Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Gruodžio » 10

Latvis nufotografavo vaiduoklį lange

Latvijos gyventojas iš Daugpilio tvirtina, kad sugebėjo nufotografuoti tikrą vaiduoklį, ar dvasią. Korespondentas Mārtiņš Otto sako, kad tai nutiko gruodžio 4 dieną, kai vaikščiojo po miestą ir užsuko kažkaip į neįprastai ramią ir tylią Nometnu gatvę (Adresas: Nometnu 21 Daugapils, Latvija).

dvasia, vaiduoklis, nuotrauka, latvija, daugpilis

FOTO: Mārtiņš Otto

Čia vyro dėmesį patraukė senas, tuščias gyvenamas numeriu 21 su žiauriais tamsiais langais. Vyras vieną kartą nufotografavo namą ir pasuko toliau.

dvasia, vaiduoklis, nuotrauka, latvija, daugpilis

FOTO: Mārtiņš Otto

Vėliau latvis apdorojo gautas nuotraukas kompiuteryje ir pastebėjo apleistame, antro aukšto namo kampe, lange kažką įtartino. Per stiklą ant nuotraukos pasirodė baisus veidas, panašus į žmogaus, besišypsantis ir žiūrintis tiesiai į fotoaparato objektyvą! Otto išsigando. Pasak autoriau tai buvo kažkieno dvasia.

dvasia, vaiduoklis, nuotrauka, latvija, daugpilis

FOTO: Mārtiņš Otto

Nepaisant šio baisaus atradimo, jis tą pačią naktį sugrįžo prie šio seno namo, kad nufotografuotu dvasią dar kartą. Deja, tuo metu jokio žmogaus iš anapusinio pasaulio nebuvo. Tačiau, Ottas džiaugiasi ir tuo, nes ne visada tenka užfiksuoti kažką iš kito pasaulio.

Tikra nuotrauka namas su vaiduokliu / FOTO: Mārtiņš Otto

Nometnu 21 Daugapils, Latvija

Latvis nufotografavo vaiduoklį lange

Mes grojame Jums 90s-eurodance RADIO NR. 1 LietuvojeKlausyk internetu visą parą ir bendrauk ...
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Čia galite rašyti savo paranormalų nutikimą, pranešimą spaudai, reklaminį straipsnį, istorijas, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!
Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar