Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Kovo » 8

Kodėl moterys skleidžia gandus viena apie kitą?

Kodėl moterys skleidžia gandus viena apie kitą?

Ar kada nors apie tai pagalvojote? Kodėl taip nutinka? Ir kaip tai susiję su patrauklumu?

Moterys iš prigimties yra gana manipuliatyvios būtybės. Tai nėra nei gerai, nei blogai. Tai tiesiog faktas. Būtent dėl šios savybės joms daug geriau sekasi užmegzti kokybiškus santykius. Tačiau yra įdomus niuansas, kurį žino ne kiekviena moteris.

Turiu omenyje gandus ir apkalbas. Mes visi retkarčiais juos skleidžiame. Tačiau moterys tai daro gana dažnai. Ir šio proceso katalizatorius yra... išorinis "konkurentės" patrauklumas.

Sveika: Tas klastingasis gripas (liaudiški receptai)

Pavyzdžiui, jei biure dirba penkios moterys, daugiau gandų sklandys apie patraukliausią iš jų. Kodėl? Todėl, kad vienos moters išorinis patrauklumas kelia tam tikrą grėsmę aplinkinėms moterims.

Šio reiškinio šaknys siekia priešistorinius laikus, kai vyrai rinkdavosi drauges pagal išorinio patrauklumo kriterijų. Jei moteris graži, vadinasi, ji sveika. O sveikata garantuoja gerus palikuonis. Prisiminkite, kad išgyvenimas ir dauginimasis buvo svarbiausi pirmykščio žmogaus uždaviniai?

Kodėl moterys skleidžia gandus viena apie kitą?

"Pastebėjau savyje, kad turiu išankstinį nusistatymą prieš gražias moteris. Pamatęs tokią iškart pagalvoju: "Jei ji graži, vadinasi, ji turi būti pavojinga". Vėliau, kai pradėjau dirbti su psichologu, supratau, kad šios mintys kyla iš nesaugumo jausmo. Jaučiausi toks nepatrauklus, kad nesąmoningai nusprendžiau vengti kitų moterų draugijos. Kad tik nebūčiau su jomis lyginama. Ir savęs nelyginau", - sako Catherine.

Beje, daugybė įvairaus amžiaus moterų tyrimų atskleidė kai ką įdomaus. Kuo labiau moteris linkusi vertinti savo išvaizdą, lyginti ją su kitomis, tuo labiau ji pavydi.

Skanu: "ĮDARĄ KEIČIU IR KEPU KASDIEN - GREITAI IR LABAI, LABAI SKANU": PYRAGĖLIAI IŠ BULVIŲ TEŠLOS (NET ORKAITĖS NEREIKIA)

Žinoma, šį pavydą galima paversti iš neigiamo į teigiamą raktą. Tuomet jis taps jūsų išteklių ir įkvėpimo šaltiniu, varikliu tobulėti ir dirbti su savimi.

Taip, tai tiesa: kuo labiau moteris abejoja savimi, tuo labiau tikėtina, kad ji skleis negražius gandus apie savo gražias varžoves. Nereikėtų stengtis slopinti pavydo sau ar "atpratinti save" nuo apkalbų. Daug produktyviau būtų tiesiog pastebėti save, savo norus ir poreikius. Kai susidomėsite savimi, pavydo lygis sumažės savaime.

Įdomu: Kaip suprasti, kad vyrui jūs nereikalinga?

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2023 laikas 15:06 Receptai | Patiekalai Miltiniai abriedukai "ežiukai" su varške
Vaikystėje tokios išvaizdos varškinius virtinukus su visa šeima mes vadindavome "abriedukais". Mama iki šios dienos tik šitaip ir vadina. Man kažkas iš aplinkinių galiausiai įskiepijo pavadinimą "ežiukai", o kaip jie iš tikrųjų tu...

Skaityti daugiau

01.06.2023 laikas 15:00 Receptai | Patiekalai Morkų pyragas su maskarponės sūrio kremu
Turiu pripažinti, kad prieš kurį laiką į pyragus, keksus ir tortus su morkomis visada žiūrėjau ganėtinai kreivai. Ilgą laiką nebuvo noro net pamėginti, nes buvau įtikėjusi, kad skonis bus "prastas" arba bent jau "nieko įspūdingo"....

Skaityti daugiau

29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 18:59 Pakartotinė COVID-19 vakcinacija silpnina imuninę sistemą: Tyrimas
Naujo tyrimo duomenimis, pakartotinis skiepijimas COVID-19 silpnina imuninę sistemą, todėl žmonės gali tapti imlesni gyvybei pavojingoms ligoms, pavyzdžiui, vėžiui.

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 14:14 Žurnalo "Glamour" viršelio modelio nėščias "vyras", skirtas pasididžiavimo mėnesiui
Vaikinai, tai darosi šiek tiek juokinga. Nuo kada nėščias vyras yra tai, ką mes švenčiame per pasididžiavimo mėnesį? Tai kaip iš cirko, bet kažkodėl - nežinau, kada tai įvyko - mes švenčiame merginą, kuri nusipjovė krūtinę ir pasidarė panaši į vyrą, ...

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 10:29 Žurnalas "The Atlantic" skelbia, kad be pedofilų pasaulis būtų ‘sterilus ir nuobodus‘
Žurnalas "Atlantic" paskelbė, kad pasaulis būtų "nuobodus ir sterilus" be pedofilų kuriamo meno, todėl turėtume vertinti ir remti gerą meną kuriančius pedofilus, pirkdami jų knygas ir bilietus į jų filmus.

Skaityti daugiau