Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Balandžio » 16

Baracko Obamos šeima pripažįsta, kad jis NE amerikietis, o Michelle ‘nėra tokia, kokia atrodo’

Baracko Obamos šeima pripažįsta, kad jis NE amerikietis

Gandai dėl Baracko Obamos JAV gimimo liudijimo teisėtumo nesiliauja. 2017 m. penkerius metus trukusio tyrimo rezultatas - teismo ekspertai pareiškė, kad yra "10 požymių", įrodančių, jog B. Obamos havajietiškas dokumentas yra suklastotas.

Dabar Malikas Obama mėto tiesos bombas ir dokumentus, įrodančius, kad jo jaunesnysis brolis Barakas Obama (Barack Obama) gimė Nairobyje, Kenijoje, taigi buvo suklastotas ir neteisėtas prezidentas.

Malikas sako, kad visi Obamų šeimoje Baraką vadina "netikru užpakaliu", taip pat nori mesti didelę tiesos bombą apie Michelle Obamą. Maliko atskleidimai pasirodė tuo pat metu, kai Kolumbijos universiteto absolventai, kurie neva mokėsi vienoje klasėje su Baraku Obama, prisipažino, kad visiškai jo neprisimena.

Šiuo metu turime paklausti, ar apie pirmąjį juodaodį Amerikos prezidentą yra kas nors tikro, ar jis visiška apgavystė? Ar Barakas ir Mišelė Obamos (Barack and Michelle Obama) yra didžiausi sukčiai istorijoje?

Malikas Obama (Malik Obama) jau ne kartą socialiniame tinkle "Twitter" mėtė tiesos bombas apie savo šeimą. Antradienį jis paskelbė kelis labai kaltinančius dokumentus iš savo brolio Kenijos istorijos, įrodančius, kad istorija, kurią mums pasakojo apie B. Obamą, yra visiškas melas.

Tai dokumentai, paimti iš Obamų šeimos namų Kenijoje, kurių CŽV agentai, kruopščiai kūrę B. Obamos tapatybę, desperatiškai trokšta, kad nematytumėte.

Malikas Obama, kuris per 2016 m. prezidento rinkimus paskelbė palaikantis Donaldą Trumpą, yra atsiribojęs nuo savo jaunesniojo brolio ir skundžiasi, kad šis per savo antrąją kadenciją atsiribojo nuo šeimos.

Nuo to laiko Malikas naudojosi "Twitter", kad palaikytų D. Trumpą (D. Trump) ir skelbtų kompromituojančią informaciją apie savo jaunesnįjį brolį, tačiau tariamo Baracko Obamos gimimo Kenijoje liudijimo paviešinimas iki šiol yra bene labiausiai kenksmingas.

Gimimo liudijime, kurį išdavė Didžiosios Britanijos Kenijos protektoratas, teigiama, kad Barakas Huseinas Obama (Barack Hussein Obama II) gimė 1961 m. rugpjūčio 4 d. Pakrantės provincijos bendrojoje ligoninėje Mombasoje, Kenijoje.

Šis atskleidimas grasina deleguoti jo brolio prezidentavimą ir atskleisti didžiausią mūsų eros melą.

Tačiau Obamų šeimai darosi dar blogiau. Malikas taip pat pasiryžęs atskleisti tiesą apie savo svainę, demokratų numylėtinę Mišelę Obamą, kuri, Maliko teigimu, iš tikrųjų visai nėra jo svainė. Pasak Maliko, Mišelė Obama yra vyras ir ji turi politinių ambicijų, kurias jis pasiryžęs susprogdinti atskleisdamas tiesą apie ją.

Baracko Obamos šeima pripažįsta, kad jis NE amerikietis

Maliko teiginius patvirtina oficialūs vyriausybės dokumentai.

Remiantis oficialiais dokumentais, gautais iš Ilinojaus valstijos rinkimų valdybos, buvusi pirmoji ponia Mišelė Obama nuo 1994 m. iki 2008 m. buvo registruota balsuoti kaip vyras. Iš oficialių dokumentų taip pat matyti, kad M. Obama 2008 m., tais pačiais metais, kai jos vyras kandidatavo į prezidento postą, oficialiai pakeitė lytį į moterišką.

Sukūrėme visą vaizdo įrašą apie šiuos demaskuojančius dokumentus, kurie buvo gauti gavus FOIA prašymą.

Oficialius dokumentus iš Ilinojaus valstijos gavo dokumentinių filmų režisierius Džoelis Gilbertas, kuris aiškina, kad nusprendė "rimtai pažvelgti" į Mišelės Obamos praeities sužinojimą, nes pagrindinė žiniasklaida atsisako paliesti šią temą.

Tačiau jis nesitikėjo rasti įrodymų, kad keturiolika metų ji registravosi balsuoti kaip vyras.

Gilbertas buvo apstulbintas, kai gavo oficialias 1994 ir 2008 m. Michelle Obamos rinkėjų registracijos korteles. Aprašydamas Michelle Obamos "besikeičiančios seksualinės tapatybės" išaiškinimo procesą, Gilbertas rašo:

"Neseniai gavęs oficialius dokumentus iš Ilinojaus valstijos, galiu tvirtai pasakyti štai ką: Oficialiuose dokumentuose radau įrodymų, kad 1994 m. Michelle Obama užsiregistravo balsuoti kaip vyras. Taip pat turiu oficialų įrodymą, kad po 14 metų balsavimo kaip vyras Mišelė Obama 2008 m. pakeitė lytį iš vyriškos į moterišką. Tai ne socialinės žiniasklaidos kvailystės, tai faktas. Dokumentus iš Ilinojaus valstijos rinkimų valdybos gavau tik praėjusią savaitę. Štai oficiali Mišelės Obamos 1994 m. rinkėjo registracijos kortelė, kai ji užsiregistravo balsuoti kaip vyras. Raidė M yra apvesta ties lytimi".

Baracko Obamos šeima pripažįsta, kad jis NE amerikietis

"Tada, 2008 m. liepos 14 d., kai jos vyrą demokratai ruošėsi iškelti kandidatu į prezidentus, ji pakeitė lytį iš vyriškos į moterišką."

Baracko Obamos šeima pripažįsta, kad jis NE amerikietis

Nuo pat pirmųjų B. Obamos administracijos darbo dienų įvairūs piliečiai tyrinėjo Mišelės Obamos vaizdo įrašus ir nuotraukas ir teigė, kad ji yra vyras.

2014 m. komikė Džoana Rivers (Joan Rivers) pakurstė abu gandus, atsakydama į TMZ žurnalistės nekaltą klausimą, ar JAV kada nors išrinks prezidentą gėjų.

"Mes jau tai padarėme su Obama, todėl nusiraminkime", - sakė J. Rivers, o paskui pridūrė: "Jūs žinote, kad Michelle yra transseksualė". Paprašyta patikslinti savo pastabą, ji lėtai ištarė: "Trans-gen-der. Mes visi žinome." 

Rivers komentarai paskatino socialiniuose tinkluose skelbti nuotraukas, iš kurių galima suprasti, kad Michelle iš tikrųjų yra vyras, ir stambiu planu sulėtintus vaizdo įrašus, kuriuose matyti, kaip ji šoka Ellen DeGeneres laidoje ir tariamai kažkas slepiasi jos kelnėse.

Praėjus mažiau nei dviem mėnesiams Rivers mirė dėl, kaip manoma, nedidelės gerklės procedūros.

Kas yra Barakas Obama?

Baracko Obamos gimimo liudijimas ir tikroji jo santuokos prigimtis nėra vienintelės kontroversijos, grasinančios sprogti buvusiam prezidentui į veidą ir atskleisti visą gyvenimą trukusį melą. Jo Kolumbijos 83-iosios politikos mokslų klasės absolventai dabar pripažįsta, kad buvęs prezidentas nesimokė šiame universitete, nors oficialioje B. Obamos biografijoje teigiama, kad jis įgijo diplomą šioje prestižinėje mokykloje.

Wayne'as Allynas Rootas, tos klasės Kolumbijos absolventas, sako, kad paklausė savo klasės draugų, ar jie ką nors prisimena apie Baracką, ir nė vienas iš jų neturi nė vieno prisiminimo apie būsimąjį prezidentą per ketverius studijų Kolumbijoje metus.

"Paklausiau kiekvieno klasės draugo, kurį sutikau per mūsų 30-ąjį susitikimą, daugelis jų buvo politikos mokslų studentai, ar jie kada nors buvo susitikę, matę ar girdėję apie B. Obamą. Kiekvienas iš jų atsakė kategoriškai NE. Paklausiau, ar jiems tai neatrodo keista, ar neramu, kaip tai įmanoma? Jie visi atsakė TAIP. 

"Ar įmanoma būti politikos mokslų specialistu ir niekada nesusitikti su kitu studentu mūsų mažose klasėse?" Paklausiau, ar jie mano, kad įmanoma būti politikos mokslų specialistu ir niekada nesusitikti su kitu studentu? Jie visi labai keistai pažvelgė į mane ir atsakė NE. Taigi paklausiau: "Kaip tai įmanoma? Ar galite tai paaiškinti?" Niekas neturėjo atsakymo."

Wayne'as Allynas Rootas apibūdina save kaip demokratą, kuris abu kartus balsavo už buvusį prezidentą. Kaip jis aiškina, jis neturi kirvio, kaip ir jo bendraklasiai:

"Turėkite omenyje, kad visi šie žmonės, su kuriais kalbėjausi, iki vieno yra atsidavę liberalūs demokratai, balsavę už B. Obamą. Spėju, kad 90 proc. jų yra dideli demokratų rėmėjai. Mano bendrakursiai iš Kolumbijos universiteto yra Amerikos visuomenės grietinėlė. Teisininkai, gydytojai, milijardieriai rizikos draudimo fondų nariai, žiniasklaidos žvaigždės. Jie dievina Obamą. Tačiau visi jie prisipažįsta, kad per ketverius studijų metus Kolumbijos universitete su juo nesusitiko."

"Niekas jo niekada nebuvo sutikęs. Dar blogiau, niekas net neprisimena, kad būtų matęs tą nepakartojamą įsimintiną veidą. Minutėlę pagalvokite apie tai. Mūsų bendraklasis yra Jungtinių Valstijų prezidentas. Argi niekas neturėtų jo prisiminti? Ar bent jau teigti, kad jį prisimena?"

Kolumbijos universiteto profesoriai taip pat abejoja dėl Obamos teiginių, kad jis lankė šią Ivy lygos (Ivy League) įstaigą:

"Vienas klasės draugas man pasakojo, kad dalyvavo, kai prieš porą metų vienas garbingiausių profesorių Kolumbijos universiteto istorijoje sakė kalbą absolventams. Po kalbos sekė klausimai ir atsakymai. Šio mylimo profesoriaus buvo paklausta apie Obamą Kolumbijos universitete. Jis atsakė: "Aš abejoju dėl šios istorijos". Susirinkusieji buvo priblokšti. Jis iškart perėjo prie kito klausimo ir daugiau nieko nebedetalizavo".

Taigi kas yra Barakas Obama? Jo vyresnysis brolis teigia, kad prezidentas melavo apie viską, įskaitant tai, kur gimė. Jo tariami buvę bendraklasiai tvirtina, kad jis nesimokė Kolumbijos universitete. Šis žmogus yra kruopščiai sukonstruota klastotė, sukurta siekiant padaryti kuo didesnę žalą Amerikai ir laisvajam pasauliui.

O pasak paties Barako Obamos šeimos narių, jo žmona Mišelė iš tikrųjų yra vyras. Kur baigiasi apgaulė?

Jau daugelį metų pranešame apie lyčių išskaidymo darbotvarkę, kuri grindžiama teiginiu, kad lytys yra socialiniai konstruktai. Toje pačioje darbotvarkėje teigiama, kad mažamečiai vaikai gali priimti gyvenimą keičiantį sprendimą pakeisti lytį, ir kartu skatinama naudoti ekstremalius vaistus, pavyzdžiui, hormonus blokuojančius preparatus. Ta pati darbotvarkė skverbiasi ir į pradinių mokyklų mokymo programas, nes "jie" žino, kad indoktrinacija turi būti vykdoma ankstyvame amžiuje, kad visam laikui paveiktų psichiką.

ŽIŪRĖTI:

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 17:37 Putinas perspėja, kad "prabudusios" vertybės sunaikins Vakarus: ‘Tas pats receptas, kurį 1917 m. naudojo marksistai’
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) perspėjo, kad Vakarų visuomenei diegiama kraštutinių kairiųjų "budulių" ideologija yra "blogis" ir sunaikins kultūrą jungiančias vertybes.

Skaityti daugiau