Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Mistika » 2023 » Vasario » 5

Anglijoje per kelias minutes dingo moteris, vedžiojusi šunį parke, be jokių pėdsakų

Anglijos Lankašyro grafystėje toliau ieškoma dingusios 45 metų Nicolė Bulli, kuri per kelias minutes keistai dingo be žinios parke vedžiodama šunį.

Nikolės ieškoma jau devintą dieną, tačiau policija nerado nieko, kas padėtų išspręsti moters dingimo paslaptį, tačiau yra daug keistų detalių.

Sausio 27 d. Nikolė nuvedė dvi savo dukras į mokyklą, o tada išėjo pasivaikščioti su šunimi į parką netoli St Michaels-on-Wyre kaimo. 8.50 val. ryto ją pasitiko kitas vyras su šunimi ir jie kurį laiką stovėjo ant tako, o jų augintiniai šniukštinėjo vienas kitą.

Nikolė dažnai vaikščiojo šiame parke, taip pat aktyviai kalbėjo telefonu ir fotografavo save ir savo šunį. Remiantis jos telefono išklotinėmis, tą rytą 8.53 val. Nikolė išsiuntė el. laišką savo viršininkui, o po aštuonių minučių prisijungė prie "Microsoft Teams", nes jos darbo vietoje kaip tik prasidėjo konferencinis pokalbis. 9.10 val. kitas asmuo matė ją parke ir tuo metu su Nikole nieko neįprasto nenutiko. 

Netrukus "Microsoft Teams" buvo uždaryta, tačiau telefonas liko prie jos prijungtas. 9.20 val. kitas šunų vedžiotojas rado Nikolės telefoną, gulintį ant suoliuko prie nedidelės upės. Nuo suoliuko taip pat buvo nuimti šuns diržas ir pavadėlis.

keistenybės, dingimas, parkas, pasivaikščiojimas, pagrobimas, tyrimas

9.33 val. Nikolės šuo, vardu Willow, buvo rastas neramiai bėgiojantis netoli suoliuko. Pačios Nikolės niekur nebuvo matyti.

Maždaug per valandą apie keistą moters dingimą buvo pranešta policijai ir Nikolės vaikams mokykloje. Vėliau tą pačią dieną policija pradėjo intensyvią Nikolos paiešką, šukavo parką ir apklausinėjo žmones.

Kitomis dienomis policija pasitelkė bepiločius orlaivius, sraigtasparnius, tarnybinius šunis ir paprašė Lankašyro ugniagesių ir gelbėtojų tarnybos, gelbėtojų komandos ir narų komandos pagalbos, jei Nikolė įkristų į upę ir nuskęstų. 

Tačiau per kelias dienas nepavyko rasti jokių įrodymų, kad Nikolė buvo pagrobta ar nužudyta. Jie nieko nerado. Pagrindinė versija dabar išlieka ta, kad ji nukrito nuo upės kranto mėtydama kamuolį į vandenį savo šuniui ir kažkokiu būdu nuskendo. 

Upės versija atrodo labai išgalvota, nes, sprendžiant iš nuotraukų, tai tiesiog upelis griovyje, o ne upė, ir normaliai sveikai suaugusiai moteriai būtų buvę sunku ten nuskęsti.

keistenybės, dingimas, parkas, pasivaikščiojimas, pagrobimas, tyrimas

Kai kas mano, kad Nikolė buvo šiltai apsirengusi (kepurė, striukė, guminiai batai), todėl teoriškai galėjo įbristi į vandenį, jos drabužiai pasunkėjo, tada ji galėjo patirti šalto vandens šoką, prarasti sąmonę ir nuskęsti. 

Tačiau intensyvios kūno paieškos upėje nedavė rezultatų, o upėje beveik nebuvo srovės. Nikolės daiktų vandenyje taip pat nerasta. Net jei upė teka 13 mylių į jūrą, sunku įsivaizduoti, kad toks lėtas vanduo būtų nunešęs moters kūną taip toli, kol upė pradėta tikrinti.

Vis dėlto Nikolė Bully savo šeimai ir draugams buvo žinoma kaip puiki plaukikė. Ir ji žinojo šį maršrutą, nes kasdien čia vedžiodavo savo šunį. 

Ir tikrai, jei Nikolė nukrito nuo uolos kranto ir kurį laiką kovojo dėl gyvybės vandenyje, kodėl ji nerėkė, nesišaukė pagalbos? Toje vietoje niekas negirdėjo jokių šūksnių.

keistenybės, dingimas, parkas, pasivaikščiojimas, pagrobimas, tyrimas

Paslaptis, susijusi su šuns diržais, taip pat dar neišspręsta. Nikolės šuo visada vaikščiojo su diržais, o nuotraukose, kurias Nikolė reguliariai darydavo parke, jos šuo taip pat visur yra su diržais. Kai Nikolė norėdavo paleisti ją pabėgioti, ji tiesiog atrišdavo pavadėlį, bet palikdavo diržą. Tačiau kai šuo buvo rastas, jis buvo be diržo, kartu su pavadėliu gulėjo ant suoliuko.

Versija, kad Nikolė įkrito į upę, kai metė šuniui kamuoliuką, taip pat neatitinka šuns. Taip, sprendžiant iš nuotraukų jos telefone, ji jau daug kartų taip žaidė su Willow, bet kai tą rytą šunį rado prie suoliuko, jo kailis buvo visiškai sausas, vadinasi, tuo metu šuo nebuvo įšokęs į vandenį dėl kamuoliukų.

Kodėl Nikolė paliko telefoną, vis dar prijungtą prie bendrovės, ant suoliuko? Šis klausimas taip pat liko neatsakytas. Jei Nikolė būtų išlipusi į krantą mesti kamuolio šuniui ar užsiimti kuo nors kitu, ji, be jokios abejonės, būtų pasiėmusi telefoną su savimi. Tai, kad ji neišjungė pokalbių kambario, rodo, kad galbūt planavo į jį grįžti.

Detektyvai apžiūrėjo telefoną, bet jame nerado nieko, kas padėtų išspręsti problemą.

keistenybės, dingimas, parkas, pasivaikščiojimas, pagrobimas, tyrimas

Nikolė Bully įjungė "Microsoft Teams", bet kameros neįjungė, tik klausėsi vykstančio susitikimo. Pasak jos viršininko, jai tai nebuvo neįprasta ir ji dažnai tokiu būdu "dalyvaudavo" įmonės susirinkimuose, vaikščiodama su šunimi parke ir tiesiog klausydamasi garso transliacijos.

44 metų Nikolės sugyventinis 44 metų Polas Anselas buvo namuose, kai jam paskambino policija ir pranešė, kad Nikolė dingo. Moteris su Pauliumi gyveno 12 metų ir susilaukė dviejų vaikų, jie atrodė kaip gera pora.

Nuo 8.43 iki 9.10 val. Nicolę ir jos šunį parke ant tako matė mažiausiai keturi skirtingi žmonės. Šis parkas yra gana judrus. Tačiau niekas jos nematė po 9.10. Taigi Nikolė dingo tarp 9.10 ir 9.20, kai buvo rastas jos telefonas ir šuo. Ir niekas nematė, kas jai nutiko.

keistenybės, dingimas, parkas, pasivaikščiojimas, pagrobimas, tyrimas

Pranešama, kad upės krantas yra gana purus ir slidus, todėl teoriškai Nikolė galėjo lengvai paslysti ant jo ir vėl įbristi į vandenį. Tačiau policija išžvalgė visą upę ir niekur nerado jokių įrodymų, kad pastaruoju metu kas nors būtų nuslydęs į krantą. 

Policija teigė netikinti pagrobimo versija, nes parkas yra gana nuošali vieta ir, jei tai būtų nutikę, kas nors būtų ką nors pastebėjęs. Vis dėlto jie teigė, kad dėl šių versijų "lieka atviri".

Hipotezė, kad Nikolė Bulli pati išprovokavo savo dingimą, norėdama pabėgti ir pradėti naują gyvenimą, nebuvo patvirtinta. Nikolė buvo didelė optimistė, mylėjo savo gyvenimo būdą, sugyventinį, darbą. Dingimo išvakarėse ji lankėsi pas tėvus, kurie atsakė, kad ji elgiasi normaliai ir mielai planuoja apsilankyti chore, kuriame dainuoja jos vaikai, taip pat SPA centre.

Iš pradžių policija pastebėjo įtartiną namą ant upės kranto, netoli Nikolės dingimo vietos. Jie manė, kad namas apleistas ir kad jame teoriškai gali slėptis įsibrovėlis. Tačiau vėliau paaiškėjo, kad namas nebuvo apleistas, o savininkas policijai teigė, kad "apžiūrėjo visą savo nuosavybę ir nieko įtartino nerado". Tai miglota detalė, tačiau britų spauda apie tai daugiau nieko nepasakoja.

keistenybės, dingimas, parkas, pasivaikščiojimas, pagrobimas, tyrimas

Neįprastai ilga paieška tokioje atviroje ir perpildytoje vietoje papiktino Nikolės šeimos narius. Jie kritikavo policiją dėl nenoro nagrinėti pagrobimo versiją.

Kriminalinės psichologijos daktaras Davidas Holmesas žurnalistams sakė, kad, jo nuomone, policija gali niekada neišsiaiškinti, kas nutiko Nikolei Bully. Jis taip pat kritikavo policijos pareiškimą, kuriame kaip pagrindinę tyrimo versiją nurodė įkritimą į upę: 

"Nematau, kad policija pateiktų kokių nors įrodymų, kad ji paspruko iš banko, tai tikrai nesusiję su telefonu, paliktu ant suoliuko, ar šunimi, bėgančiu tarp suoliuko ir vartų. Tai nesusiję, nebent policija daro ką nors kita fone."

keistenybės, dingimas, parkas, pasivaikščiojimas, pagrobimas, tyrimas

Jis pridūrė, kad tikisi, jog policija "žaidžia tylų žaidimą", siekdama išaiškinti galimus įtariamuosius, tačiau sakė, kad tai mažai tikėtina.

"Jei ji būtų buvusi pagrobta, tai beveik neabejotinai būtų padaryta automobiliu, o tai reikštų, kad 10 minučių langas galėjo suveikti, jei jie turėjo ginklą. Akivaizdu, kad tai nebuvo pastebėta, nebuvo liudininkų arba jie to nepastebėjo. Atrodo, kad jie [policija] šį "žaidimą" žaidė visiškoje tamsoje, kiek tai susiję su visuomene, arba apskritai nežaidė jokio gudraus žaidimo. 

Tikrai turėtume reikalų su organizuotu, mobiliu, nepastebėtu ir nepastebėtu žmogumi. Taigi, tai kažkas labai rafinuotas, ir panašu, kad šiuo metu ji jau toli nuo šios vietovės."

Tačiau policija turi dar vieną nedidelę versiją, pagrįstą tuo, kad ne visuose išėjimuose iš parko buvo įrengtos stebėjimo kameros. Patikrinus įrengtas kameras paaiškėjo, kad Nikolė nebuvo išėjusi iš parko, tačiau vienoje nedidelėje teritorijoje kameros nebuvo įrengtos, todėl teoriškai Nikolė galėjo išeiti su pagrobėju arba viena per tą teritoriją. 

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 09:27 Kaip išvalyti dėmę iš avikailio, kailinių ar pūkinės striukės?
Kai nusiperkame naują avikailį, kailinius ar pūkinę striukę, galvojame: "Šį naują "grožį" dėvėsiu atsargiai!" Tačiau, nepaisant viso šio ypatingo kruopštumo, ant naujo avikailio ar kito žieminio drabužio dėmių atsiranda gana greitai ir labai lengvai....

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 09:09 Kaip aš jį pasirinkau?
"Į ką žiūrėjau, kai sutikau už jo ištekėti? Ką galvojau, kai jį pasirinkau?" - šiuos retorinius klausimus per konsultacijas dažnai užduoda moterys, kurios jaučiasi pasirinkusios netinkamą žmogų šeimai kurti.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:59 Kaip nutraukti santykius su priklausomybę turinčiu žmogumi?
Deja, kartais tenka susidurti su žiauria tiesa. Gyvenimas santykiuose su priklausomu žmogumi yra skausmingas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau