Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Liaudies medicina, Sveikata » 2021 » Sausio » 8

Navikai ir plačialapis šaukštis. Kuo jis naudingas?

Pastebėta, kad žmonės, patiriantys tam tikrų alergijos pasireiškimų, yra mažiau linkę į navikinius susirgimus.

Alergija - tai organizmo reakcija į svetimą baltymą (antigeną), sudarant ypatingus imunoglobulinų (antikūnių) grupės baltymus.

Antikūniai sąveikauja su svetimu baltymu, kuris sukelia alergiją, ir kartu, atlikdami imunologinę priežiūrą, naikina pasikeitusias ląsteles, tarp jų navikines.

Šią situaciją galima sukelti dirbtinai, sąmoningai įvedant į organizmą svetimą baltymą (antigeną). Tokiu antigenu gali būti dėmėtųjų maudų alkaloidai, ASD-2 ir taip toliau. Tačiau sukelti antikūnių sintezę - tai tik pusė darbo. Svarbu, kad antikūniai prasiskverbtų į navikinę ląstelę ir ją sunaikintų. O ląstelę saugo tvirtos membranos...

Siekiant susilpninti navikinių ląstelių membranų praeinamumą, tikslinga naudoti specialias glikozidų ir saponinų grupės medžiagas.

Saponinai aktyvūs paviršiškai ir stipriai veikia ląstelių membranų praeinamumą, gali net ištirpinti raudonuosius kraujo kūnelius. Čia nepakeičiami yra augalai, turintys daug saponinų, pavyzdžiui, pelkinė trindažolė ir plačialapis šaukštis. Jei apie pelkines trindažoles žinoma gana daug, tai plačialapiai šaukščiai kol kas nepelnytai primiršti, nors saponinų juose yra daugiau kaip 7%.

Navikai, Plačialapis šaukštis, vaistažolės, botanika

Plačialapiai šaukščiai gana paplitę gamtoje, dažniausiai auga upių pakrančių smėlėtose dirvose. Priešakniniai plačialapių šaukščių lapai panašūs į varnalėšų lapus, iki 60 cm skersmens. Žiedai purvinos purpurinės spalvos. Gydymui naudojamas antpilas, kuris ruošiamas taip: du arbatinius šaukštelius smulkintų džiovintų lapų užpilti stikline verdančio vandens. Iš šaknų ruošiamas nuoviras: 10 g smulkintų šaknų užpilti stikline vandens. Lapų antpilą ir šaknų nuovirą vartoti po 1 valgomąjį šaukštą 4 kartus per dieną prieš valgį. Plačialapiuose šaukščiuose yra retų medžiagų - seskviterpeninio alkoholio pentazolio ir sudėtinio eterio pentazino, todėl džiovinti augalai turi stiprų ir malonų kvapą.

Plačialapius šaukščius onkologijoje galima naudoti ir dėl to, kad jie slopina skausmą, ramina, gydo žaizdas, mažina uždegimą ir dezinfekuoja. Savo savybėmis plačialapiai šaukščiai niekuo nenusileidžia pelkinėms trindažolėms, o kai kuo net ir lenkia jas. Šaukščių lapų šaknys užauga iki dviejų ir daugiau metrų, todėl nėra jokio šios augalų rūšies išnykimo pavojaus.

Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Mūsų tikslas informuoti. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju, dėl galimo šalutinio poveikio.

Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!

* „Paranormal.lt“ straipsniai skirti tik informaciniams ir švietimo tikslams ir nepakeičia profesionalių medicininių patarimų, diagnostikos ar gydymo. Visais klausimais apie savo sveikatos būklę visada pasitarkite su gydytoju.

paranormal.lt

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
08.11.2017 laikas 09:10 Receptai Arbatos receptas nuo karščiavimo
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: karščiavimas. Ingredientai: aviečių lapai, aviečių uogos, raudonėlis, šalpusnio lapai, vanduo.

Skaityti daugiau

12.07.2018 laikas 20:08 Receptai Balzamo receptas nuo kunigo
Šis balzamas pasirodė tikrai stebuklingas. Kartą traukinyje mano kaimynas buvo kunigas. Jis pamatė, kad aš geriau širdies lašus, paklausė kuo sergu ir rekomendavo pabandyti balzamą pagal šį receptą.

Skaityti daugiau

19.08.2019 laikas 08:29 Receptai Organizmo draugės – gervuogės
Dabar miškuose gausu įvairių uogų, taip pat ir gervuogių. Jos ne tik skanios, bet ir turi daug naudingų medžiagų. Be to, vartojamos kaip vaistas įvairioms ligoms gydyti. Gervuogėmis gardinami įvairūs desertai, kepiniai ir kokteili...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
02.11.2024 laikas 17:50 Ruduo prie upės: graži gamta, upė ir paukščių garsai
Ruduo prie upės: graži gamta, upė ir paukščių garsai. Pabūkite ir prisiminkite šių metų šilta rudenį prie upės. Nuostabus oras, net uodai, mašalai skraido

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 14:06 Senos sielos: ar tikrai gyvename daugybę gyvenimų?
Klausimas apie tai, ar žmogus gali turėti ne vieną, o daugybę gyvenimų, peržengia laikų ir kultūrų ribas. Senovės išminčiai ir šiuolaikiniai ezoterikai tvirtina, kad mūsų siela keliauja per nesuskaičiuojamas inkarnacijas. Tačiau kaip mokslo požiūris ...

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 12:53 Dirbtinis intelektas bepiločių orlaivių koordinavimui: nauja era
Plačiai diskutuojama apie dirbtinio intelekto (AI) panaudojimą kare, tačiau naujausi Kinijos mokslininkų pasiekimai kelia klausimų dėl ateities karo strategijų. Naudodami pažangias technologijas, kuriamos AI sistemos, galinčios koordinuoti bepiločių ...

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 08:32 Bilas Gatesas Skelbia Pasaulinės Religijos Idėją DI Eroje
Globalistų milijardierius Billas Gatesas neseniai sukėlė diskusijų audrą, pareikšdamas, kad žmonijai reikia „vienos pasaulinės religijos“, kuri sujungtų elementus iš krikščionybės, judaizmo ir islamo, kad galėtume sėkmingai gyventi dirbtinio intelekt...

Skaityti daugiau

01.11.2024 laikas 20:51 COVID-19 vakcinų ir širdies ligų rizika: nauji tyrimo duomenys
Paskutiniu metu vykstantys tyrimai apie COVID-19 vakcinas atskleidžia nerimą keliančius rezultatus dėl širdies ligų rizikos. Neseniai Pietų Korėjos tyrėjų komanda, analizavusi didelį duomenų kiekį, nustatė, kad asmenims, gavusiems mRNA vakcinas, rizi...

Skaityti daugiau