Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Dvasios, Vaiduokliai » 2019 » Rugpjūčio » 25

Katafalke šalia karsto pastebėtas mirusios veidas

Ši nuotrauka neseniai buvo paskelbta „Reddit“ svetainėje. Anot, nuotraukos autoriaus, jis dalyvavo moters laidotuvėse, kurios vardas buvo Flora – jo įmonės vadovė, kuri prieš metus netikėtinai susirgo vėžiu ir staiga mirė.

Tai įvyko Orlande, Florida (JAV).

Laidotuvių procesijos metu, mirusios karstas buvo vežamas ant senovinio katafalko, uždrausta arkliais ir autorius nufotografavo keletą nuotraukų, kai procesija judėjo iš laidojimo namų (paranormalios naujienos - paranormal.lt).

Po laidotuvių jis pradėjo peržiūrinėti nuotraukas ir staiga pastebėjo kažką užpakaliniame lange. Kai jis padidino šį fragmentą, jis nustebo pamatęs, kad tai buvo žmogaus figūrą.

Laidotuvės, katafalkas, vaiduoklis, dvasia, paranormal.lt

Be to, pasak autoriaus, veidas labai panašus į mirusios moters veidą. Žemiau yra jos nuotrauka, padaryta ligos metu, kurią jis paskelbė palyginimui.

„Pažvelkite į katafalko galinį langą ir pamatysite, kad ji atrodo, dar nepasiruošusi palikti šio pasaulio“, - pakomentavo jis nuotrauka.

Tokia Florea Thind buvo gyvenimo metu (ligos metu)

Laidotuvės, katafalkas, vaiduoklis, dvasia, paranormal.lt

Komentaruose, svetainėje vartotojai ėmė reikšti savo abejones. Pagal jų versiją, tai labai panašus į įprastą netoliese stovinčio žmogaus atspindį lange. Tačiau, nuotraukos autorius patikina, kad fotografavimo metu netoliese nebuvo jokio žmogaus.

Kiti pastebėjo, kad figūra lange atrodo maža, tarsi, ten būtų vaikas, o ne suaugęs. Tačiau, pasak autoriaus, ši moteris ir būdama gyva nebuvo aukšta, o liga ją visiškai išsekino.

„Ji sirgo 4 laipsnio vėžiu ir jos kūnas greitai blogėjo. Seni drabužiai kabėjo ant jos, kaip pakabos“.

Anot kitų komentatorių, jei tai nėra klastotė, tai labai geras vaiduoklio atvaizdas, vaizdas.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
29.11.2021 laikas 19:53 Įžymus gydytojas įspėja, kad COVID-19 vakcinos nužudo žmones, nors jų pagrindinės ligos atrodo kaip priežastis
Žymus Pietų Afrikos gydytojas, atlikęs svarbų vaidmenį kuriant ankstyvąjį COVID-19 gydymą, sakė, kad dabartinės vakcinų kampanijos turi vieną tikslą: "kontroliuoti ir išžudyti didelę dalį mūsų gyventojų, niekam neįtariant, kad buvome apnuodyti"....

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 19:09 Dešimt OMICRON "varianto" prognozių 2022 m. ir vėliau...
Žiniasklaidos isterija dėl omikrono "variantų" yra gryna fikcija. Tai ne kas kita, kaip 1984 m. Orvelo stiliaus psichologinio terorizmo operacija, sukurta siekiant išlaikyti pasaulio gyventojus pavergtus ir paklusnius, kol teroristinės vyriausybės vykdo savo pasaulines depopuliacijos / genocido prog...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:16 Begalvių slėnis Kanadoje
Yra Žemėje vietų, kur dėl nesuprantamų priežasčių dingsta žmonės. Viena - iš jų - Begalvių slėnis Kanadoje. Pagal blogą reputaciją jis gali varžytis su Bermudų trikampiu.

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:14 Alternatyva prideginimui: gimdos kaklelio eroziją
Pastaruoju metu iš pacienčių moterų vis dažniau girdime apie gimdos kaklelio eroziją. Gaila, bet šia liga mūsų laikais serga ir suaugę moterys, ir visai jaunos merginos.

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 19:18 "Bayer" vadovas sako, kad "covid" mRNA injekcijos yra "genų terapija", klaidingai parduodama kaip "vakcinos"
Stefanas Oelrichas (Stefan Oelrich), Bayer farmacijos padalinio prezidentas, neseniai vykusioje globalistų sveikatos konferencijoje tarptautiniams "ekspertams" prisipažino, kad abi Pfizer-BioNTech ir Moderna mRNA (angl. messenger RNA) "vakcinos" yra visai ne vakcinos, o užmaskuotos "ląstelių ir genų...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:41 Receptai | Patiekalai Kalėdiniai sausainiai - tirpstantys seniai besmegeniai
Šiems sausainiams "seniams besmegeniams" galite naudoti tiek pirktinį meduolių prieskonių mišinį, tiek pasigaminti patys, sumaišę tarpusavyje šiuos ingredientus

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Rosettes (rozetės) - traškūs ir saldūs sausainiai
Tai tarsi tikras skonis sugrįžęs iš vaikystės… Labai gerai pamenu, kaip dar mano mama man kepdavo šiuos traškius, burnoje tirpstančius saldžius sausainius.

Skaityti daugiau

Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)
18.11.2021 laikas 22:59 Receptai | Patiekalai Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video). Skanaus!

Skaityti daugiau