Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Rugpjūčio » 25

Katafalke šalia karsto pastebėtas mirusios veidas

Ši nuotrauka neseniai buvo paskelbta „Reddit“ svetainėje. Anot, nuotraukos autoriaus, jis dalyvavo moters laidotuvėse, kurios vardas buvo Flora – jo įmonės vadovė, kuri prieš metus netikėtinai susirgo vėžiu ir staiga mirė.

Tai įvyko Orlande, Florida (JAV).

Laidotuvių procesijos metu, mirusios karstas buvo vežamas ant senovinio katafalko, uždrausta arkliais ir autorius nufotografavo keletą nuotraukų, kai procesija judėjo iš laidojimo namų (paranormalios naujienos - paranormal.lt).

Po laidotuvių jis pradėjo peržiūrinėti nuotraukas ir staiga pastebėjo kažką užpakaliniame lange. Kai jis padidino šį fragmentą, jis nustebo pamatęs, kad tai buvo žmogaus figūrą.

Laidotuvės, katafalkas, vaiduoklis, dvasia, paranormal.lt

Be to, pasak autoriaus, veidas labai panašus į mirusios moters veidą. Žemiau yra jos nuotrauka, padaryta ligos metu, kurią jis paskelbė palyginimui.

„Pažvelkite į katafalko galinį langą ir pamatysite, kad ji atrodo, dar nepasiruošusi palikti šio pasaulio“, - pakomentavo jis nuotrauka.

Tokia Florea Thind buvo gyvenimo metu (ligos metu)

Laidotuvės, katafalkas, vaiduoklis, dvasia, paranormal.lt

Komentaruose, svetainėje vartotojai ėmė reikšti savo abejones. Pagal jų versiją, tai labai panašus į įprastą netoliese stovinčio žmogaus atspindį lange. Tačiau, nuotraukos autorius patikina, kad fotografavimo metu netoliese nebuvo jokio žmogaus.

Kiti pastebėjo, kad figūra lange atrodo maža, tarsi, ten būtų vaikas, o ne suaugęs. Tačiau, pasak autoriaus, ši moteris ir būdama gyva nebuvo aukšta, o liga ją visiškai išsekino.

„Ji sirgo 4 laipsnio vėžiu ir jos kūnas greitai blogėjo. Seni drabužiai kabėjo ant jos, kaip pakabos“.

Anot kitų komentatorių, jei tai nėra klastotė, tai labai geras vaiduoklio atvaizdas, vaizdas.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar