Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Liepos » 5

MIRTIS VISIEMS: Vakcinų pramonė tobulina smaigalių baltymus, kad jie būtų nukreipti prieš audines, kates, šunis ir kitus naminius gyvūnus

(Paranormal) Vakcinų pramonė ir jos sukurta virusų inžinerijos infrastruktūra nesitenkina tuo, kad priverčia eksperimentuoti su "smaigaliniais" baltymais su kiekvienu vyru, moterimi ir vaiku. Vakcinų pramonė ir jos platus propagandistų tinklas dabar taikosi į gyvūnus - kiaunes, kates, šunis ir kitus naminius gyvūnus.

Tiesą sakant, Didžiosios Britanijos leiboristų partija jau ragina sveikatos apsaugos ministrus patvirtinti koronaviruso vakcinas naminiams gyvūnams. Seras Markas Hendrikas (Mark Hendrick) sakė: "Prioritetas - skiepyti žmones, tačiau po metų ar kelerių turime apsvarstyti gyvūnų vakcinas."

Jis taip pat teigė, kad virusas galimai atsirado šikšnosparniuose, ir mano, kad tai pateisina naminių gyvūnėlių skiepijimą (nors PSO ir Kinija nenustatė SARS-CoV-2 viruso gyvūnuose).

Spyglių baltymas, kurį reikia "patobulinti", kad būtų galima sukurti naujas vakcinas naminiams gyvūnams

SAGE, mokslininkų grupė, teikianti nepriklausomas mokslines konsultacijas Jungtinės Karalystės vyriausybei, jau rekomenduoja atlikti naujus virusų inžinerijos eksperimentus, kad būtų galima patobulinti spyglių baltymus, kad juos būtų galima naudoti gyvūnams. Nepriklausomas SAGE virusologas Deenanas Pillay (Deenan Pillay) sakė: "Gali būti, kad dabartines vakcinas reikės patobulinti ne žmonių rūšims".

Didžiosios Britanijos veterinarijos asociacija įsitraukia į isteriją ir propagandą, tvirtindama, kad užkrečiamas virusas tyko naminių gyvūnėlių kailyje. Dabar asociacija rekomenduoja naminių gyvūnėlių savininkams gyventi paranojinės psichozės būsenoje, bijoti savo gyvūnų ir plauti rankas kiekvieną kartą, kai jie liečia savo augintinius.

Šaradai tęsiantis, tai būtų pirmas kartas, kai pirmiausia buvo eksperimentuojama su žmonėmis, bet ne su gyvūnais. Atliekant klinikinius kovidų vakcinų bandymus, buvo praleisti bandymai su gyvūnais ir iš karto imtasi žmonių, daugiausia dėl to, kad ankstesni bandymai sukurti vakciną nuo koronaviruso sukėlė sustiprintą gyvūnų imuninę reakciją (nuo antikūnų priklausomą sustiprinimą), dėl kurios gyvūnai žūdavo.

Naujos kovidų vakcinos jau paleidžiamos naminiams gyvūnams Rusijoje

Vakcinų gamintojas Rusijoje jau užregistravo pirmąją pasaulyje gyvūnų koronaviruso vakciną, pavadintą Carnivak-Cov. Rusijos veterinarijos klinikose jau pradėtos naudoti vakcinos, kurios skiriamos kas šešis mėnesius. Šis sezoninis pasidavimas "mokslui" atveria kelią nuolatinėms pajamoms tiek iš žmonių, tiek iš naminių gyvūnėlių, kurie kasmet kaip gyvūnai bus suvaromi į aptvarus, kad būtų galima atlikti jiems skirtus nesibaigiančius eksperimentus.

Europos Sąjunga taip pat išreiškė susidomėjimą leisti eksperimentą su spyglių baltymais naminiams gyvūnams visoje Europoje, nors nėra jokių įrodymų, kad gyvūnai platina SARS-CoV-2 ar bet kurią kitą koronaviruso mutaciją žmonėms. JAV veterinarinės farmacijos bendrovė "Zoetis" taip pat prisideda prie lenktynių, siekdama paskiepyti kiekvieną augintinį, pasinaudodama kilusia isterija. JAV žemės ūkio ministerija netgi priima paraiškas dėl licencijų kova viruso vakcinoms, skirtoms norkoms, tačiau (šiuo metu) nesuteikia licencijų vakcinoms, skirtoms įprastiems naminiams gyvūnams.

Kovid-19 skandalo metu apgaulingas PGR kovid testas buvo klaidingai teigiamas vaisiams, negyviems daiktams, sveikiems neužsikrėtusiems asmenims ir įvairioms gyvūnų rūšims, įskaitant šunis, kates, beždžiones, tigrus ir audinės. Šie testai neįrodo viruso perdavimo tarp žmonių, jau nekalbant apie viruso perdavimą tarp gyvūnų ar tarp gyvūnų ir žmonių. Šiais tyrimais negalima atskirti neinfekcinių viruso liekanų nuo infekcinės viruso medžiagos, negalima išmatuoti viruso krūvio ir nustatyti, ar viruso medžiaga yra inaktyvuota dėl neseniai įgyto šeimininko imuniteto.

Koronavirusai yra zoonozinės prigimties ir gali peršokti iš gyvūno į žmogaus šeimininką, tačiau įvairūs koronavirusai ir jų nesuskaičiuojamos mutacijos yra endeminės populiacijos ir nuolat keičiasi, kad užkrėstų savo šeimininkus. Šio tipo virusų niekada nepavyks išnaikinti skiepijant; labiau tikėtina, kad šis virusas mutuos stipresnėmis savybėmis dėl masinių skiepijimo kampanijų, kurios ilgam susilpnina šeimininkus.

Covid vakcinos gyvūnams nepadarys nieko daugiau, kaip tik pakenks įgimtai gyvūnų imuninei sistemai ir sukels jų širdies ir kraujagyslių sistemos uždegimą, dėl kurio padaugės vizitų pas veterinarijos gydytojus, hospitalizacijų ir mirčių - tai žiaurumas, kurį jau stebi vakcinuotos žmonių populiacijos.

Šaltiniai:

NWOReport.me

TechnologyReview.com

NaturalNews.com

NaturalNews.com

LiveScience.com

NaturalNews.com

NaturalNews.com

Tik, klausymas... kas laukia toliau? Mėsos pramone, pieno pramone? Galimai, tai tik pradžia... bandymai nuo naminių gyvūnų... toliau maisto pramonė. Žūsta maisto pramonė, pradedama gaminti dirbtina mėsa, kur labai įnirtingai bando prastumti Bilas Geitsas.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

avatar
0
1
Laukiama, kada prasidės Lietuvoje, tokios nesąmonės... O, tai turėtu būti greitu laiku.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.07.2021 laikas 22:17 Kai VAKCINUOTI žmonės suserga kovidu, žiniasklaida iškraipo tikrovę ir kaltina NEVAKCINUOTUS
Tariamas naujas Vuchano koronaviruso (Covid-19) "klasteris" neva plinta Masačusetso valstijos Cape Cod rajone, o didžioji žiniasklaida, kaip įprasta, kaltina "neskiepytus".

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:39 Australijos kakadu išmoko įsilaužti į šiukšliadėžes ir aktyviai to moko jaunąją kartą

Kakadu su žaviais kuokšteliais taip gerai prisitaikė prie didmiesčio, kad išmoko malšinti troškulį viešuosiuose fontanuose ir ieškoti maisto gatvėse.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:22 69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios per potvynius Henane, Kinijoje
69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios dėl potvynio Henano provincijoje, Kinijoje - 12,9 mln. žmonių nukentėjo - 972 000 hektarų žemės ūkio paskirties žemės nuniokota.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:15 Potvyniai ir nuošliaužos Cox’s Bazare, Bangladeše, nusinešė aštuonių žmonių gyvybes
2021 m. liepos 27 d. smarkios liūtys Kox's Bazaro pabėgėlių stovyklose Bangladeše (Bangladesh) sukėlė mirtinus potvynius ir nuošliaužas.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 18:56 Potvyniai Italijoje - "išprotėjęs klimatas
Potvynis Italijoje: dešimtys žmonių išgelbėti po to, kai nuošliaužos ir smarkios liūtys užklupo miestus aplink turistų pamėgtą Komo ežerą.

Skaityti daugiau

24.07.2021 laikas 11:30 Receptai | Patiekalai Varškės keksas su šokolado lašeliais
Varškės keksas su šokolado lašeliais - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

23.07.2021 laikas 22:34 Receptai | Patiekalai Patiekalas Vištiena "Egzotika"
Vištiena "Egzotika" - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

20.07.2021 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Nekeptas tortas su želė gabaliukais, grietine ir šokoladu
Tokį nekepto torto receptą su želė gabaliukais, grietine bei šokoladu gavau labai seniai ši savo mamos. Jis gaunasi itin gardus, gaivus bei vasariškas. Paranormal, Virtuvė, Šiandiena, Jums, Siūlo, Pasigaminti, Patiekalą, Pagal, Receptą, Nekeptas, Tortas, Želė, Gabaliukais, Grietine, Šokoladu, Skana...

Skaityti daugiau