Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Balandžio » 16

Karinės technologijos, kurioms Pentagonas išleidžia beveik 150 mlrd. dolerių

Autorius: John Haughey iš "The Epoch Times" (paryškinta mūsų),

Prezidento Joe Bideno 886 mlrd.3 mlrd. 2024 fiskalinių metų (2024 m.) gynybos biudžeto prašyme numatyta 145 mlrd. dolerių naujųjų technologijų moksliniams tyrimams ir plėtrai, siekiant sukurti naujas ginklų sistemas, naudojančias dirbtinį intelektą (DI), hipergarsinius šaudmenis ir elektromagnetines rojeles.

JAV Gynybos departamentas paleidžia zondavimo raketą iš NASA
2012 m. spalio 26 d. JAV Gynybos departamentas paleidžia zondavimo raketą iš NASA paleidimo poligono Wallops Flight Facility Wallops saloje, Va. (Evelyn Hockstein/Reuters)

Tai Gynybos departamentas (Gynybos departamentas (DOD) ir jam pavaldi karinė šaka technologijų laboratorijos, bendradarbiaudamos su universitetais ir aukštųjų technologijų rangovais, tarp kurių vis dažniau pasitaiko ir mažųjų įmonių, turi sukūrė tokias dideles naujoves, kaip naujai įdiegtos nukreiptosios energijos ginklų sistemos ir hipergarsiniai/balistiniai jutikliai.

Tarp perspektyvių produktų ir sistemų, kurioms prašoma skirti finansavimą pagal 24 finansinių metų išlaidų prašymą, yra "Raketinis krovininis" transportas, galintis per valandą pervežti 100 tonų krovinių į bet kurią Žemės vietą; priešraketinis elektromagnetinis ginklas, galintis išjungti bepiločius orlaivius ir maitinamas iš sieninio kištuko; sukamąjį detonacinį variklį be judančių dalių; "iššokančią slėptuvę", kuri gali priversti jūrų pėstininkus dingti nepastebimai; numatomo transporto priemonių aktyvumo identifikavimo ir vietos nustatymo (PreVAIL) programą, kuri "pateiks naują požiūrį į automatinį taikinių aptikimą ir atpažinimą."

Turinys biudžete išbandomi ir ne tokie seksualūs utilitariniai produktai, pavyzdžiui, nešiojamasis skysčių analizatorius, sistema "nuo laivo iki laivo", kuri paverčia Morzės abėcėlę į tekstinius pranešimus, ir didesnių, greitesnių laivų surinkimo linija, bepiločiai orlaiviai, nuo mikrodronų iki naujausių nepilotuojamų orlaivių, kurie gali būti geriau apginkluoti.

Visi jie išgyveno arba netrukus turės įveikti "Mirties slėnį"

Priešingai nei kiti orlaiviai. žymių Amerikos karo istorijos slėnių - Valley Forge, Chosino, Khe Sanh, Korengalo, šis "Mirties slėnis" nėra vieta žemėlapyje. bet baimę keliantis suvokimo momentas karinio produkto kūrimo metu. kai išrandamas pažangiausias ginklas, kuris suteiks lemiamą naudą kariuomenei. pranašumą mūšio lauke, negali iš prototipo pereiti į gamybą ir

Aktyviosios neigimo sistemos, karinio prieš asmenis nukreiptos energij
Aktyviosios neigimo sistemos, karinio prieš asmenis nukreiptos energijos ginklo, kuris yra mokslinės fantastikos karščio spindulio atitikmuo, operatyvinė versija. (Neįrašytas JAV karinių oro pajėgų personalas / Viešasis domenas / Wikimedia Commons )
 

"Mirties slėnis"

Įtraukiant naujas, vis dar bręstančias technologijas į esamas programas ir platformas be "radikalių trikdžių" daugiamečių pirkimų ir įsigijimų sistemų, yra vienas sudėtingiausių iššūkių, su kuriais susiduria kariuomenė, Pentagono pareigūnai sakė per dvi valandas trukusį balandžio 13 d. internetinį seminarą, kurį pristatė Nacionalinė gynybos pramonės asociacija (NDIA). gynybos sekretoriaus pavaduotoja moksliniams tyrimams ir inžinerijai Heidi Shyu ir Gynybos departamento Pažangiųjų gynybos mokslinių tyrimų projektų agentūros (DARPA) direktorius, Stefanie Tompkins, pažymėjo, kad siūloma 145 mlrd. dolerių mokslinių tyrimų, Plėtros, bandymų ir vertinimo (RDT&E) biudžetas yra 12 proc. didesnis palyginti su šiais metais, o karinėms oro pajėgoms skiriama trečdalis prašomo biudžeto. išlaidų.

Shyu sakė, kad mokslo ir technologijų komponentas RDT&E biudžeto prašoma 17,8 mlrd. dolerių, t. y. 8,3 proc. daugiau nei šiemet. JAV dolerių, t. y. daugiau nei 16,5 mlrd. dolerių, palyginti su šių metų biudžetu.

Kasmet atnaujinamame Nacionalinės gynybos Mokslo ir technologijų strategija yra gynybos sekretoriaus Lloydo Shyu teigė, kad strategijoje daugiausia dėmesio bus skiriama Lydos Lydos Lydosui Austinui, sakė ji.

Shyu teigė, kad strategijoje daugiausia dėmesio bus skiriama bendrai misijai; greitam pajėgumų kūrimui ir diegimui ir masto pajėgumų kūrimui; ilgalaikio pranašumo talentų, infrastruktūros srityje sukūrimui, mokslinių tyrimų ir bendradarbiavimo; nukreiptosios energijos ginklai ir hipergarsiniams ir balistiniams jutikliams.

Trijų technologijų lyderiai kariuomenės šakų - kariuomenės sekretoriaus pavaduotojo pavaduotojo tyrimams & technologijos Viljamas Nelsonas, Karinių jūrų pajėgų tyrimų vadovas kontradmirolas Lorinas Selbis, Karinių oro pajėgų tyrimų laboratorijos vadas generolas majoras Heather Pringle pristatė bendradarbiavimo su pramone ir darbo jėga projektus. plėtros planus, visų pirma susijusius su paraiškų teikimu ir dalyvavimu mažųjų įmonių dalyvavimą projektuose.

Į 886,3 mlrd. dolerių 24 metų gynybos prašymą įtraukta 842 mlrd. dolerių Pentagonui pabrėžiant "didėjančią Kinijos Liaudies Respublikos (KLR) keliamą daugialypę grėsmę", kurią Gynybos departamentas dar kartą įvardijo kaip aktualiausią šalies "tempo iššūkį".

Kovo mėn. ir balandis paprastai yra laikas, kai Gynybos departamento ir kariuomenės vadovybės pareigūnai liudija Kongreso komisijoms apie savo išlaidų prašymus per metinį biudžeto ciklą iki spalio 1 d., kai oficialiai prasideda

Visi penki NDIA internetinio seminaro dalyviai lankėsi Kapitolijaus kalvoje, kad susitiktų su Kongreso nariais ir ir aptarti finansavimo naujiems ginklams, pvz. sintezės pagrindu veikiančių taikinių atpažinimo sistemų, iki tokių palyginti kasdieniškų naujovių, tokių kaip žieminės padangos automobiliams "Humbles", nuo vasario mėn. balandžio 13 d. Vašingtone įsikūrusi ne pelno siekianti organizacija NDIA, kuri atstovauja 1 800 korporacijų ir beveik 60 000 asmenų, dirbančių gynybos srityje. gamybos pramonėje, buvo kalbama apie "Mirties slėnį".

"USS "Ponce" atlieka lazerinio ginklo sistemos operatyvinę demonstraciją, kai yra dislokuotas Arabijos įlankoje. (JAV karinio jūrų laivyno nuotr. John F. Williams/Released)

"Nevilties grioviai"

Pristatymas naujas technologijas, sukurtas komerciniame sektoriuje pagal Gynybos departamento sutartį į sritį sklandžiai pereiti, ypač kai tiek daug ginklų sistemų yra tarpusavyje susijusios, yra sudėtingas iššūkis, teigė pareigūnai.

In 2022 m. birželio mėn. gynybos sekretoriaus pavaduotoja Kathleen Hicks paragino perėjimo nesutarimus "viena didžiausių mūsų problemų - vadinamuoju "slėniu Mirties", t. y. naujų ginklų gamybos masto didinimas ir diegimas".

Selbis sakė, kad yra ne vienas "Mirties slėnis", o mažiausiai trys, kuriuos jis apibūdino kaip "nevilties griovius"

"Mirties slėnis" yra ne vienas, o mažiausiai trys, kuriuos jis apibūdino kaip "nevilties griovius"

. pirmasis "Mirties slėnis" - tai etapas, kuriame "pirmą kartą nustatytas prototipas" yra pagamintas ir išbandytas ir "jis nepasiteisino arba mes nepavyko viduje" jo tinkamai sukurti ir išbandyti, sakė jis.

""Tą "Mirties slėnį" aš galiu kontroliuoti", - sakė Selbis.

Tuo metu kitas "Mirties slėnis" - tai produkto perkėlimas iš prototipo į gamybos, sakė jis, kai pradeda veikti kiti veiksniai, pvz. sąnaudos ir gamybos galimybės, dėl kurių tolesnis tolesnis kūrimas tampa neįmanomas. "Tai yra gilus slėnis", kuriame daugelis projektų išnyksta. miršta, sakė jis.

Paskutinis "mirties slėnis" yra "gauti tą gamybą," - sakė Selbis. "Jūs turite kažką, kažką, kas yra paruoštas perkelti į platformą, kaip modernizavimo paketo dalis", bet jūs nekontroliuojate gamybos grafikų, ypač gaminio, kuris buvo anksčiau buvo gaminamas "mažomis gamybos apimtimis". karys šaukia: "Man to reikia ir to reikia rytoj" - tai yra [a problema], kurią turime išspręsti. Mes jos neišsprendėme", - sakė jis. "Kaip aš greitai pasiekti mastą? Štai koks klausimas. Štai kaip jūs laimėsite."

Daugiau skaitykite čia...

Remiantis: https://www.planet-today.com/2023/04/the-disruptive-military-technologies.html

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 20:09 Europos Sąjunga skubiai įspėja moteris: "COVID vakcinos sukelia nevaisingumą"
Europos Sąjunga paskelbė įspėjimą nėščiosioms, ketinančioms pasiskiepyti COVID-19 vakcina, ragindama jas vengti mRNA skiepų, nes jie sukelia nevaisingumą ir savaiminius abortus.

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 18:55 Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą
Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas ...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau