Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Spalio » 2

Žymus gydytojas ir mokslininkas ragina išimti iš rinkos COVID-19 vakcinas

(Paranormal) Žymus mokslininkas ir gydytojas neseniai skaitė 90 minučių trukmės pranešimą, kuriame išdėstė argumentus, kodėl eksperimentinės COVID-19 vakcinos turėtų būti pašalintos iš rinkos.

Dr. Peteris McCulloughas (Peter McCullough), be kitų nuogąstavimų, teigė, kad daugumos mirčių, kurios siejamos su COVID-19 vakcina, galima išvengti taikant ankstyvą gydymą, kuris iki šiol buvo slopinamas politikos formuotojų.

Dr. P. McCullough yra dviejų medicinos žurnalų vyriausiasis redaktorius, be to, dirba praktikuojančiu kardiologu, internistu ir epidemiologu. Jis vadovavo keleto svarbių vaistų tyrimų saugos stebėsenos valdyboms, taip pat yra Amerikos širdies ir inkstų ligų draugijos prezidentas ir Amerikos kardiologijos žurnalo asocijuotas redaktorius. Anksčiau jis buvo Bayloro universiteto Medicinos mokyklos medicinos profesorius. Jo vardu paskelbta daugiau kaip 600 recenzuojamų publikacijų, įskaitant aukščiausio lygio žurnalus, tokius kaip "Journal of the American Medical Association", "The Lancet" ir "New England Journal of Medicine", todėl galima drąsiai teigti, kad jo išvada nusipelno atidesnio dėmesio.

Praėjusių metų lapkritį daktaras McCullough liudijo JAV Senate prieš, jo teigimu, federalinės valdžios vykdomą sveikatos priežiūros politizavimą COVID pandemijos metu, blokuojant veiksmingų ir pigių gydymo priemonių, tokių kaip ivermektinas ir hidroksichlorochinas, prieinamumą.

Vienoje iš rugpjūčio 20 d. pristatymo skaidrių rašoma: "COVID-19 genetinės vakcinos turi nepalankų saugumo profilį ir nėra kliniškai veiksmingos, todėl šiuo metu jos negali būti visuotinai palaikomos klinikinėje praktikoje."

Viena didžiausių medicinos klaidų istorijoje

Neseniai paskelbtame podkaste McCulloughas sakė, kad, jo nuomone, priverstinė masinio skiepijimo programa Amerikoje galiausiai bus laikoma viena didžiausių medicinos klaidų istorijoje. "Amerikiečiams teks prisiimti didžiausią naštą dėl to, kas neišvengiamai bus nesėkminga masinio skiepijimo programa, kuri pateks į istoriją kaip viena iš mirtiniausių, labiausiai žalojančių ir brangiausiai kainuojančių žmonijos istorijoje."

Jis teigė, kad peržiūrėjęs JAV vakcinų nepageidaujamų reiškinių registravimo sistemos duomenis, taip pat duomenis iš Didžiosios Britanijos ir Izraelio, kur tarp paskiepytų asmenų padaugėjo COVID atvejų, jis "labai susirūpino" dėl Amerikos ateities.

Ligų kontrolės ir prevencijos centrai (CDC) paskelbė, kad nustojo sekti COVID-19 atvejus tarp paskiepytų asmenų, kurie nesukėlė hospitalizacijos ar mirties. Dabar jie daro prielaidą, kad nauji viruso atvejai yra tarp neskiepytų žmonių, nebent jiems būtų pasakyta kitaip, o tai yra naudingas būdas iškreipti skaičius, kad neskiepyti žmonės atrodytų platinantys ligą.

Dr. McCullough apkaltino CDC dėl šios apgaulės, sakydamas: "Ši tyčinė dezinformacijos ir propagandos schema buvo panaudota neįtikėtinai dideliam skiepų įpareigojimų siautuliui" valstybinėse įstaigose, mokyklose ir koledžuose, nepaisant to, kad daugelyje šių vietų nebuvo didelių protrūkių.

Izraelis buvo viena iš pirmųjų valstybių, masiškai skiepijusių savo gyventojus pagal susitarimą su vakcinų gamintoja "Pfizer", kuri suteikė vakciną mainais už visuomenės sveikatos duomenis, o tai prilygsta eksperimentui su šalies gyventojais. Nepaisant to, kad 80 proc. suaugusių Izraelio gyventojų yra visiškai paskiepyti, nuo liepos pradžios šalyje 20 kartų padaugėjo COVID-19 atvejų ir rimtų hospitalizacijų.

Tuo tarpu Jungtinėje Karalystėje, kur šiuo metu visiškai paskiepyta apie 76 proc. suaugusių gyventojų, nuo birželio pradžios COVID-19 ligonių hospitalizacijų skaičius išaugo septynis kartus. Jungtinės Karalystės ataskaitoje apie "susirūpinimą keliančius variantus" nurodoma, kad 54 proc. mirčių nuo COVID buvo tarp visiškai paskiepytų asmenų, dar 12 proc. mirčių užfiksuota tarp žmonių, gavusių pirmąją dozę.

McCullough teigė, kad šie duomenys rodo, jog "vakcinos žlunga". Įvertinus tai, kad paskiepyti žmonės gali užsikrėsti ir perduoti virusą vieni kitiems, argumentai už skiepijimąsi vakcina dar labiau susilpnėja.

Jis pridūrė: "Akivaizdu, kad negalime pasiskiepyti."

Šio straipsnio šaltiniai:

WND.com

Afinalwarning.com

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau