Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 4

Covid vakcinos iš tikrųjų nėra jokios vakcinos, o tik mirtini "genetiniai agentai", kurie sumažina viruso plitimą mažiau nei 1 proc.

(Paranormal) Kovid-19 vakcinų gamintojų nestebina, kad sunkus ir lėtinis sveikatos pakenkimas atsiranda dėl sintetinių patogenų ir jų gamintojų, kurie užtvindo žmogaus kraują, organus ir audinius trilijonais nuodingų smailių baltymų, injekcijų. Kai žmogaus organizmas patenka į tokią smarkiai pažeistą šoko ir gynybos būseną, tampa labai sunku išvengti bet kokios ligos, ypač labai užkrečiamos, pavyzdžiui, Kinijos gripo.

Šiandien Covid vakcinos yra pats mirtiniausias "gydymas", kokį tik gali imtis bet kuris žmogus, nes jos sustiprina Covid viruso variantus ir tik mažiau nei vienu procentu sumažina paskiepytųjų užsikrėtimą. Tiek daug apie bandos teoriją. Tas laikas praėjo. Kitaip tariant, neįrodyta, kad vakcinos NEužkerta kelio infekcijai ar perdavimui, tad kokia iš jų nauda?

Ko visiems reikia - patyrusio, sąžiningo gydytojo, kuris paaiškintų "Covid" vakcinų pavojų

Dr. Lee Merritt ( Lee Merritt), anksčiau dirbęs Amerikos gydytojų ir chirurgų asociacijos prezidentu, dirbusi Karinio jūrų laivyno tyrimų patariamajame komitete (Kongreso pakomitetis), yra klasikinio išsilavinimo gydytoja, kuri visiems suprantamais terminais paaiškina "Covid" vakcinų pavojus. Tai nėra "prieš vakcinas nusiteikusi" ar "prieš mokslą nusiteiku" neprofesionalė; ji yra kvalifikuota specialistė, turinti vidinės informacijos apie "Covid" vakcinas, ir pasaulis turi atkreipti dėmesį į pavojus, kylančius dalyvaujant didžiausiame kada nors pasaulyje vykdytame medicininiame eksperimente.

Daktarė Merritt atskleidė, kad "Persijos įlankos karo sindromas" iš tikrųjų yra skvalenas, naudojamas eksperimentinėje "skubaus naudojimo" vakcinoje nuo juodligės. Skiepijant vakcina skvalenas sukelia nuolatinę neurologinę ligą. Dabar skvaleno galima rasti tam tikrose gripo vakcinose, o vakcinų pramonė slepia niekingą jo pavadinimą, dabar vadindama jį MF-59. Tada niekas nežinojo, bet dabar žinome. Atėjo laikas atsibusti ir atkreipti dėmesį į "Covid" vakcinų sudedamąsias dalis ir chaotišką, lėtinę žalą, kurią jos daro žmogaus kraujagyslių ir imuninei sistemoms.

Dabar daktarė Meritt aiškina, kokie naivūs yra žmonės, savanoriškai dalyvaujantys šiame eksperimentiniame, nepatvirtintame genetiniame eksperimente, atliekamame prisidengus vakcina, su mRNA ir baltyminio krovinio injekcijomis, kurios pražudė gyvūnus tyrimų su gyvūnais metu. Leiskite tai įsisąmoninti minutėlę.

Jei dirbate medicinos pramonėje, negalite garsiai kalbėti apie vakcinų keliamą pavojų, kitaip jums gresia prarasti stipendijas, darbą ir bet kokią medicininę licenciją

Kiekvienas, žinantis apie sukčiavimą vakcinomis ir žalą sveikatai, turi prabilti ir "išlįsti" iš klastingos pramonės padangės, net jei jaučiatės patekęs į spąstus. Pasitraukite. Jei reikia, susiraskite kitą darbą ar karjerą, nes ant kortos pastatyta viskas - ne tik jūsų darbas, bet ir jūsų sveikata, pragyvenimo šaltinis ir visų jūsų vaikų sveikata. Su vakcinomis nebėra "pilkosios zonos". Arba jas vartojate ir patiriate siaubingų pasekmių sveikatai, arba atsisakote eksperimentinių, kraują krešėjimą sukeliančių injekcijų ir liekate "žmogumi".

Net daugelis infekcinių ligų ekspertų dabar kartoja farmacininkų parašytą melą, nors patys nėra atlikę jokių tyrimų apie tai, ką sako. Tai apima kaukių, socialinio atsiribojimo, uždarymo ir smailių baltymų injekcijų propagavimą.

Kaip aiškina daktarė Merit (Dr. Merritt), ši "pseudorealybė" turi prasmę neprofesionalams, pacientams, todėl tiek daug milijonų žmonių pasiduoda šiam mirtinai pavojingam masiniam medicininiam eksperimentui, vadinamam Covid "skiepijimu" (injekcijos iš tikrųjų net nėra vakcinos, o tik genetiniai agentai).

Mes visi gyvename "virusų akvariume", o kaukės ir genų terapijos skiepai nepadeda mums apsisaugoti nuo virusinės infekcijos ar virusų perdavimo. Virusas plinta ne žmonėms kosint ar čiaudint vieniems ant kitų, o mažytėmis submikroskopinėmis dalelėmis, pasklidusiomis visur mūsų aplinkoje, nepriklausomai nuo žmonių, dėvinčių kaukes, ir avių, kurių kraujyje yra trilijonai smailių baltymų, imituojančių virusų sukėlėjus. Visa tai neturi jokios reikšmės, tačiau nė vienas gydytojas, mokslininkas ar slaugytojas, dirbantis "viešojoje praktikoje", nėra apie tai tinkamai išsilavinęs arba nedrįstų apie tai kalbėti, jei būtų išsilavinęs.

Nusistatykite savo tiesos žinių rinkiklį prie Pandemic.news, kad gautumėte naujausią informaciją apie karą prieš nešvarias vakcinas ir socializmą ir apie tai, kaip išlaikyti savo šeimą laimingą, sveiką ir saugią.

Šio straipsnio šaltiniai:

Pandemic.news

Paranormal.lt

TruthWiki.org

Planet-Today.com

Brighteon.com

Straipsnio autoriaus  S.D. Wells nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.09.2021 laikas 07:57 Per audrą Prancūzijoje vaizdo įrašu užfiksuotas NSO laivynas
2021 m. rugsėjo 16 d. virš Monpeljė, Prancūzijoje, liudininkas per audrą užfiksavo nuostabų reiškinį. Keli šviečiantys NSO tvarkingai judėjo debesyse.

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 22:35 Sprogimas! Visuomenės sveikatos duomenys: 80 proc. mirusiųjų nuo COVID-19 rugpjūčio mėn. buvo paskiepyti žmonės
Paskelbti dar vieni įrodymai, patvirtinantys, kad Kovid-19 vakcinacijos programa yra didžiulė nesėkmė, kurie patvirtina, kad per visą rugpjūčio mėnesį 80 % žmonių, tariamai mirusių nuo Kovid-19, buvo paskiepyti nuo šios ligos....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 19:44 Liaudiški mastopatijos gydymo metodai

Yra žinoma daug patikrintų liaudiškų metodų krūtų ligoms gydyti. Pateikiame keletą iš jų.

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 18:50 Gydymas bičių pikiu

Bičių pikis dar vadinamas bičių klijais. Apie gydomąsias bičių pikio savybes žinota dar senovės Graikijoje ir Romoje bei Rytų šalyse. Bičių pikiu įvairias ligas bando gydyti ne tik liaudies medicinos žinovai, bet ir gydytojai.

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 10:07 Naujas Misūrio COVID informatorius: ligoninės meluoja visuomenei apie COVID ir galiu tai įrodyti

Ir net uždarius tris ketvirtadalius mūsų intensyviosios terapijos skyrių pajėgumų, jie vis tiek niekada nebuvo užpildyti daugiau nei 50 proc. dėl drastiškai sumažėjusių bendrų pajėgumų. Šios medicinos sistemos, teigiančios, kad yra perpildytos COVID pacientų, greičiausiai meluoja visuomenei

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 12:52 Receptai | Patiekalai Sausainiai su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Visi draugai prašo sausainiu pagamintu su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 11:13 Receptai | Patiekalai Dietinis avižinių dribsnių pyragas be miltų ir cukraus

Mažo kaloringumo kepiniai pasirodo tokie pat skanūs kaip ir įprasti, originalaus ir neįprasto skonio.

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 10:09 Receptai | Patiekalai Ypatingai gardūs blynai, kurie nelimpa prie keptuvės

Mano močiutė žino, kaip gaminami skaniausi blynai. Kiekvienas blynas yra tarsi meno kūrinys. Jie taip tinka prie arbatos, o jei dar pridėsite medaus…

Skaityti daugiau