Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicinos Naujienos » 2023 » Balandžio » 28

CDC pareigūnai pateikia melagingus pareiškimus apie galimą COVID-19 vakcinos šalutinį poveikį

CDC pareigūnai pateikia melagingus pareiškimus apie galimą COVID-19

Ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC) būstinė Atlantoje, Ga. (Tami Chappell iš Reuters)

Šį mėnesį JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC) pareigūnai padarė keletą melagingų pareiškimų apie galimą šalutinį vakcinos COVID-19 poveikį, taip tęsdami klaidingos ir dezinformuojančios visuomenės sveikatos agentūros veiklos tendenciją.

Dr. Tomas Šimabukuro (Tom Shimabukuro), vyriausiasis CDC pareigūnas, neseniai pakartojo melą, kad agentūra niekada nenustatė senųjų COVID-19 vakcinų saugumo signalo dėl išeminio insulto.

"Atliekant stebėseną JAV ir visame pasaulyje, nebuvo nustatyta jokių saugos signalų dėl išeminio insulto, susijusio su "Pfizer" ar "Moderna" vakcinų pirminėmis serijomis ar monovalentinėmis stiprinamosiomis vakcinomis", - balandžio 19 d. T. Shimabukuro sakė CDC patariamajam komitetui "Imunizacijos praktika".

CDC tyrėjai, remdamiesi "The Epoch Times" gautais dokumentais, nustatė, kad išeminis insultas yra pirminių "Pfizer" ir "Moderna" COVID-19 vakcinų saugos signalas. Neseniai gauti dokumentai rodo, kad CDC šį signalą aptiko dar 2022 m. gegužės 6 d.

CDC oficialiuose dokumentuose pripažįsta, kad bet kokie nepageidaujami reiškiniai po COVID-19 vakcinacijos, atitinkantys tam tikrus kriterijus, yra "saugos signalas".

Šimabukuro, kuris vasario mėn. per ankstesnį susitikimą taip pat pateikė klaidingą teiginį, į prašymus pakomentuoti neatsakė.

CDC atstovas spaudai anksčiau dvigubai paneigė šį teiginį, melagingai teigdamas, kad Šimabukuro buvo teisus.

Mayo klinikos duomenimis, išeminis insultas ištinka, kai smegenys nepakankamai aprūpinamos krauju. Dėl jo smegenų ląstelės žūsta per kelias minutes ir dažnai baigiasi mirtimi.

Kitas neįvardytas CDC pareigūnas melagingai sakė NBC, kad agentūra nerado duomenų, "rodančių ryšį tarp COVID-19 vakcinų ir spengimo ausyse", t. y. būklės, kurios simptomai yra tokie kaip nuolatinis skambėjimas ausyse.

Remiantis "The Epoch Times" gautais dokumentais, CDC, analizuodama galimus signalus vakcinų nepageidaujamų įvykių pranešimo sistemos (VAERS) duomenyse, nurodė spengimą ausyse kaip saugumo signalą.

CDC atstovas spaudai Bertas Kelly (Bertas Kelis) laikraščiui "The Epoch Times" elektroniniu paštu sakė: "Iki šiol neturime duomenų, patvirtinančių spengimą ausyse ir jo ryšį su COVID-19 infekcija ar skiepijimu".

Sužinojusi apie pranešimus nepageidaujamų įvykių sistemai apie spengimą ausyse po COVID-19 vakcinacijos, CDC išanalizavo kitos priežiūros sistemos, vadinamos Vaccine Safety Datalink, duomenis. Pasak Kelly, CDC tyrėjai nenustatė jokio "spengimo ausyse diagnozių susitelkimo" duomenų rinkinio sistemoje per 70 dienų po COVID-19 vakcinacijos.

Jis nepateikė šių duomenų.

Barbara Loe Fisher (Barbara Loe Fišer), Nacionalinio vakcinų informacijos centro bendraįkūrėja ir prezidentė, pažymėjo, kad VAERS buvo pateikta daugiau nei 24 000 pranešimų apie spengimą ausyse po COVID-19 vakcinacijos.

"Medicininėje literatūroje daugėja įrodymų, kad spengimas ausyse susijęs su smegenų uždegimu", - sakė B. Fisher ir nurodė keletą tyrimų. "CDC pareigūnai turėtų rimtai vertinti signalą apie spengimą ausyse ir aktyviai imtis visų įmanomų tyrimų, kad išsiaiškintų, kas vyksta, o ne daryti viską, ką gali, kad greitai atmestų pranešimus apie lėtinio spengimo ausyse atsiradimo riziką po COVID skiepų."

Spengimas ausyse įvardytas kaip galimas šalutinis "Johnson & Johnson" vakcinos COVID-19 poveikis, o kai kurių šalių reguliavimo institucijos šią būklę įvardija kaip galimą nepageidaujamą reiškinį po "AstraZeneca" vakcinos COVID-19. Bendrovės "Moderna" ir "Pfizer" nebuvo oficialiai susietos su spengimu ausyse, nors kai kurių tyrimų metu nustatyta, kad po skiepijimo COVID-19 vakcina statistiškai reikšmingai padažnėjo spengimas ausyse, o tai, pasak tyrėjų, "rodo ryšį tarp COVID-19 vakcinų" ir spengimo ausyse.

Autorius: Zachary Stieber iš The Epoch Times,

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:52 Laiškas dukrai. Brangi dukrele. Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane…

Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane. Jei išsiterliosiu maistu, jei negalėsiu apsirengti be tavo pagalbos, būk kantri. Atmink, kiek daug valandų aš sugaišau, kol šito mokiau tave.

...

Skaityti daugiau