Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Kovo » 15

5 moterų tipai, kurioms gresia likti meilužėmis visiems laikams

5 moterų tipai, kurioms gresia likti meilužėmis visiems laikams

Pakalbėsime apie tas moteris, kurios rizikuoja visą gyvenimą nugyventi be rimtų santykių su priešinga lytimi. Į tam tikras merginas vyrai nežiūri rimtai, verta pasidomėti jų elgesio priežastimis.

Ją domina tik pinigai.

Tokios moterys vyre mato tik finansinį komponentą. Jei santykių kūrimo pradžioje ji nemato brangių dovanų - jokia meilė neleis jai likti arti partnerio. Kai kurioms moterims svarbiau gauti mylimojo dėmesį ir rūpestį, tačiau tokioms merginoms daug svarbiau gauti pinigų, nesvarbu, kokia forma. Tokia moteris net nepažvelgtų į mažas pajamas gaunantį vaikiną.

Įdomu: Kodėl moterys skleidžia gandus viena apie kitą?

Tokia dama vadovaujasi principu: kuo brangesnė dovana - tuo daugiau dėmesio ir dėkingumo ji parodys mainais. Vyrai vengia tokių dailiosios lyties atstovių, nes rimtiems santykiams jiems reikia nuoširdumo ir nesavanaudiškumo, kuris slypi meilėje.

Ji turi paslaptingą praeitį.

Tokia moteris niekada nekalba apie savo praeitį, net jei jai užduodamas konkretus klausimas. Tai tampa rimta kliūtimi kuriant santykius su vyrais. Žinoma, yra stipriosios lyties atstovų, kurie į tai nekreipia dėmesio ir nesidomi savo draugių praeitimi, tačiau jų skaičius yra nereikšmingas.

Sveika: Nuo vidurių užkietėjimo - patikrintos priemonės!

Ji niekada neprašys partnerio pagalbos.

Tokia dama niekada neparodys savo tikrųjų emocijų. Jei jos gyvenime yra krūva problemų arba nutiko kas nors nemalonaus, ji vis tiek šypsosis ir slėps savo būseną. Tai iš pradžių traukia priešingą lytį, nes jos neapkrauna rūpesčiais ir probleminėmis situacijomis. Su šia moterimi lengva, nerūpestinga ir patogu būti. Tačiau daugelis vyrų mano, kad šis tipas - visiškai netinkamas šeimyniniam gyvenimui. Kiekvienam jaunam vyrui svarbu dalyvauti savo išrinktosios gyvenime ir visokeriopai jai padėti. O su šiomis moterimis jie tokios galimybės negauna.

Socialiniuose tinkluose jos skelbia atviras nuotraukas.

Nepaisant to, kad turi rimtus santykius, tokios jaunos moterys gali sau leisti gana atviras nuotraukas socialiniuose tinkluose. Joms patinka vyrų reakcijos, komplimentai. Tokią merginą vyrai automatiškai suvokia kaip geismo objektą, bet ne daugiau. Niekas nedrįstų kurti rimtų santykių su tokiu žmogumi.

Įdomu: Kaip tu atbaidai vyrus, net nesuteikdama jiems šanso

Domina tik jos išvaizda.

Tokios moterys daug laiko skiria savo išvaizdai. Niekas niekada nematė jos be ryškaus makiažo, dirbtinių blakstienų ir stiliaus. Atrodytų, kad tai visiškai normalu, tačiau vyrus tokios moterys atbaido. Jie mano, kad jos yra lengvabūdiškos ir nesugebės sukurti šeimos namų ir jaukumo, nes visą laisvą laiką skirs tik sau.

Užsiprenumeruokite ir nepraleiskite įdomiausių istorijų.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2023 laikas 15:06 Receptai | Patiekalai Miltiniai abriedukai "ežiukai" su varške
Vaikystėje tokios išvaizdos varškinius virtinukus su visa šeima mes vadindavome "abriedukais". Mama iki šios dienos tik šitaip ir vadina. Man kažkas iš aplinkinių galiausiai įskiepijo pavadinimą "ežiukai", o kaip jie iš tikrųjų tu...

Skaityti daugiau

01.06.2023 laikas 15:00 Receptai | Patiekalai Morkų pyragas su maskarponės sūrio kremu
Turiu pripažinti, kad prieš kurį laiką į pyragus, keksus ir tortus su morkomis visada žiūrėjau ganėtinai kreivai. Ilgą laiką nebuvo noro net pamėginti, nes buvau įtikėjusi, kad skonis bus "prastas" arba bent jau "nieko įspūdingo"....

Skaityti daugiau

29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 18:59 Pakartotinė COVID-19 vakcinacija silpnina imuninę sistemą: Tyrimas
Naujo tyrimo duomenimis, pakartotinis skiepijimas COVID-19 silpnina imuninę sistemą, todėl žmonės gali tapti imlesni gyvybei pavojingoms ligoms, pavyzdžiui, vėžiui.

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 14:14 Žurnalo "Glamour" viršelio modelio nėščias "vyras", skirtas pasididžiavimo mėnesiui
Vaikinai, tai darosi šiek tiek juokinga. Nuo kada nėščias vyras yra tai, ką mes švenčiame per pasididžiavimo mėnesį? Tai kaip iš cirko, bet kažkodėl - nežinau, kada tai įvyko - mes švenčiame merginą, kuri nusipjovė krūtinę ir pasidarė panaši į vyrą, ...

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 10:29 Žurnalas "The Atlantic" skelbia, kad be pedofilų pasaulis būtų ‘sterilus ir nuobodus‘
Žurnalas "Atlantic" paskelbė, kad pasaulis būtų "nuobodus ir sterilus" be pedofilų kuriamo meno, todėl turėtume vertinti ir remti gerą meną kuriančius pedofilus, pirkdami jų knygas ir bilietus į jų filmus.

Skaityti daugiau