Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Balandžio » 23

Mūsų laikų tikrosios raganos

Šį sąrašą pateikia ilgametis JAV kariškis, savo gyvenimą paskyręs paranormaliems, ezoteriniams ir techniniams tyrimams. Pavadinsiu jį saviškiu insaideriu.

Iš kur jis gavo šią informaciją, nežinoma. Tačiau perskaičius šį sąrašą paaiškėja, kodėl visi šie žmonės yra nuolat girdimi ir kodėl aplink juos gimsta begalė istorijų ir neigiamų apkalbų. Šios moterys yra pasaulio satanizmo elitas, vertingas Blogio turtas, negailestingos Tamsos piramidės tarnaitės.

1. Lynn Forester de Rothschild. Lady de Rothschild yra EL Rothschild generalinė direktorė, sero Evelyn Robert de Rothschild, Rothschild šeimos nario, žmona. Ji veda visų raganų sandorą. Ji vadinama „Ariana“ - tai aukščiausios / pagrindinės burtininkės titulas. Ji tiesiogiai atsiskaito Liuciferiui ir yra pagrindinė ragana. Jos vardas yra Q sąraše, todėl jos tikriausiai nebėra gyvos.

2. Oprah Winfrey „Insider“ pasidalijo istorija. Kartą televizijos laidų vedėjas dalyvavo kasmetiniame slaptajame Bilderbergo klubo susitikime Ženevoje. Šiemet jis vyko Italijoje. Įtakingi žmonės, dideli bankininkai, galingi šio pasaulio žmonės kasmet susitinka aptarti pasaulinių problemų, laikydamiesi griežčiausios paslapties. Policija atitvėrė visą kalną, kad smalsuoliai negalėtų patekti į susitikimą. Oprah buvo dievinama, nes ji buvo viena pagrindinių raganų ir toks svečias buvo laukiamas. Renginio metu aukšto rango vyrai nusimetė kelnes, o Oprah visus laikė už lytinių organų. Juos džiugino ir įkvėpė toks vienos aukščiausių raganų poelgis. Jie yra bjaurūs ligoti žmonės. Šiuo metu Oprah yra namų areštas, ji laukia teismo, o ne egzekucijos, nes sudarė susitarimą dėl tyrimo.

3. Gwyneth Paltrow Labai įtakinga ragana Holivude, nors jos nekalta išvaizda gali suklaidinti bet ką. Ji turi labai sunkų charakterį. Ji specializuojasi tik Holivude, nes kai kurios raganos dirba bankų, pramonės ir kt. Ji dirbo poroje su vienu garsiu Holivudo aktoriumi (apie jį bus kalbama dalyje apie burtininkus vyrus). Apie jos teismą ar egzekuciją informacijos nėra.

4. Marina Abramovič Ji taip pat užėmė garbingas pareigas, nes užsiėmė dvasios kulinarija. Ji virė vaikus ir žmones ir patiekė juos lėkštėse kaip keptas kiaules su obuoliu burnoje dideliems vakarėliams. Neabejojama, kad ji tikra ragana. Remiantis informacija, jai buvo įvykdyta mirties bausmė.

5. Hillary Rodham Clinton. Jei ji būtų tapusi JAV prezidente, šalį valdytų tikra ragana. Jos dalyvavimas kruviname rituale, kai ji nužudė vaiką kartu su savo padėjėja Huma Aberdeen, kalba pats už save. 

1996 m. Hillary Clinton viena pati išvyko į Haitį dalyvauti juodosios magijos ceremonijoje, kad užtikrintų Billo Clintono išrinkimą antrai kadencijai JAV prezidentu. Tabarroje kaip įprasta juodosios magijos ceremonijose, lytinis aktas ir orgijos yra ritualo dalis ir šios ceremonijos metu Hillary turėjo lytinių santykių su magu Aristidų, dar dažnai aukojamas vaikas tokiose ceremonijose.

konspirologija, angelina, raganos, rothschild, magija

Tai buvo juodosios magijos ceremonija, o galingi juodosios magijos žyniai Haityje ilgą laiką dirbo Klintonams.

konspirologija, angelina, raganos, rothschild, magija

6. Angelina Jolie. Aktorė buvo veikiama CŽV proto kontrolės programos. Anot insaiderio, jos mama taip pat buvo ragana. Kadangi šią praktiką paveldi tik vienas šeimos narys, pavyzdžiui, iš motinos į dukterį ar iš močiutės į anūkę, būtent Jolie perėmė savo motinos „užsiėmimą“. Nuo vaikystės Angelina buvo kankinama, kad susiskaldytų jos sąmonė (šėtoniškose šeimose tai įprasta praktika). Tokie raganų veiksmai yra įprasta. Be to, Angelina buvo ne kartą išprievartauta ankstyvame amžiuje. Priežastis ta pati - suskaidyti sąmonę. Angelina aiškiai turi psichinių problemų, dabar aišku, kodėl būtent jos vyriausia dukra nusprendė pakeisti lytį. Atsakymas paprastas - lyties pakeitimas taip pat yra tam tikras kankinimas ir aukojimasis satanistams, ir paprastai aukojamas vyriausias vaikas / pirmagimis.

Mūsų Laikų Tikrosios Raganos

„Voodoo“ magas iš Didžiosios Britanijos sako, kad kino žvaigždė Angelina Jolie naudoja juodąją magiją ir okultizmą, kad padėtų jai įgyvendinti savo valdžios ir įtakos siekius, o buvęs vyras Bradas Pittas buvo tik pėstininkas jos troškime tapti kita princese Diana. 
Senos vaiduokliškos Londono kapinės buvo naudojamos tamsioms ir galingoms dvasioms kviesti, siekiant padidinti jos įtaką politinėje arenoje “, - sako„ Voodoo “magas.

Jis priduria, kad paslaptingas ir klaikus kapinių ritualas buvo apeiginį durklas įmušti į manekeną, kuris buvo kaip simbolinė kruvina auka.

Magas tvirtina, kad Angelina per daugelį metų su juo konsultavosi, kad padėtų jai naudoti okultizmą savo gyvenimo ambicijoms įgyvendinti. Netgi sako, kad jis padėjo jai atskirti Bradą Pittą nuo ankstesnės meilės Jennifer Aniston.

 7. Meryl Streep. Pasak pasakotojos, tai tikrai bjaurus ir piktas žmogus. Ji ne kartą lankėsi „Cannibal Club“ restorane, kuriame patiekiama žmogaus mėsa. Restoranas specializuojasi gaminant žmogaus mėsą. Tarp klientų yra „gurmaniškas Los Andželo gurmanas“ - kultūros elitas, į kurį įeina kino kūrėjai, intelektualai ir įžymybės, garsūs literatūros veikėjai ir novatoriški muzikantai.

konspirologija, angelina, raganos, rothschild, magija

Meryl Streep išdidžiai demonstruoja liuciferiečių gestus,  ji įžūliai giria žinomus prievartautojus Romaną Polanskį ir Harvey' Weinsteiną. Pagrindinė spauda Streep vadina Holivudo didžiąja dama, nes ji iš tikrųjų yra  biseksualė liuciferietė.

Fiona Barnett  (Fiona yra MK Ultra, CŽV prekybos vaikais ir šėtoniško ritualinio išnaudojimo auka):

"Vakarėlis prasidėjo ritualine auka prie pietų stalo, vadovaujamo Streep. Auka gulėjo veidu į viršų ant stalo, jai buvo perpjauta gerklė. Kraujas supilamas į apeiginį dubenį, sumaišomas su narkotikais ir maišomas žolelių šepetėliu. Visi gėrė iš dubenėlio, tada prasidėjo vakarėlis. Prisimenu, kaip šokau su Streep pagal „Funky Town“ dainą, ji nuvedė mane į miegamąjį, šnekučiavosi su manimi apie tai, ką norėjau veikti savo gyvenime ir turėjo lytinių santykių su 14-mete manimi."

8. Celine Dion. Anksčiau dainininkė užėmė garbingą vietą, tačiau dabar dėl rimtų sveikatos problemų ji buvo pašalinta iš raganų kompozicijos. Dion atrodo, kaip žmogus ką tik išlaisvintas iš koncentracijos stovyklos. Pasak viešai neatskleistos informacijos, ji sunkiai serga, nes daugelį metų vartojo žmogaus mėsą. Pasak sąmokslo teoretikų, ji prarado dramatiškai svorį dėl to, kad daugelį metų vartojamas adrenochromo tiekimas nutrūko.

konspirologija, angelina, raganos, rothschild, magija

9. Chrissy Tigen. Tokia, kokia ji vadinama welders (burtininkė) - statusas žemesnis už aukščiausią raganą. Teegen užėmė aukščiausią vietą tarp welders. Jie dirba su elementais. Užsiėmimas raganavimu per grupinį „šventąjį“ seksą sukelia stichines nelaimes, tokias kaip Naujasme Orleane 2005 m. Teegen yra blogis gryniausia forma. Jos vyras Johnas Legendas yra aukščiausias vyrų burtininkas. Įdomu tai, kad 2017 m. gruodžio mėn. Japonijos aviakompanijos „All Nippon Airways“ (ANA) lėktuvas, skridęs iš Los Andželo į Tokiją, po keturių valandų skrydžio buvo priverstas pasukti į Los Andželo oro uostą dėl laive pasirodžiusio nepatikrinto keleivio. . Tigen skrido lėktuvu, kuriame įvyko nenumatyta situacija. Insaideris sako, kad lėktuvas buvo dislokuotas būtent dėl ​​jos, kad sutrukdytų jai pabėgti iš šalies.

10. Susan Rice. 2013–2017 m. Dirbo Obamos patarėja nacionalinio saugumo klausimais. Ji taip pat buvo viena iš burtininkių. Dabar ji praktiškai nedalyvauja politiniame ir viešajame gyvenime. Pasak viešai neatskleisto asmens, ji buvo areštuota.

11. Laura Prepon. Geriausiai žinoma dėl Alexo Vause vaidmens filme „Orange Is the New Black“ ir Donna Pinsiotti „70-ųjų šou“ (1998–2006).  Ji taip pat pasirodė keliuose filmuose, ypač „Karla“, kur ji atliko serijinės Kanados žudikės Karla Homolka vaidmenį. Anot insaiderio, ji yra labiausiai nevaldoma, pavojinga ir beširdė tarp raganų.

konspirologija, angelina, raganos, rothschild, magija

12. Lady Gaga. Kiekvienoje sandoroje yra garbingas transvestitas, nes raganavimui reikia vyriškos energijos. Gaga gimė vyru. Jai buvo atlikta visa lyties keitimo operacija ir ji turėjo moterų lytinius organus. Pavyzdžiui, Michelle / (Michael) Obama nebuvo visiškai operuota (tik krūtinė), matyt, dėl to, kad Barackas Obama buvo gėjus.

13. Amal Clooney. Kaip ir Lady Gaga, ji yra garbės transvestitas sandoroje. George'as Clooney yra gėjus ir taip pat turi vietą aukščiausių Holivudo burtininkų sąraše. Jų santykiai yra priedanga, jie nesidalija santuokine lova.

 Michelle Pfeiffer ir Dami Moore. Papildomai info nuo  moters Insaiderės iš Pedivudo : "Turiu keletą dalykų, kuriais galėčiau pasidalinti. Aš sukūriau daug filmų ir noriu pasakyti, kad Holivudas yra tarsi vienas didelis viešnamis. Noriu įvardyti aukšto kalibro žvaigždžių vardus. kurios santykiavo  su prodiuseriais 80-90-aisiais metais. Pirmoji iš jų yra Michelle Pfeiffer. Ji buvo  mergina pagal iškvietimą, dažnai važiuodavo į Meksiką, rūkydavo daug žolės ir gulinėjo su prodiuseriais. Antroji iš jų yra Demi Moore. Ji taip pat miegojo su super turtingais, kad gauti reikiamą vaidmenį “.

konspirologija, angelina, raganos, rothschild, magija

Taikos ir ramybės.

Tekstas perpublikuojamas iš šviesos keliu

Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
07.05.2021 laikas 09:03 Seksualiniai tipai. Metas atrasti savąjį!

Sugrupuoti žmones pagal temperamentą, charakterį ir net konkrečius bruožus mėginama nuo Hipokrato laikų. Visgi žmogus ne daiktas, tad ne tik nuolat keičiasi, bet ir įsigudrina nuslėpti tikrąją prigimtį tiek nuo kitų, tiek nuo savęs. Ir nors šiuolaikiniai psichologai gana sėkmingai geba skirstyti ...

Skaityti daugiau

06.05.2021 laikas 21:26 Opos ir gastritai, jums durys uždarytos!
Visada laikausi principo: lengviau užkirsti ligai kelią, negu ją gydyti. Todėl profilaktikai visada naudoju liaudiškus gydymo metodus. Man - jau 72 metai, bet neturiu beveik jokių sveikatos problemų.

Skaityti daugiau

06.05.2021 laikas 21:04 Atsikratykite stomatito
Mano kaimynės dukra - labai apkūni. Jai jau trisdešimt, o ištekėti nėra jokių vilčių. Sėdi tokia storulė namie ir gėdijasi į gatvę išeiti. Tai kaimynė, užuot privertusi pradėti sportuoti ir mažiau valgyti, nutempė pas liaudies gydytoją....

Skaityti daugiau

06.05.2021 laikas 20:40 Po Juodojo voro ženklu

Mažai kam žinoma, kad dar prieš Nostradamą gyveno aiškiaregys, kuris išpranašavo ateitį net iki 6323 metų! Šis pranašas – pranciškonų vienuolis, gyvenęs Vokietijoje XV amžiuje. Tikrasis šio žmogaus vardas nežinomas, istorijos analuose liko tik jo pseudonimas – Ranjo Nero, t.y. Juodasi...

Skaityti daugiau

06.05.2021 laikas 08:28 Melas apie COVID-19 vakcinas ir herpesą – ką reikėtų žinoti?
Kasdien naršydami socialiniuose tinkluose galėjote susidurti su antrašte, sakančia kažką panašaus į „herpesas galimai susijęs su vakcina nuo koronaviruso“. Kiti naujienų pranešimai teigia, kad herpesas gali būti „naujas šalutinis vakcinos poveikis“. Būkite tikri, vakcinos nuo koronaviruso tikrai nes...

Skaityti daugiau

05.05.2021 laikas 18:23 Greitas sluoksniuotos tešlos obuolių pyragas
Tai bene greičiausiai pagaminamas obuolių pyragas iš sluoksniuotos tešlos. Tik vienas, du ir baigta. Dar labai geras dalykas yra tas, kad šį pyragą pagamins net vaikai. Jis toks paprastas. Tad Jūs galėsite paskirti laiko sau, o po to tik lepintis pyragu. Žinoma, jei vaikų neturite, teks gaminti pati...

Skaityti daugiau

04.05.2021 laikas 16:33 EXTERMINATION machine unmasked: Pfizer document admits vaccinated people “shed” infectious particles, the spike protein is the bioweapon
The vaccine is the bioweapon. Specifically, the spike protein is the bioactive weapon, and it is designed to spread from person to person, being transmissible from the vaccinated in order to infect the unvaccinated....

Skaityti daugiau

04.05.2021 laikas 11:39 Dilgėlių sriuba su kiaušiniu ir bulvėmis

Kiekvienais metais bent kelis kartus privalau išsivirti dilgėlių sriubos. Kažkaip esu įsitikinusi, kad tuose žaliuose lapeliuose yra labai daug vitaminų bei naudingų medžiagų mano organizmui. Kiek jų išlieka išvirus sriubą nėra aišku, bet aš tikiu, kad lieka, tad gaminu, valgau ir šeimą vaišinu.<...

Skaityti daugiau