- 08.01.2021
- 3.0 Reitingas
- 1345 Peržiūros
- Komentarai
Pastebėta, kad žmonės, patiriantys tam tikrų alergijos pasireiškimų, yra mažiau linkę į navikinius susirgimus.
Alergija - tai organizmo reakcija į svetimą baltymą (antigeną), sudarant ypatingus imunoglobulinų (antikūnių) grupės baltymus.
Antikūniai sąveikauja su svetimu baltymu, kuris sukelia alergiją, ir kartu, atlikdami imunologinę priežiūrą, naikina pasikeitusias ląsteles, tarp jų navikines.
Šią situaciją galima sukelti dirbtinai, sąmoningai įvedant į organizmą svetimą baltymą (antigeną). Tokiu antigenu gali būti dėmėtųjų maudų alkaloidai, ASD-2 ir taip toliau. Tačiau sukelti antikūnių sintezę - tai tik pusė darbo. Svarbu, kad antikūniai prasiskverbtų į navikinę ląstelę ir ją sunaikintų. O ląstelę saugo tvirtos membranos...
Siekiant susilpninti navikinių ląstelių membranų praeinamumą, tikslinga naudoti specialias glikozidų ir saponinų grupės medžiagas.
Saponinai aktyvūs paviršiškai ir stipriai veikia ląstelių membranų praeinamumą, gali net ištirpinti raudonuosius kraujo kūnelius. Čia nepakeičiami yra augalai, turintys daug saponinų, pavyzdžiui, pelkinė trindažolė ir plačialapis šaukštis. Jei apie pelkines trindažoles žinoma gana daug, tai plačialapiai šaukščiai kol kas nepelnytai primiršti, nors saponinų juose yra daugiau kaip 7%.
Plačialapiai šaukščiai gana paplitę gamtoje, dažniausiai auga upių pakrančių smėlėtose dirvose. Priešakniniai plačialapių šaukščių lapai panašūs į varnalėšų lapus, iki 60 cm skersmens. Žiedai purvinos purpurinės spalvos. Gydymui naudojamas antpilas, kuris ruošiamas taip: du arbatinius šaukštelius smulkintų džiovintų lapų užpilti stikline verdančio vandens. Iš šaknų ruošiamas nuoviras: 10 g smulkintų šaknų užpilti stikline vandens. Lapų antpilą ir šaknų nuovirą vartoti po 1 valgomąjį šaukštą 4 kartus per dieną prieš valgį. Plačialapiuose šaukščiuose yra retų medžiagų - seskviterpeninio alkoholio pentazolio ir sudėtinio eterio pentazino, todėl džiovinti augalai turi stiprų ir malonų kvapą.
Plačialapius šaukščius onkologijoje galima naudoti ir dėl to, kad jie slopina skausmą, ramina, gydo žaizdas, mažina uždegimą ir dezinfekuoja. Savo savybėmis plačialapiai šaukščiai niekuo nenusileidžia pelkinėms trindažolėms, o kai kuo net ir lenkia jas. Šaukščių lapų šaknys užauga iki dviejų ir daugiau metrų, todėl nėra jokio šios augalų rūšies išnykimo pavojaus.
Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Mūsų tikslas informuoti. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju, dėl galimo šalutinio poveikio.
Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!
* „Paranormal.lt“ straipsniai skirti tik informaciniams ir švietimo tikslams ir nepakeičia profesionalių medicininių patarimų, diagnostikos ar gydymo. Visais klausimais apie savo sveikatos būklę visada pasitarkite su gydytoju.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau