Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Balandžio » 16

JAV vyriausybės dokumentas atskleidžia, kad CŽV agentai rugsėjo 11 d. į bokštus dvynius skraidino lėktuvus

JAV vyriausybės dokumentas atskleidžia, kad CŽV agentai

Naujai išslaptintas JAV vyriausybės dokumentas patvirtino tai, apie ką alternatyvioji žiniasklaida pranešė jau daugelį metų: Rugsėjo 11-osios išpuoliai buvo vidinis darbas, kurį įvykdė JAV vyriausybės darbuotojai.

Gvantanamo karinės komisijos, nagrinėjančios kaltinamųjų, kaltinamų 2001 m. rugsėjo 11 d. teroristinių išpuolių įvykdymu, bylas, teismo dokumentuose atskleidžiama, kad CŽV užverbavo du iš užgrobėjų prieš jiems įsirėžiant lėktuvais į Pasaulio prekybos centro pastatus.

Infowars.com praneša: Dokumentai iš pradžių buvo paskelbti 2021 m. liepą, tačiau buvo smarkiai redaguoti. Dabar nepriklausomi tyrėjai pateikė "nesutrumpintą" kopiją, teigia RT Feliksas Livšicas (Felix Livshitz).

Dokumente išsamiai aprašomas DEA veterano Dono Canestraro tyrimas dėl galimo Saudo Arabijos vyriausybės dalyvavimo Rugsėjo 11-osios atakose, atliktas kaltinamųjų advokatų prašymu.

D. Canesraro ir daugelis FTB agentų, dalyvavusių tyrime, daro išvadą, kad CŽV trukdė oficialiems tyrimams tariamai siekdama nuslėpti savo infiltraciją į "Al Qaeda".

RT:

Iš daugybės neišspręstų Rugsėjo 11-osios išpuolių paslapčių, kurios ir po daugiau nei dviejų dešimtmečių vis dar neišspręstos, bene didžiausia ir rimčiausia yra susijusi su Nawaf al-Hazmi ir Khalid al-Mihdhar veikla per 18 mėnesių iki tos lemtingos dienos. 2000 m. sausio mėn. pora atvyko į JAV su daugkartinėmis vizomis, nors anksčiau CŽV ir NSA ne kartą juos buvo įvardijusios kaip tikėtinus "Al Qaeda" teroristus. 

Likus kelioms dienoms iki atvykimo jie dalyvavo Kvala Lumpūre (Kuala Lumpur) vykusiame "Al Qaeda" aukščiausiojo lygio susitikime, kuriame, tikėtina, buvo aptartos ir suderintos pagrindinės rugsėjo 11 d. išpuolių detalės. Susitikimą Malaizijos valdžios institucijos slapta fotografavo ir filmavo tiesioginiu CŽV Alec Station, specialaus padalinio, įsteigto Osamai bin Ladenui sekti, prašymu, nors, kaip bebūtų keista, garso įrašas nebuvo padarytas. 

Vis dėlto šių aplinkybių turėjo pakakti, kad Hazmi ir Midharas negalėtų atvykti į JAV, arba bent jau pakankamai, kad FTB būtų informuotas apie jų buvimą šalyje. Kaip bebūtų, jie buvo įleisti į Los Andželo tarptautinį oro uostą šešiems mėnesiams be jokių incidentų, o Biuro atstovams Aleko stotyje CŽV neleido pasidalyti šia informacija su savo viršininkais.

Kai vienas CŽV Alekso stoties darbuotojas pasiūlė informuoti FTB apie tai, kad du užgrobėjai gavo vizas į JAV, jis buvo nušalintas.

"Mes turime apie tai pasakyti Biurui. Šie vaikinai aiškiai yra blogi. Bent vienas iš jų turi daugkartinę JAV vizą. Turime pasakyti FTB", - prisiminė Markas Rossini (Mark Rossini), "Alec Station" narys, sakydamas kolegoms. "[Bet CŽV] man atsakė: "Ne, tai ne FTB byla, ne FTB jurisdikcija".

FTB agentai bylose teigė, kad CŽV taip pat nuslėpė nuo biuro informaciją apie pagrindinį abiejų užgrobėjų ryšininką JAV Omarą al Bajumi, dėl kurio FTB vykdė tyrimą.

Be to, jie mano, kad CŽV, siekdama apeiti įstatymus, draudžiančius agentūrai vykdyti šnipinėjimo operacijas JAV teritorijoje, pasinaudojo Saudo Arabija kaip tarpininku, kad užverbuotų du užgrobėjus.

Nors pagrindinis tyrėjas Canestraro netvirtina, dėl kokių priežasčių CŽV nusprendė nuslėpti nuo FTB informaciją, galėjusią užkirsti kelią rugsėjo 11-osios išpuoliams, slaptos CŽV stoties "Alec Station" pobūdis leidžia manyti apie nedorus motyvus.

"Canestraro nepateikia jokių išvadų, kodėl CŽV prieš išpuolius nuslėpė nuo FTB gyvybiškai svarbią informaciją, kuri potencialiai galėjo užkirsti kelią jų įvykdymui, ir kodėl Biuras vėliau prisidėjo prie Agentūros vykdomos priedangos. Nors vieną iš atsakymų pateikia neįprastas Aleko Stoties (Alec Station) sąrangos pobūdis", - rašė Livšicas.

"Būtent tai, kad Agentūra toli gražu ne infiltravosi į "Al Qaeda" ląstelę, kad užkirstų kelią terorizmui, o siekė daryti įtaką jos veiklai ir jai vadovauti, kad sukeltų terorizmą, nesinaudodama standartiniais verbavimo kanalais. Užklupęs tokį monstrišką sąmokslą, FTB būtų gerai žinojęs, kad visą šią temą reikia palikti ramybėje."

Dabar, kai visuomenė yra susipažinusi su žvalgybos bendruomenės išsišokimais siekiant nuversti pareigas einantį JAV prezidentą, mintis, kad CŽV galėjo prisiimti tam tikrą atsakomybę už Rugsėjo 11-osios išpuolius, atrodo visai įmanoma.

Galų gale JAV vyriausybė turi garsią istoriją, susijusią su netikrų vėliavų operacijomis prieš Amerikos žmones.

Remiantis: https://www.planet-today.com/2023/04/us-govt-document-reveals-cia-agents.html

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 18:55 Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą
Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas ...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau