Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Dvasios, Vaiduokliai » 2021 » Balandžio » 23

Moteris su „vaiduokliškomis kojomis“, aptikta Kroatijos autobusų stotelės fotografijoje

Kroatijos gyventojas autobusų stotelėje pamatė nedidelę grupę vienuolių ir nusprendė jas greitai nufotografuoti. Vėliau jis ir jo draugas paveikslėlyje pamatė kažką labai keisto, kas liečia priekiniame plane esančią moterį.

30-metis Zagrebo (Kroatija) gyventojas Ivanas Rubilas netyčia autobusų stotelėje pamatė vietinių vienuolių grupę ir nusprendė jas nufotografuoti savo telefonu.

Tik vėliau jis išnagrinėjo nuotrauką ir pamatė ant jos labai keistą detalę - priekiniame plane esanti moteris turėjo permatomas kojas, pro kurias aiškiai matėsi balta juosta.

Ironiška, bet pats Rubilas dirba turistiniu gidu, kuris veda grupes į įdomias Zagrebo vietas, kur neva galima pamatyti vaiduoklių. Tiesa, rasti vaiduoklį paprastoje autobusų stotelėje net jam buvo labai netikėta.

Rubilas šią nuotrauką paskelbė savo „Facebook“ puslapyje kartu su komentaru, kad jam tai buvo baisiausia patirtis jo gyvenime. Šis įrašas per kelias valandas sulaukė 100 tūkstančių peržiūrų ir liko daug komentarų.

Kroatija, vaiduoklis, Zagrebas, nuotrauka

Pasak Rubilo, vienas jo draugų pirmasis pastebėjo kažką keisto nuotraukoje. Jis jam pasakė: „Žiūrėk, tavo nuotraukoje yra vaiduoklis“. Jis praleido dvidešimt minučių pats žiūrėdamas į nuotrauką, kol galiausiai pastebėjo moterį permatomomis kojomis.

Komentaruose kai kurie vartotojai rašė, kad galbūt tai buvo fotoaparato gedimas, tačiau kai Rubilas bandė fotografuoti toje pačioje vietoje panašiomis sąlygomis, jis nebegalėjo užfiksuoti „vaiduoklio“.

"Aš vis dar nesu tikras, ar tai vaiduoklis, bet tai tikrai įdomus dalykas. Paprastai aš netikiu antgamtiniu dalyku, bet kai turiu tokio pobūdžio įrodymus savo rankose, aš nebegaliu apie tai kalbėti, apie tai užtikrintai “.

"Paprastai turistai atvyksta apžiūrėti viduramžių Kroatijos miestų, nacionalinių parkų ir paplūdimių. Bet aš kartais rengiu turus kur esą buvę vaiduoklių. Zagrebas garsėja savo vaiduokliškomis vietomis ir turiu ką pasakyti, kai darau šias ekskursijas. Šie seni viduramžių miestai yra gana prietaringi, o Kroatijoje vis tiek galima parduoti daugybę istorijų apie raganas ir vaiduoklius“, - apibendrina Rubilas.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 22:15 Tiesos gynimas: Chloro dioksido tirpalas - svarbi priemonė kovojant su nauja "pandemija" ir vakcinų žala

Pasak Marien Barrientos (Marien Barrientos) ir Kerri Riveros (Kerri Rivera), chloro dioksido tirpalas (CDS) yra svarbi priemonė kovojant su naująja "pandemija" ir Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinų padaryta žala.

...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:50 "Tėvai visada klysta, bet jūs turite pasirinkimą"
Mūsų tėvai turėjo per daug energijos, kad mes turėtume laiko... Taip, jie negyveno teisingai. Mūsų nuomone...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:21 Receptas nuo karpų (patarimas)
Karpą ant pirštų turėjau kelerius metus. Ji išaugo didelė, skaudėjo ir trukdė. Išbandžiau visokias žinomas priemones: kiaulpienių, ugniažolių sultis, preparatus iš vaistinės. Niekas neveikė. Karpa styrojo kaip styrojusi ir tik didėjo. Mano kantrybė b...

Skaityti daugiau