Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Balandžio » 11

Vyriausybė siekia atimti žemę iš JAV ūkininkų, kad įgyvendintų WEF "žaliąją" darbotvarkę

Vyriausybė siekia atimti žemę iš JAV ūkininkų

Vyriausybės pareigūnai ruošia dirvą, kad iš Amerikos ūkininkų būtų atimta žemė, siekiant įgyvendinti Pasaulio ekonomikos forumo žaliosios darbotvarkės tikslus.

Olandijos ūkininkai, kurių žemę prievarta atėmė su WEF susijusi vyriausybė, buvo tik bandomojo etapo dalis. Dabar globalistai nusitaikė į JAV ūkininkus ir bando prievarta atimti jų žemę "kovai su klimato kaita", suteikdami minimalią kompensaciją.

Tenesio valstija pateikė ieškinį dėl žemės ūkio paskirties žemės, esančios į rytus nuo Memfio, konfiskavimo, planuodama ją panaudoti naujos elektromobilių gamyklos statybai. Bendrovė "Ford Motor Company" paskelbė apie ketinimus investuoti 5,6 mlrd. dolerių į elektromobilių sunkvežimių ir akumuliatorių gamyklos statybą Tenesio kaimo vietovėje.

Štai šiek tiek įstatymų leidybos vingrybių, lėmusių sprendimą statyti "Mėlynojo ovalo miestą" savanorių valstijoje, kaip praneša "Reason":

Už tai, kad pasirinko Tenesį, valstijos įstatymų leidėjai didele balsų dauguma pritarė teisės aktams, pagal kuriuos "Ford" bus suteikta 884 mln.

Į šią sumą įeina 500 mln. dolerių dotacija iš dabartinio valstijos biudžeto pertekliaus ir 384 mln. dolerių statybvietės paruošimui, įskaitant 200 mln. dolerių kelių gerinimui ir 138,2 mln. dolerių infrastruktūrai bei griovimo paslaugoms.

Įstatymo projekte taip pat numatyta skirti 745 100 JAV dolerių Vakarų Tenesio "Megasite Authority of West Tennessee" - 11 asmenų valdybai, turinčiai teisę sudaryti sutartis plėtros vardu - finansuoti.

Ji taip pat gali paimti privačią žemę, naudodamasi nuosavybės teise priklausančia nuosavybe, kad palengvintų objekto ir pagalbinės infrastruktūros statybą.

Eminentinė nuosavybė - tai komunistinė koncepcija, kuri negali būti mažiau amerikietiška. Eminent domain - tai valdžios ir jos atstovų deklaruojama teisė paimti privačią nuosavybę viešajam naudojimui.

Žemė gali būti paimama prieš žemės savininko valią, jeigu savininkas už savo nuosavybę gauna "teisingą kompensaciją".

Šios sistemos šalininkai nurodo penktąją pataisą kaip autoritetą.

Atitinkama penktosios pataisos dalis skamba taip:

Privati nuosavybė negali būti paimama visuomenės poreikiams be teisingos kompensacijos.

Tenesio įstatymų leidėjai, siekdami iš ūkininkų atimti žemę, planuoja pasinaudoti eminentine nuosavybe.

Tennessee Lookout praneša:

Pasak Tenesio transporto departamento, valstija siekia įsigyti 35 atskirus žemės sklypus, kad galėtų nutiesti keletą kelių jungčių ir praplėtimų, kurie sujungtų 4 100 akrų ploto "BlueOval Ford" miestelį su naujuoju 39 išvažiavimu iš I-40, kad tilptų minios darbininkų ir sunkvežimių.

Iki šiol valstybė perėmė 15 sklypų - du iš jų per teismą, sakė atstovė spaudai Nichole Lawrence.

Lawrence sakė, kad dėl likusių 20 trasų valstija derasi su turto savininkais.

Neaišku, kiek žemės savininkų valstybė padavė į teismą.

Vien Hejvudo apygardoje, kaip rodo teismo įrašai, valstija pateikė septynis ieškinius, siekdama paimti nuosavybę naujai sankryžai įrengti.

Vyriausybė vykdo teisinius veiksmus prieš privačios nuosavybės savininkus ir siekia teismų sąmokslo, siekdama iš žemės savininkų atimti pagrindinę valdžios teikiamą naudą - teisės į privačią nuosavybę apsaugą.

Vienas iš žemės savininkų, kuriuos paveikė šie vyriausybės veiksmai, yra Marvinas Sanderlinas (Marvin Sanderlin), ilgametis vietos ūkininkas, kuriam priklauso 400 akrų žemės.

Teismo dokumentai atskleidžia, kad valstybė planuoja konfiskuoti 10 akrų jo žemės, esančios tarp Fordo gamyklos ir tarpvalstybinio kelio. Nepaisant to, kad Sanderlinas atmetė valstybės pasiūlymą - 3 750 dolerių už akrą, kuris neva pagrįstas "teisinga kompensacija", dabartinė žemės rinkos vertė šioje vietovėje yra daug didesnė, o paskelbus apie "Ford" gamyklos statybas, kai kurių žemės sklypų rinkos vertė siekė net 200 000 dolerių už akrą.

Sanderlinas, kurį cituoja laikraštis "Tennessee Lookout", paaiškino, kad 3 750 USD už akrą pasiūlymas toli gražu nelaikytinas "teisinga kompensacija" pagal bet kokį pagrįstą apibrėžimą, atsižvelgiant į sparčiai kylančią žemės vertę vietovėje.

Už 3 500 dolerių už akrą čia žemės nenusipirksi.

Už 3 500 dolerių čia nenusipirksi pelkės.

Aš jiems pasakiau, kad tai yra didžiausia apgavystė.

Jie nori jūsų žemės, bet nenori, kad dalyvautumėte kuriant turtą.

Šiuo metu valstija tęsia teisminius procesus, siekdama priversti žemės savininkus "parduoti" savo turtą už gerokai mažesnę nei rinkos kainą.

Tenesio pareigūnai pasiryžę laikytis 884 mln. dolerių vertės pažado, duoto "Ford", ir vykdyti Bideno WEF ekologinę darbotvarkę.

Tačiau norint įgyvendinti šiuos tikslus reikės sunaikinti tai, kam apsaugoti žmonės įsteigė vyriausybę - teisę į nuosavybę.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 19:10 Klounai: Baidenas patvirtino įsakymą, kuriuo Amerikoje bus uždrausta nepriklausoma žiniasklaida

Ketvirtadienį JAV prezidentas J. Bidenas (J. Biden) pritarė planui uždrausti "visas nepriklausomos žiniasklaidos svetaines" Amerikoje, kad "apsaugotų amerikiečius nuo neapykantos".

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau