Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Dvasios, Vaiduokliai » 2023 » Gegužės » 10

Niubio bažnyčios vaiduoklis - viena didžiausių vaiduoklių nuotraukų istorijoje

Niubio bažnyčios vaiduoklis

Šią nuotrauką 1963 m. padarė katalikų kunigas Kenetas F. Lordas Kristaus Užtarėjo bažnyčios patalpose Niubio salėje, Šiaurės Jorkšyre, Anglijoje. 

Nors kunigas teigė, kad kadre nieko neįprasto nepastebėjo, tačiau tiek negatyve, tiek nuotraukoje matoma permatoma žmogaus figūra su keistai "tekančia" veido kaukole. 

Ginčai dėl šio atvaizdo tęsiasi iki šiol. Vieni sako, kad tai klastotė, kiti neranda jokių klastojimo požymių. 

Pagrindinis skeptikų argumentas yra tas, kad "vaiduoklis" nuotraukoje greičiausiai yra vadinamosios tyčinės dvigubos ekspozicijos rezultatas - kai toje pačioje nuotraukoje uždedami du ar daugiau kadrų, vienas ant kito. 

Tačiau manoma, kad tiek pačią nuotrauką, tiek jos negatyvą kruopščiai ištyrė fotografijos ekspertai ir nerado jokių dvigubos ekspozicijos pėdsakų.

Niubio bažnyčios vaiduoklis

Pasak Lordo, jis norėjo nufotografuoti tik savo komunijos stalą ir fotografuodamas nematė jokių figūrų juodais drabužiais. Ir jis labai supyko, kai kitas skeptikas iškėlė prielaidą, kad tai klastotė. 

Pati bažnyčia pastatyta 1870 m. ir niekas jos patalpose nematė jokių vaiduoklių ar kitokios paranormalios veiklos. Ir po šios nuotraukos taip pat niekas nematė ir nefotografavo vaiduoklio.

Niubio bažnyčios vaiduoklis

Daugumos nuomone, vaiduoklis, apsirengęs ilgu juodu apsiaustu ir gobtuvu, greičiausiai yra vienuolis ir, kaip apskaičiuota, yra beveik 3 metrų ūgio. Tai taip pat didina šiurpą. 

Pasigirdo spėlionių, kad vienuolio veidas yra ne iškreipta "nutekėjusi" kaukolė, o balto audinio kaukė su skylėmis akims, viduramžiais dėvėta siekiant paslėpti fizinius defektus ar raupsų pėdsakus.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 18:55 Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą
Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas ...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau