Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Teisė | Patarimai » 2023 » Balandžio » 17

Pašalinkite šiuos daiktus iš miegamojo: jie atima iš jūsų poilsį ir miegą

Pašalinkite šiuos daiktus iš miegamojo: jie atima iš jūsų poilsį

Kokių daiktų neturėtų būti mūsų miegamajame ar lovos erdvėje - skaitykite toliau esančiame straipsnyje.

Miego kokybė svarbi mūsų savijautai, poilsiui, nuotaikai, pažintiniams gebėjimams ir net svoriui. Todėl miegą ir jo vietą reikėtų įrengti atidžiai, ypatingą dėmesį kreipiant į tai, kas gali trukdyti smegenims visapusiškai pailsėti.

Kokių daiktų neturėtų būti mūsų miegamajame ar lovos erdvėje - skaitykite toliau pateiktame straipsnyje.

Elektronika ir technologijos

Idealiausia būtų atskiras kambarys be televizoriaus, kompiuterio ar išmaniojo telefono. Realybėje tokį miegamąjį įrengti sunku, o kartais ir neįmanoma. Taigi stenkitės, kad prietaisų prie lovos būtų kuo mažiau.

Problema ta, kad elektroninė įranga daro didelę įtaką mūsų psichikai. Tokie daiktai asocijuojasi su veiksmu, o miegamasis ir lova turėtų aiškiai signalizuoti ne tik apie miegą, bet ir apie seksą. Įpraskite lovą naudoti tik pagal paskirtį ir jūsų smegenys kiekvieną kartą atsigulus į lovą automatiškai pradės pasiruošimo miegui procesą.

Negalima žaisti žaidimų, žiūrėti televizoriaus, mokytis ar dirbti lovoje ir, žinoma, nevalgyti joje.

Indikacinės lemputės

Jų beveik nepastebime ir pripratome prie jų prie lovos. Raudonas į elektros tinklą įjungto televizoriaus ar kompiuterio švytėjimas, dulkių siurblio įkrovimo indikatorius, klaviatūros apšvietimas, telefono įkroviklio lemputės.

Tačiau net tokia silpna šviesa gali sutrikdyti hormono melatonino gamybą organizme. O jis yra svarbiausias sveiko miego ir užmigimo proceso elementas. Jei išjungę šviesą kambaryje matote įvairias lemputes, prisiminkite, kad kiekviena iš jų trikdo jūsų miegą. Jei jų yra daug, dėl jų ryte jaučiatės apsnūdę ir pavargę.

Nebūtina iš namų išnešti visų prietaisų - atjunkite juos nuo elektros tinklo, dalį jų - padėkite įkrautus kitame kambaryje. Bent jau užklijuokite lemputes lipnia juostele, kad nesimatytų šviesos.

Triukšmingi daiktai

Kompiuterio ūžesys, tiksintis laikrodis ir net vėjyje šnarančios žaliuzės ar sunkios užuolaidos įtemps jūsų nervų sistemą, kuri ir taip jau yra sujaukta. Kai jaučiate nerimą, jūsų kūnas labai reaguoja į bet kokius pašalinius garsus.

Kiekvienam yra tekę patirti, kaip kartais vidurnaktį snaudžia tiksintis laikrodis ar lašantis vandens čiaupas.

Šilkinė arba sintetinė patalynė

Taip, vasarą labai malonu miegoti ant šilkinės patalynės. Tol, kol jos neįkaista nuo jūsų kūno šilumos, nesusigeria prakaitu ir neprilimpa prie kūno. Žiemą jos gali būti šaltos ir nemalonios.

Kūnas ant šių paklodžių slysta, o kartais žmogus sukasi visą naktį, nes būtent audinys neleidžia užmigti. Pakeiskite šias paklodes kuo nors patogesniu ir praktiškesniu.

Plonos užuolaidos

Atrodytų, kad užuolaidos turi kažką bendro su lova. O pasirodo, kad jos su ja turi viską. Žmonės, pakeitę plonas užuolaidas į storesnes užuolaidas ar žaliuzes, pastebi, kad miega keliomis valandomis ilgiau.

Dienos šviesa veikia mūsų bioritmus, todėl auštant saulei pradėjus šviesti į kambarį ir lovą pabundame anksčiau. Šią problemą galite išspręsti tiesiog pakeisdami užuolaidas.

Ryškūs daiktai

Miegamasis - tai jūsų poilsio ir miego vieta, todėl spalvinė gama turėtų atitikti kambario paskirtį. Atmosfera turėtų būti atpalaiduojanti, raminanti ir palanki miegui.

Venkite ryškių ir blyškių spalvų, rūgščių spalvų, nes jos sužadina jutiminį analizatorių ir sužadina smegenis. Venkite raudonų, oranžinių, ryškiai mėlynų, rožinių ir geltonų atspalvių, pavyzdžiui, sienų, tapetų, paveikslų, baldų, patalynės, pledų ir pagalvių.

Miegamajame geriausiai tinka šviesiai žali, mėlyni, smėlio ir švelnūs pasteliniai atspalviai.

Portretai, nuotraukos ir piešiniai

Portretai su dideliais veido atvaizdais laikomi pavojingiausiais miegamajam. Žmogaus suvokimas sukurtas taip, kad atskirtų kitų žmonių veidus. Taigi mūsų dėmesys iš didžiulio informacijos kiekio apskaičiuoja tik svarbiausius. Šis procesas prasideda nuo gimimo, ir kūdikiai nuo pat pirmos dienos išmoksta atpažinti artimiausių žmonių veidus.

Žmogaus žvilgsnio vaizdas daro poveikį smegenims. O tokio portreto pastatymas miegamajame gali paskatinti automatinį nevalingo dėmesio sužadinimą.

Miegamojo apranga

Drabužiai, kuriais miegate, neturėtų būti aptempti ar nepatogūs. Bet kokia pižama, šortai ir marškinėliai turėtų būti patogūs, be jokių standžių gumyčių ar suspaustų siūlių. Medžiaga turėtų būti minkšta ir patogi.

Kad galėtumėte gerai išsimiegoti, jūsų drabužiai turėtų būti tokie, kad netrukdytų ilsėtis.

Jokių nereikalingų daiktų.

Specialistai rekomenduoja neužgriozdinti savo kambarių ir miegamųjų vietų nereikalingais daiktais. Jei turite atskirą miegamąjį, jame turėtų būti lova miegui, naktinis staliukas ir, jei reikia, sandariai užsidaranti spinta.

Pageidautina, kad ji būtų nuimta:

  • Kojų pėdkelnės ir lentynos
  • Gražūs daiktai grožiui.
  • Figūrėlės, suvenyrai, žaislai
  • Gobelenai
  • Gėlės
  • Pagalvėlių krūvos.

Beveik visi šie daiktai yra dulkių dėžės, iš kurių niekada negalima visiškai pašalinti dulkių ir purvo.

Miegamajame taip pat reikėtų vengti vazoninių gėlių. Jos gamina deguonį, bet ne tiek, kad aprūpintų visą kambarį. Vazoninių gėlių žemė išdžiūsta ir į orą išskiria daug dulkių, sporų ir grybelių.

Geriau dažniau vėdinkite patalpas ir šiltuoju metų laiku laikykite atidarytą langą. Taip pat reikėtų dažnai valyti ir valyti dulkes.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 18:55 Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą
Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas ...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau