Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2023 » Balandžio » 22

Kaip atsikratyti kelio skausmo?

Kaip atsikratyti kelio skausmo?

Po kelio traumų ir su amžiumi kelio sąnaryje atsiranda pokyčių, kurie sukelia skausmą judant, o kartais ir ramybės būsenoje.

Norėdami sumažinti skausmą arba visiškai jo atsikratyti, išbandykite aspirino medų nuo kelio skausmo ir pasinaudokite šiuo receptu jam pagaminti:

10 acetilsalicilo rūgšties (aspirino) tablečių sutrinkite į miltelius ir kruopščiai sumaišykite su 200 g medaus (geriausia skysto). Mišinį reikia dešimt dienų laikyti šiltoje vietoje, retkarčiais pamaišant.

Tada tepalu patepkite kelius, uždenkite vilnoniu audiniu, polietilenu ir užsidėkite kompresą. Jo poveikyje gali atsirasti nedidelis paraudimas ir deginimo pojūtis; šis nepageidaujamas poveikis laikui bėgant išnyks.

Procedūrą atlikite naktį, kol pajusite palengvėjimą. Nepamirškite dirbti su skaudamu sąnariu, atlikdami specialius pratimus.

Šis tepalas netinka žmonėms, linkusiems į alergiją bičių produktams ir aspirinui.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

avatar
0
1
Ar kas bandėte šį receptą? pasidalinkite... Žinoma, čia gi pas mus visi beraščiai... ir neturintis nuomonės, kurie nesugeba parašyti papratus komentarus. Matyt, niekam ir nereikia čia to darbo, ar aš čia rašau visa tai sau?
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 22:15 Tiesos gynimas: Chloro dioksido tirpalas - svarbi priemonė kovojant su nauja "pandemija" ir vakcinų žala

Pasak Marien Barrientos (Marien Barrientos) ir Kerri Riveros (Kerri Rivera), chloro dioksido tirpalas (CDS) yra svarbi priemonė kovojant su naująja "pandemija" ir Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinų padaryta žala.

...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:50 "Tėvai visada klysta, bet jūs turite pasirinkimą"
Mūsų tėvai turėjo per daug energijos, kad mes turėtume laiko... Taip, jie negyveno teisingai. Mūsų nuomone...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:21 Receptas nuo karpų (patarimas)
Karpą ant pirštų turėjau kelerius metus. Ji išaugo didelė, skaudėjo ir trukdė. Išbandžiau visokias žinomas priemones: kiaulpienių, ugniažolių sultis, preparatus iš vaistinės. Niekas neveikė. Karpa styrojo kaip styrojusi ir tik didėjo. Mano kantrybė b...

Skaityti daugiau