Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Įvairenybės » 2024 » Gegužės » 13

"Pfizer" informatorius prisipažino, kad bendrovė elitui davė "ne vėžio" "marmalo" versiją

"Pfizer" informatorius prisipažino, kad bendrovė elitui davė "ne vėžio" "marmalo" versiją

Bendrovės "Pfizer" demaskuotojas atskleidė, kad vadovams ir elitui buvo duota "atskira ir skirtinga" vakcina COVID-19, kurioje nebuvo jokių mirtinai pavojingų kancerogeninių sudedamųjų dalių, kurias buvo priversta vartoti likusi žmonijos dalis.

Remiantis nutekintu 2021 m. sausio mėn. elektroniniu laišku, "Pfizer" mokslinių tyrimų vietoje Pearl River kolegoms ir rangovams buvo pasakyta, kad vietovės svarbiausiems darbuotojams bus pasiūlyta COVID-19 vakcina, kuri yra "atskira ir skirtinga" nuo mirtinų dozių, kurias "Pfizer" skyrė paprastiems žmonėms.

"Džiaugiuosi galėdamas jus informuoti, kad per kelias ateinančias savaites pradėsime siūlyti COVID-19 skiepus reikalavimus atitinkantiems svarbiausiems darbo vietos kolegoms ir rangovams", - teigiama nutekintame elektroniniame laiške. "Reikalavimus atitinkantys svarbiausi rangovai, dirbantys vietoje, bus informuoti elektroniniu paštu arba per savo "Pfizer" rėmėją ir taip pat gaus nurodymus, kaip užsiregistruoti į susitikimą vietoje."

"Vakcinos dozės, kurios bus naudojamos šiai programai, yra atskiros ir nesusijusios su tomis, kurias "Pfizer" įsipareigojo skirti vyriausybėms visame pasaulyje, ir niekaip nepaveiks tiekimo nacionalinėms vyriausybėms."

"Pfizer" informatorius prisipažino, kad bendrovė elitui davė "ne vėžio" "marmalo" versiją

Infowars.com praneša: Elektroninio laiško transkripcija (paryškinta papildomai):

2021 m. sausio 8 d.

Gerbiami Perl upės kolegos ir rangovai,

Su Naujaisiais metais!

Džiaugiuosi galėdamas jus informuoti, kad per kelias ateinančias savaites pradėsime siūlyti COVID-19 skiepus reikalavimus atitinkantiems svarbiausiems kolegoms ir rangovams darbo vietoje. Kaip žinote, svarbiausi kolegos, dirbantys vietoje, yra PGS [Pfizer Global Supply] ir WRDM/GPD [Worldwide Research, Development, and Medical / Global Product Development] vietose dirbantys kolegos ir rangovai, kurių buvimas "Pfizer" vietoje yra būtinas, kad būtų užtikrintas mūsų vaistų ir vakcinų tiekimas, svarbiausių mokslinių tyrimų ir plėtros programų tęstinumas, laboratorijų ir pastatų priežiūra ir saugumas, kaip nustatė vietos vadovybė.

Kai bus nustatytos konkrečios mūsų vietovės datos, pateiksime išsamesnį planą, o kiekvienas reikalavimus atitinkantis svarbiausias kolega iš "Colleague Wellness" (anksčiau vadinosi "Occupational Health & Wellness") gaus el. laišką su instrukcijomis, kaip užsiregistruoti į susitikimą vietoje ir pasiskiepyti.

Tinkamiems pagrindiniams rangovams, dirbantiems darbo vietoje, bus pranešta el. paštu arba per jų "Pfizer" rėmėją ir jie taip pat gaus nurodymus, kaip užsiregistruoti į susitikimą darbo vietoje.

Šiai programai naudojamos vakcinos dozės yra atskiros ir nesusijusios su vakcinomis, kurias "Pfizer" įsipareigojo skirti vyriausybėms visame pasaulyje, ir tai neturės jokios įtakos tiekimui nacionalinėms vyriausybėms.

 "Žinau, kad mes, "Pfizer" darbuotojai, gaudavome skirtingas vakcinas ir (arba) placebą, ir apie tai buvo kalbama mano svetainėje, kai ten dirbau", - "Infowars" sakė informatorius.

"Pfizer" informatorius prisipažino, kad bendrovė elitui davė "ne vėžio" "marmalo" versiją

Pasak "Pfizer" interneto svetainės, "Pearl River" mokslinių tyrimų vieta yra Roklando apygardoje, Niujorko valstijoje, ir yra viena iš devynių pagrindinių "Pfizer" mokslinių tyrimų ir plėtros vietų.

"Perl Riverio vietovė yra pagrindinis mokslinių tyrimų ir plėtros centras, kuriame vykdoma veikla, susijusi su "Pfizer" bendradarbiavimu su "BioNTech", kurio tikslas - sukurti galimą mRNA pagrindu sukurtą koronavirusinę vakciną, skirtą užkirsti kelią COVID-19 infekcijai", - rašoma oficialioje svetainėje. "Pagrindinė mūsų bendrovės pasaulinės vakcinų mokslinių tyrimų ir plėtros veiklos vieta".

Šis atskleidimas yra naujausias iš vis gausėjančių įrodymų, kad atrinkti asmenys gavo kitokias "Covid" vakcinas ar net placebą, palyginti su bendra populiacija.

Rugpjūtį per klausymą Australijos Senate "Pfizer" pareigūnas atskleidė, kad bendrovės darbuotojai gavo "specialiai darbuotojų skiepijimo programai skirtą vakcinų partiją".

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
02.11.2017 laikas 12:52 Receptai Kviečiai vaisingumui skatinti
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Vaisingumas. Ingredientai: Kviečių grūdų sulčių.

Skaityti daugiau

16.07.2019 laikas 06:59 Receptai Kaip pasigaminti baltyminio kokteilio mišinį namuose?
Sportininkai bei sveikos gyvensenos propaguotojai puikiai žino įvairių baltyminių kokteilių skonį. Šiuos kokteilius labai paprasta susiplakti, jie puikiai pasotina ir padeda atgauti jėgas po treniruotės, pasitarnauja kaip užkandis...

Skaityti daugiau

23.08.2018 laikas 20:56 Receptai Liaudiški patarimai Trumparegystės gydymui
Trumparegystė liaudies medicinoje, Trumparegystė, receptai nuo trumparegystės, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.05.2024 laikas 15:27 Karvės NESUKELIA "klimato kaitos", patvirtina naujas tyrimas
Naujas tyrimas paneigė globalistų pasakojimą, kad karvių išmetamos dujos sukelia "klimato kaitą". Tyrimas iš tiesų rodo, kad galvijai iš tiesų gali sumažinti metano kiekį atmosferoje.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:57 WEF nurodė JAV ūkininkams išskersti milijonus viščiukų, kad būtų išvengta paukščių gripo
Pasaulio ekonomikos forumas nurodė JAV ūkininkams paskersti milijonus sveikų viščiukų, kad būtų sustabdytas paukščių gripo plitimas.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:35 NIH pripažįsta, kad mRNA skiepai visam laikui pakeičia paskiepytų žmonių DNR ateinančioms kartoms
Nacionalinio sveikatos instituto (NIH) paskelbtame stulbinančiame tyrime atskleista, kad Covid mRNA skiepai pakeičia recipientų DNR, o pasekmės lieka ištisoms kartoms.

Skaityti daugiau