Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Balandžio » 12

Meilužės scenarijus

Meilužės scenarijus

Savo konsultacijų metu dažnai girdžiu merginų, kurios pasirenka santykius su vedusiais vyrais, nuomonę:

"Jau daug metų susitikinėju su vedusiu vyru ir nieko negaliu padaryti."

"Kiekvieną kartą renkuosi vedusius, nepasiekiamus vyrus".

"Pavargau laukti, kol jis paliks žmoną, nemanau, kad tai kada nors baigsis".

...ir dar daugiau. 

O kai įsigiliname giliau, į tos ar kitos merginos šeimyninę sistemą, viskas grįžta į įprastas vėžes. 

Pradėkime nuo atsakymo į klausimą, kas tiksliai yra meilužė? Meilužė - tai moteris, kuri sistemingai užmezga santykius su vedusiais arba esančiais santuokoje. Ji renkasi būti tik su tais vyrais, kurie jau yra susituokę, ir net jei iš pradžių tai nebuvo žinoma, po tam tikro laiko paaiškėja, kad vyras turi šeimą ir kelis vaikus. Kitaip tariant, merginos mąstymas užprogramuotas taip, kad savo elgesiu, kalba, bendravimo maniera ji kaip magnetas pritraukia į savo gyvenimą TIK TOKIUS vyrus.

Meilužės scenarijus

Kodėl taip atsitinka?

Dažnai už to slypi traumuojanti patirtis - atstumiantys tėvai. Pavyzdžiui, emociškai neprieinamas tėvas, kuris neskyrė mergaitei dėmesio, kurio ji nusipelnė. Taigi, norėdama pakeisti tėvą, vėliau mergaitė ieško vyro, kuris yra toks pat neprieinamas ir kurio dėmesį ji turi užsitarnauti, kad pakartotų vaikystės scenarijų. "Tėvo" vaidmenį taip pat gali atlikti šalta ir abejinga motina, kuri buvo pernelyg užsiėmusi darbu ir santykiuose su dukra nerodė jokio emocinio artumo. 

Vadinasi, mergina pagal "Šeimininkės" scenarijų, ne be vyro pagalbos, bando uždaryti savo neuždengtus vaikystės poreikius dabar, kai jai gali būti 25, 30, 40 metų ir pan. Išoriškai ji jau seniai yra subrendusi ir suaugusi moteris, tačiau jos viduje vis dar sėdi vaikas, kuris ieško apsaugos ir saugumo kitame vyre. Jos vidinis vaikas ieško Tėvo figūros. Ir tokio tipo santykiai bus pagal „Tėvo ir dukters“ modelį. Nes vienas iš tėvų ar reikšmingų suaugusiųjų vaikystėje tinkamai neatliko šios funkcijos.

Negalima nepastebėti, kad mergaitė, įstrigusi šiame scenarijuje, turės intymumo baimę. Tai yra, nesąmoningas nusiteikimas vengti rimtų ir daug žadančių santykių. Dar net neprasidėjus santykiams, ji jau ieško vyro, su kuriuo gali neatsiverti iki galo. Su kuriuo iki santuokos dar daugiau nei toli arba su kuriuo ji atrodo apskritai neįmanoma. Tai tarsi žaidimas, kuriam būdingas lengvumas, spontaniškumas ir tam tikras laimėjimas - "gauti" trokštamą prizą - vedusį vyrą.

Svarbiausia, kad mergina šiuose santykiuose nesidomi vyru. Pagrindinis vaidmuo čia tenka vyro žmonai, nes būtent su ja mergina varžosi. Ir šiame žaidime vedęs vyras yra ne daugiau nei grobis. 

Štai kodėl trikampis, sudarytas iš trijų pozicijų, kuriame trečiasis asmuo tikrai nereikalingas, tik kai kuriais atvejais išeina į naudą. Dažniausiai vaizdas būna toks: nukenčia arba meilužė (užimanti aukos poziciją), arba žmona.

Jei meilužės poziciją užimančiai merginai pavyksta gauti prizą vyro pavidalu ir išvesti jį iš šeimos, jis tampa jai neįdomus. Nes ji laimėjo pagrindinį prizą - laimėjo varžybas su jo žmona ir savo pripažinimą.

Taigi, mielos moterys, prieš sutikdamos užmegzti santykius su vedusiu ir nepasiekiamu vyru, pačios supraskite, ar sutinkate žaisti pagal tokias taisykles, kad galiausiai bet kokiu atveju, kad ir kokia būtų baigtis, liktumėte be nieko. Juk meilužės pozicija yra neabejotinas pralaimėjimas.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 17:37 Putinas perspėja, kad "prabudusios" vertybės sunaikins Vakarus: ‘Tas pats receptas, kurį 1917 m. naudojo marksistai’
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) perspėjo, kad Vakarų visuomenei diegiama kraštutinių kairiųjų "budulių" ideologija yra "blogis" ir sunaikins kultūrą jungiančias vertybes.

Skaityti daugiau