Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Žmonės stebuklai » Peržiūrų: (378) Komentarų: (0) (21.08.2017 - 07:33)

Žmogaus akies stebuklai

Ne paslaptis, kad kiekvienas vaizdas, kurį regi žmogus, palieka atspaudą tinklainėje. Taigi padarius akies obuolio nuotrauką galima pamatyti, ką neseniai regėjo konkretus asmuo.

Žmogaus akies stebuklai

1910 m. japonų profesorius T. Fukarai atliko seriją eksperimentų su aiškiarege Ikuko Nagao. Profesorius „fotografavo“ I. Nagao vizijas, kurias ji regėjo susikoncentravusi į tam tikrus objektus – piešinius arba hieroglifus. „Nuotraukos“ buvo padarytos nenaudojant fotoaparato. Aiškiaregė mintimis turėjo „įspausti“ atvaizdus fotografinėje plokštelėje. Teigiama, kad eksperimentas pavyko.

Rusijoje panašų bandymą atliko dr. Krokhalev’as. Gydytojas turėjo pacientą, kurį kankino haliucinacijos. Norėdamas ištirti ligą, dr. Krokhalev’as fotografavo jo akių obuolius. Jis visada gaudavo tokius pat rezultatus – nuotraukose matydavosi šviesi apvali dėmė tamsiame fone. Teigiama, kad pacientas visada regėdavo tą pačią haliucinaciją – kad jam virš galvos tamsiame danguje kybo didžiulis Mėnulis…

Amerikiečių psichiatras Jule Eisenbud’as taip pat iškėlė teoriją, kad foto juosta gali užfiksuoti psichikoje kylančius vaizdinius. Tačiau negalėjo patikrinti savo idėjos praktiškai tol, kol Čikagoje nesutiko pasiuntinuko Tedo Serios. Šio vyruko akių obuolių nuotraukos pasirodė unikalios. Dauguma jų toli gražu nebuvo tobulos kokybės, tačiau kai kuriose buvo galima pamatyti susiliejusių daiktų ir žmonių, kurių Tedas nematė.

Tokie vaizdai kartais užimdavo tik nuotraukos dalį, būdavo pakrypę arba apversti aukštyn kojomis. Mokslininkas labai didžiavosi savo atradimu. Vėliau paaiškėjo, kad nuotraukos išsikreipti galėjo dėl to, kad fotoaparatas tinkamai nesufokusuodavo vaizdo, arba todėl, kad Tedas refleksiškai prisidengdavo akis rankomis siekdamas apsaugoti jas nuo blyksčių.

Nuotraukų keistumą galėjo lemti ir tai, kad T. Serios kasdien įtemptai žiūrėdavo į daugybę pašto vokų iki atliekant fotosesijas. Jeigu apžiūrinėdavo atviruką, tuomet nuotrauka parodydavo išblukusį vaizdą, pavaizduotą jame. Pavyzdžiui, vienoje nuotraukų J. Eisenbud’as pamatė Čikagoje stovintį vandens bokštą. Įdomu tai, kad atvirukas su bokšto vaizdu buvo įdėtas į storo popieriaus voką, tačiau Tedas vis tiek įsiminė jo vaizdą.

Dar daugiau -pasiuntinuko akių nuotraukose jis pats pamatė daug kitų pastatų, kurių šis tvirtino niekada nematęs. Beje, T. Serios buvo paprašyta įsiminti vienos suvenyrų parduotuvėlės nuotrauką. Įdomiausia tai, kad jo akies nuotraukoje parduotuvėlės pavadinimas buvo kitoks, t. y. toks, koks buvo prieš daugybę metų. Kaip Tedas galėjo matyti praeities vaizdą? Jeigu įmanoma matyti praeitį, tai ar verta ginčytis, kad galima regėti ir ateitį.

Turite naujienų, nutikimų, mistinių istorijų, sveikatos patarimų, receptų, pasveikimo istorijų? Pasidalinkite su skaitytojais... Rašykite blog‛e! Kaip galite tai padaryti.

reklama
ŽYMĖS: Akis, žmogaus galios, nuotrauka, vaizdas

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Facebook komentarai

reklama

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Nemokami skelbimai » Paranormal skelbimai...

Kiti meno ir antikvariniai dirbiniai
Помощь биоэнергетика в любой жизненной пробл...

Помогу в самых сложных и безнадежных ситуациях. Уникальные сильные заговоры помогли многим в...

Nešaldyta švieži žuvis
upėtakiai...

Dabartiniu metu parduodame vaivorykštinius upėtakius tvenkinių įžuvinimui. Turime žuvyčių nuo 1...

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos


Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Organizmo rūgščių ir šarmų pusiausvyra...

Kraujo ph yra pats svarbiausias. Bet svarbiausias yra kraujo ph ir jis yra 7,35 - 7,45. Kaip matote, kraujo ph diapazonas yra la...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Šios sultys gali sustabdyti astmos priepuolius...

Jei jūs sergate astma, šis straipsnis gali palengvinti jūsų sveikatos būklę. Astma sukelia lėtinis uždegimas ir bronchų susto...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Receptas, kurio pagalba pamiršite skausmą sąnariuose!...

Su amžiumi, daugelis iš mūsų yra linkę skųstis sveikata, įskaitant sąnarių skausmus, ypač kelių, pečių ir alkūnių. Yra daug tabl...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Kas tai yra? Natūralių produktų internetinė parduotuvė ...

Didelis prekių pasirinkimas. Konkretus produktas siūlomas iš keletos skirtingų gamintojų ir įvairaus dydžio pakuotėse. Milžin...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Gudobelės žiedai ir vaisiai gydo širdies ligas...
Užsienio spauda / Paranormal news
This Is What Happens When Your Third Eye Opens Accidentally...
Paranormalios istorijos
"Neįprastos žymės". Istorija nuo mūsų skaitytojo...
Užsienio spauda / Paranormal news
Insider Exposes The Reality Of The Alien Presence!...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Šlapimą varantis nuoviras (beržo, dirvinio)...
Užsienio spauda / Paranormal news
On the Sun, a rare magnetic fiber...
00:01:39

Mėnulyje aptiktas ateivių laivas? Alien Ship on the Lunar Su... 0

00:03:40

Kaukazo kalnuose buvo nufilmuota milžiniška «medūza» 1

00:00:59

Kanados miške girdimi baisūs garsai 1