Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Dvasios, Vaiduokliai » 2021 » Balandžio » 23

Moteris su „vaiduokliškomis kojomis“, aptikta Kroatijos autobusų stotelės fotografijoje

Kroatijos gyventojas autobusų stotelėje pamatė nedidelę grupę vienuolių ir nusprendė jas greitai nufotografuoti. Vėliau jis ir jo draugas paveikslėlyje pamatė kažką labai keisto, kas liečia priekiniame plane esančią moterį.

30-metis Zagrebo (Kroatija) gyventojas Ivanas Rubilas netyčia autobusų stotelėje pamatė vietinių vienuolių grupę ir nusprendė jas nufotografuoti savo telefonu.

Tik vėliau jis išnagrinėjo nuotrauką ir pamatė ant jos labai keistą detalę - priekiniame plane esanti moteris turėjo permatomas kojas, pro kurias aiškiai matėsi balta juosta.

Ironiška, bet pats Rubilas dirba turistiniu gidu, kuris veda grupes į įdomias Zagrebo vietas, kur neva galima pamatyti vaiduoklių. Tiesa, rasti vaiduoklį paprastoje autobusų stotelėje net jam buvo labai netikėta.

Rubilas šią nuotrauką paskelbė savo „Facebook“ puslapyje kartu su komentaru, kad jam tai buvo baisiausia patirtis jo gyvenime. Šis įrašas per kelias valandas sulaukė 100 tūkstančių peržiūrų ir liko daug komentarų.

Kroatija, vaiduoklis, Zagrebas, nuotrauka

Pasak Rubilo, vienas jo draugų pirmasis pastebėjo kažką keisto nuotraukoje. Jis jam pasakė: „Žiūrėk, tavo nuotraukoje yra vaiduoklis“. Jis praleido dvidešimt minučių pats žiūrėdamas į nuotrauką, kol galiausiai pastebėjo moterį permatomomis kojomis.

Komentaruose kai kurie vartotojai rašė, kad galbūt tai buvo fotoaparato gedimas, tačiau kai Rubilas bandė fotografuoti toje pačioje vietoje panašiomis sąlygomis, jis nebegalėjo užfiksuoti „vaiduoklio“.

"Aš vis dar nesu tikras, ar tai vaiduoklis, bet tai tikrai įdomus dalykas. Paprastai aš netikiu antgamtiniu dalyku, bet kai turiu tokio pobūdžio įrodymus savo rankose, aš nebegaliu apie tai kalbėti, apie tai užtikrintai “.

"Paprastai turistai atvyksta apžiūrėti viduramžių Kroatijos miestų, nacionalinių parkų ir paplūdimių. Bet aš kartais rengiu turus kur esą buvę vaiduoklių. Zagrebas garsėja savo vaiduokliškomis vietomis ir turiu ką pasakyti, kai darau šias ekskursijas. Šie seni viduramžių miestai yra gana prietaringi, o Kroatijoje vis tiek galima parduoti daugybę istorijų apie raganas ir vaiduoklius“, - apibendrina Rubilas.

paranormal.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
18.06.2021 laikas 08:27 Nustatyta, kad antibiotikas novobiocinas naikina navikines ląsteles, turinčias DNR atstatymo sutrikimų
Praėjusio amžiaus šeštajame dešimtmetyje sukurtas antibiotikas, kurį iš esmės išstūmė naujesni vaistai, efektyviai veikia ir naikina vėžio ląsteles, turinčias bendrą genetinį defektą, rodo Dana-Farberio (Dana-Farber Cancer Institute) vėžio instituto mokslininkų laboratoriniai tyrimai....

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 23:18 Asmuo atskleidžia masoneriją, kaip seniausią pasaulyje slaptą religiją ir Liuciferio planus dėl "naujosios pasaulio tvarkos"
Buvęs aukšto rango masonas atskleidė, kad ši grupuotė iš tikrųjų yra seniausia pasaulio religija, ir atskleidė, kaip grupuotė planuoja įvesti Naująją pasaulio tvarką, drastiškai sumažindama pasaulio gyventojų skaičių....

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 22:28 Paslaptinga į ateivį panaši būtybė pastebėta vaikštinėjanti viduryje kelio
Bauginantį vaizdo įrašą, kuriame užfiksuota į ateivį panaši būtybė, nufilmavo keli naktį keliu važiavę dviratininkai. Į ateivį panaši figūra buvo pastebėta virš Čadvos užtvankos (Chadwa Dam) tilto Džarkhando Hazaribagho (Hazaribagh) mieste...

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 21:48 ŠOKAS: Sloan Kettering mokslininkai nustatė, kad mRNA inaktyvuoja vėžį slopinančius baltymus, o tai reiškia, kad ji gali skatinti vėžį
Ląstelėse yra slaptas informacijos sluoksnis, vadinamas pasiuntinių RNR, esantis tarp DNR ir baltymų, kuris yra labai svarbi jungtis. Dabar Sloano Ketteringo universiteto mokslininkai, sukrėtę visą vakcinų filosofijos pasaulį, nustatė, kad pati mRNA atlieka vėžį sukeliančius pokyčius - pokyčius, kur...

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 18:08 «Žmogus gali gyventi iki 280 metų»: Gydytojo Neumyvakino ilgaamžiškumo paslaptis
"Ginčų metu jie puola ne jus, o jūsų energiją, kurios trūksta skriaudėjui ir kurią jis, "suvalgęs", kuriam laikui atstato savąją. Jei mokėsite susilaikyti bet kokioje situacijoje, daugelis problemų išsispręs savaime....

Skaityti daugiau

Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)
18.06.2021 laikas 08:08 Receptai | Patiekalai Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)

Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 22:50 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas šamas
Itin paprasta bei greita žuvies - šamo iškepimo variacija orkaitėje, bet pavyksta super skaniai ir niekada nenuvilia. Šitaip pagamintą patiekalą tikrai nebus gėda patiekti ir užsukusiems svečiams, tik žinoma, tuo atveju reikės daugiau žuvies....

Skaityti daugiau

16.06.2021 laikas 21:55 Receptai | Patiekalai Sveiki jogurtiniai ledai su avokadu pagal Beatą
Tai kitokie, sveikesni ledai, kurie buvo pavadinti Joker pavadinimu. Nesu tikra, kodėl jie nusipelnė tokio pavadinimo, bet jie skanūs ir tikrai įdomaus poskonio.

Skaityti daugiau