Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicinos Naujienos » 2023 » Balandžio » 11

Konfidencialūs "Pfizer" dokumentai patvirtina, kad grafeno oksidas yra "Covid Jabs" sudėtyje

Konfidencialūs

Daugiau nei dvejus metus buvo spėliojama, kad "skiepų" Covid-19 sudėtyje yra grafeno oksido - toksiškos medžiagos, galinčios sukelti keistus kraujo krešulius ir sunaikinti raudonuosius kraujo kūnelius.

Nors keli nepriklausomi gydytojų ir mokslininkų atlikti tyrimai patvirtino, kad šiose injekcijose yra grafeno oksido, medicinos reguliavimo institucijos ir faktų tikrintojai, remiami pagrindinės žiniasklaidos, ne kartą neigė tokius teiginius.

Tačiau dabar JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) patvirtino, kad grafeno oksido yra mRNA Covid vakcinose, po to, kai JAV federalinio teismo nurodymu buvo priversta paskelbti konfidencialius Pfizer dokumentus.

The Expose praneša: FDA iš pradžių bandė 75 metams atidėti "Pfizer" vakcinos "Covid-19" saugumo duomenų paskelbimą, nors 2020 m. gruodžio 11 d. injekciją patvirtino tik po 108 dienų saugos peržiūros.

Tačiau grupė mokslininkų ir medicinos tyrėjų padavė FDA į teismą pagal FOIA, siekdami priversti paskelbti šimtus tūkstančių dokumentų, susijusių su Pfizer-BioNTech Covid-19 vakcinos licencijavimu.

2022 m. sausio pradžioje federalinis teisėjas Markas Pittmanas (Mark Pittman) nurodė FDA per mėnesį paskelbti 55 000 puslapių, ir nuo to laiko PHMPT savo interneto svetainėje skelbia visus paskelbtus dokumentus.

Vienas iš naujausių FDA paskelbtų dokumentų, išsaugotas kaip 125742_S1_M4_4.2.1 vr vtr 10741.pdf, patvirtina grafeno oksido naudojimą "Pfizer Covid-19" vakcinos gamybos procese.

Dokumente aprašomas nuo 2020 m. balandžio 7 d. iki 2020 m. rugpjūčio 19 d. "Pfizer" atliktas tyrimas, kurio tikslas buvo "išreikšti ir apibūdinti vakcinos antigeną, koduojamą BNT162b2".

Tyrimo išvada yra tokia -

Konfidencialūs

Liaudiškai tariant, tyrimas atliktas siekiant nustatyti, kaip veikia vakcina. Tyrimo metu nustatyta, kad vakcina naudojo mRNA, kuri nurodė ląstelėms gaminti baltymą (vadinamą P2 S), kuris yra tariamo Covd-19 viruso Spike baltymas.

Tada milijonai spike baltymų prisijungia prie receptoriaus, vadinamo ACE2, esančio jūsų ląstelių paviršiuje, ir sukelia imuninės sistemos atsaką.

Tačiau įdomiausia tai, kad tyrimo 7 puslapyje patvirtinama, jog Pfizer Covd-19 vakcinos gamybai reikalingas redukuotas grafeno oksidas, nes jis reikalingas kaip lipidinių nanodalelių pagrindas.

Pfizer" tyrimo 7 puslapyje 3.4 skirsnyje teigia, kad -

Konfidencialūs

Šaltinis - 7 puslapis

Tai labai keista, nes medicinos reguliavimo institucijos, padedamos didžiosios žiniasklaidos, kelis mėnesius neigė, kad grafeno oksidas yra "Covid-19" vakcinos sudedamoji dalis. Jie galėjo taip sakyti, nes tie, kurie įrodinėjo ir spėliojo, kad grafeno oksido yra "Pfizer Covid19" injekcijoje, uždavė neteisingą klausimą.

Visi turėjo klausti: "ar grafeno oksidas naudojamas "Pfizer Covid" vakcinos gamybos procese?".

Nes, kaip matyti iš šio dokumento, kurį FDA bandė išlaikyti konfidencialų ir užantspauduotą 75 metus, grafeno oksidas iš tiesų naudojamas vakcinos gamybos procese, nes jis labai svarbus padedant vakcinos lipidų nanodalelėms tapti stabilioms.

Todėl į "Pfizer Covid-19" injekcijas neišvengiamai patenka pėdsakai arba dideli kiekiai, priklausomai nuo partijos, redukuoto grafeno oksido.

P komentaras: Taigi, faktų tikrintojai, demagogai, informacijos skleidėjai, kas gali paneigti, kad jūsų dėka... jūsų "tikru" mokslu, o gal apmokėjimu, tapo žmonės su tam tikromis problemomis... ligomis. O, kita žmonių grupė... dar labiau tikėkite mokslu. Daugiau, apie grafeno oksido naudą, žalą skaitykite ankstesniuose mano straipsniuose, jau nuo pat pradžių... kur faktų tikrintojai, šmeižė, ir blokavo. Taigi, tai jau jūsų reikalas kuo tikėti, kuo ne... palieku jums patiems spręsti. Ypač paklausykite 7:20 minute  ir 9:00 (viskas taip ir įvyko, kas buvo planuota) antroje dalyje...

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 18:55 Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą
Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas ...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau