Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Gruodžio » 7

Nemalonaus pėdų kvapo atsikratymo būdai

Nemalonus pėdų kvapas gali būti susijęs su daugybe veiksnių. Kvapą kojose gali sukelti gausus kojų prakaitavimas ir greitas jose įsikūrusių bakterijų augimas, kuris galiausiai sukuria idealią aplinką jų formavimuisi (sveikatos patarimai su paranormal.lt).

Kojų kvapo bakterijos vadinamos Brevibacterium, maitinasi iš prakaito. Smirdančių kojų priežastys yra bakterijos ir jų išsiskyrimas.

Pagrindinės smirdančių ir prakaituotų pėdų priežastys paprastai yra šios:

Nešioti tuos pačius batus kiekvieną dieną. Bakterijoms daugintis reikia tamsių ir drėgnų vietų. Todėl, jei tie patys batai bus dėvimi per daug kartų, jų visiškai neišdžiovinus, bakterijos turės optimalias sąlygas daugintis.

Prasta higiena. Tai yra viena iš labaisiais paplitusių priežasčių. Tačiau, ji mažiausiai pripažinama. Tai reikia išmokti laikytis higienos taisyklių, kad būtų išvengta bakterijų ir grybelių kaupimosi.

Be to, hormoniniai pokyčiai gali sukelti nemalonų pėdų kvapą, ypač tarp paauglių ir nėščių moterų.

Stresas ir nervingumas gali sukelti mūsų kojų prakaitavimą ir bakterijų, sukeliančių nemalonius kvapus mūsų kojose vystymąsi.

Taigi, kaip išvengti blogų pėdų kvapo?

Norėdami atsikratyti pėdų kvapo, naudokite prevencines priemones. Pirmiausia dėvėkite medvilnines kojines, nes jos sugeria prakaitą ir leidžia jūsų kojoms kvėpuoti.

Kiekvieną dieną keiskite batus arba leiskite jiems išdžiūti.

Populiariausios kvapo gydymo priemones.

Yra daugybė namų gydymo būdų, kuriais galite gydyti šią ligą pasiekdami veiksmingų rezultatų ir per trumpą laiką.

Alūnas

Dubenyje sumaišykite šaukštelį su vienu ar dviem litrais vandens ir 30 minučių laikykite kojas vandenyje, praskalaukite švariu vandeniu, pakartokite po keturių dienų. Jei tai darysite kartą per mėnesį, galite pašalinti blogą kojų kvapą.

Obuolių actas

Norėdami kontroliuoti kojų kvapą, keletą kartų per savaitę plaukite kojas trečdalyje puodelio obuolių acto sumaišytu su šiltu vandeniu, mažame puode. Tai natūrali priemonė, kurią močiutės plačiai naudoja gydant blogą kojų kvapą.

Naudokite soda

Sodos pabarstymas tai efektyvus būdas išvengti nemalonaus pėdų kvapo. Jūsų batų viduje esanti kepimo soda gali sugerti drėgmę ir kvapą.

Muilas

Kasdien plaukite kojas muilu (geriausia antibakteriniu muilu). Būtinai kruopščiai nusausinkite kojas ir pirštus, kad ant pėdų nesusidarytų grybelis. Tai sunaikina negyvą odą, kurioje gali augti bakterijos.

Naudokite arbatos savybes

Užvirkite litrą vandens ir įdėkite 5 arbatos maišelius. Kai vanduo atvės, 30 minučių laikykite kojas vandenyje. Taninas, esantis arbatoje, rišantis produktas, neleidžiantis prakaituoti kojoms.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
21.02.2020 laikas 18:50 Ką daryti, jei partneris yra egoistiškas lovoje?
Greičiausiai daugelis yra pakliuvę į tokią situaciją, kai partneris mylėdamasis labiausiai galvoja apie save, pamiršdamas, kad šis procesas turėtų būti malonus abiem. Blogiausia, kai šis žmogus yra tikrai jums brangus, bet su tuo, kad jis tingi ir rūpinasi tik savimi lovoje, negalite susitaikyti....

Skaityti daugiau

21.02.2020 laikas 17:41 Mokslininkai galbūt aptiko Nefertitės kapą

Nefertitės palaidojimo teorija pirmą kartą buvo išplėtota 2015 m. – britų egiptologas Nicholas Reevesas teigė, kad už faraono Tutanchamono kapo gali egzistuoti slaptos kameros. Tais pačiais metais teorija buvo paremta preliminariais tyrimais.

...

Skaityti daugiau

20.02.2020 laikas 21:24 51-a zona. Pati paslaptingiausia bazė pasaulyje

“Tokios zonos nėra!“ – bus pasakyta JAV valstybės departamente, Pentagone, CŽV. Tačiau ji egzistuoja, ir manoma, kad būtent joje yra bazė, kurioje leidžiasi NSO, išbandomi naujausių modelių ypač slapti žvalgybiniai lėktuvai... Ar tai tiesa? Rasti atsakymą į šį klausymą pabandė r...

Skaityti daugiau

20.02.2020 laikas 20:14 Kaukolės trepanacija naudinga sveikatai?

1975-ais m. Paryžiuje įvyko Tarptautinis plastinės chirurgijos kongresas. Jame pirmą kartą pranešta apie kaukolių operacijas, kurias atlikdavo didžiosios inkų imperijos gydytojai. Peru mokslininkas Z. Apiani ištyrė 150 preparuotų kaukolių iš Kusko ir Limos antropologijos muziejų ir nustatė, kad s...

Skaityti daugiau

20.02.2020 laikas 18:16 Valgymas vakare yra prasta mintis: aiškėja, kas nutinka organizmui
Naujas tyrimas rodo, kad moterys užkirsti kelią širdies ligoms gali atsisakiusios dalies vakarienės. Mokslininkai nustatė, kad moterų, kurios didelę dalį dienos kalorijų suvartoja vakare, širdies sveikata yra blogesnė. Tyrimas atliktas su moterimis, tačiau gali būti, kad jo rezultatai pritaikomi ir...

Skaityti daugiau

20.02.2020 laikas 08:44 Mokslininkai žiogus pavertė biorobotais, kurie galėtų ieškoti sprogmenis

Vašingtono universiteto mokslininkų komanda, pasinaudodama unikalia vabzdžių uoslės sistema, biologiškai patobulino žiogus, kad jie galėtų aptikti sprogmenis, skelbia universitetas.

Skaityti daugiau