Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2019 » Rugpjūčio » 25

25.08.2019, 22:06
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Gydomosios grikių savybės: pašalina radionuklidus, padidina raumenų jėgą ir ištvermę, padidina potenciją, stiprina kraujagysles ir nervų sistemą, padeda esant medžiagų apykaitos sutrikimams, padeda pagerinti virškinimo traktą ir daug daugiau. Siūlomi jums receptai.

Sužinok daugiau ...
25.08.2019, 19:47
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Jei jums skauda galvą ir žinote skausmo priežastį, tuomet ją galite greitai pašalinti natūraliomis priemonėmis, be jokių šalutinių poveikių. Galvos skausmai neteikia malonumo ne vienam iš mūsų, ypač, kai jie sustiprėja ir tampa migrena. Dažnai galvos skausmą turinys žmonės griebia vaistus. Tačiau, šios tabletės turi ilgalaikį poveikį jūsų sveikatai.

Sužinok daugiau ...
25.08.2019, 15:23
Dvasios, Vaiduokliai
Anot, nuotraukos autoriaus, jis dalyvavo moters laidotuvėse, kurios vardas buvo Flora – jo įmonės vadovė, kuri prieš metus netikėtinai susirgo vėžiu ir staiga mirė.
Sužinok daugiau ...
25.08.2019, 11:24
Medicinos Naujienos
2015–aisiais Kembridžo universiteto ir Danijos sektoriaus tyrimų instituto mokslininkų komanda išmatavo keturių priešgimdyvinių steroidinių hormonų, įskaitant du, vadinamus androgenais, kiekį gimdos amniono skystyje ir išsiaiškino, kad panašus jų lygis buvo atrastas ir vyriškųjų embrionų, kuriems vėliau išsivystė autizmas, organizmuose. Šių androgenų gamyba spartesnė vyrų kūnuose, tad tai taip pat galėtų paaiškinti, kodėl autizmas dažniau pasireiškia berniukams.
Sužinok daugiau ...
25.08.2019, 11:01
Kosmosas

Didžiulės elipsinės galaktikos Holmberg 15A centre esanti juodoji skylė pasirodė esanti 40 milijardų kartų masyvesnė už Saulę. Šis skaičius gautas modeliuojant žvaigždžių orbitas galaktikoje ir siekiant atkurti stebėjimų duomenis.

Sužinok daugiau ...