Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Gruodžio » 9

Moteris kalbėdama vaizdo pokalbiu nepastebėjo už nugaros ateivį

47 m. keturių vaikų mama bendraudama vaizdo pokalbiu su savo drauge nepastebėjo, kad už jos nugaros visą laiką buvo keista būtybė.

Bet jos draugė jį pastebėjo ir paklausė, ar yra namuose kas nors dar. "Ne, čia nieko nėra, aš esu viena", - išsigandusi moteris atsakė, vis dar nesuprasdama, kas nutiko.

Keistas vaizdo įrašas (žiūrėkite toliau) neseniai buvo patalpinta internete, tarptautinės naujienų agentūros "Caters" kanale (paranormal.lt).

ateivis, vaiduoklis, Mistinė būtybė

Lori Simmons/Caters News

Pranešama, kad buvo filmuota 2018 m. lapkričio 30 d. Yakimos miestelyje, Vašingtone, JAV.
Laurie Simmons bendravo su savo drauge Shana Thomas per "Marco Polo" programa, kuri leidžia siųsti žmonėms vaizdo įrašą realiuoju laiku.

Moteris tyliai kalbėjosi su savo drauge apie įvairius dalykus, būdama svetainėje, kartais pasirodydavo už nugaros keistas siluetas, mažo ūgio žmogus su didele galva.
Iš pradžių buvo galima daryti prielaidą, kad ta buvo kažkokia lėlė ar statula, bet ši būtybė judėjo.

Kad ši figūra juda pokalbio metu pastebėjo Shana Thomas ir Laurie paklausė ar yra dar kas nors namuose. Ji gavo neigiamą atsakymą.

"Aš neseniai persikėliau į šį butą ir buvau ten viena, kai nusprendžiau pasikalbėti su savo drauge, šio pokalbiu metu nieko neįprasto nemačiau, - sako Laurie. - mes kalbėjomės, kaip įprastai ir staiga mano draugės veidas tapo labai rimtas, ji kažko išsigando ir paklausė, ar aš esu viena. Aš gyvenu viena (vaikai jau suaugę) ir po jos klausymo aš pažiūrėjau aplinkui. Nieko ten nebuvo ir mane tai labai išgąsdino, juk Shana kažką matė."

Pasirodė labai keista, ji paprašė manęs pažiūrėti vaizdo įrašą. Ji taip ir pasakė, kol mes kalbėjomės, už tavo nugaros visada stovėjo kažkas, tarsi siekdamas ją.

"Aš pažiūrėjau šį vaizdo įrašą, mano širdis šoktelėjo ir nesustojo. Aš negalėjau patikėti, ką aš pamačiau. Tai buvo labai baisu. Aš iš karto nubėgau atsigerti vandens ir sudrebėjau. Mano gyvenime buvo nemažai paranormalių istorijų, bet tokio siaubo aš nepamenu!"

ateivis, vaiduoklis, Mistinė būtybė

Lori Simmons/Caters News

Laurie Simmons buvo taip išgąsdinta, kad iš karto paliko savo butą ir nuvyko pernakvoti pas dukrą. Kitą dieną ji paskambino mediumui ir paprašė išvalyti namus.

Vėliau Laurie sužinojo šio namo istorija. Jis buvo pastatytas 1935 metais senoje miesto dalyje, netoli slaugos namų.

Dabar Laurie mano, kad greičiausiai tai buvo paauglys ar vaikas, bet galėjo būti ir ateivis. Galų gale ji nusprendė grįžti į savo butą ir nepalikti jo.

"Aš iš pradžių šį vaizdo įrašą parodžiau savo kolegoms, kiti net šaukė iš baimės. Daugelis yra įsitikinę, kad tai ateivis. Aš tikiu ateiviais, todėl tai tikrai įmanoma".

Pasak draugės Shana Thomas, kada ji pirmą kartą pastebėjo keistą žmogų, ji pamanė, kad pas Laurie vieši kažkoks vaikas.

ateivis, vaiduoklis, Mistinė būtybė

Lori Simmons/Caters News

"Šis padaras pastoviai pasirodydavo pokalbio metu per petį. Nuo to laiko aš šį vaizdo įrašą peržiūrėjau jau kokį tūkstantį kartų ir vis kiekvieną kartą per nugarą pereina šiurpulys. Manau, kad tai vaiko vaiduoklis ir aš tiesiog negaliu nustoti galvoti apie tai".

Mes grojame Jums 90s-eurodance RADIO NR. 1 LietuvojeKlausyk internetu visą parą ir bendrauk ...
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar