Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Istorijos Paslaptys » 2021 » Liepos » 10

Mistinė egzorcisto Alfredo Kunzo mirtis

Šis bauginantis nusikaltimas iškart tapo karšta tema visose naujienose, o Monro miesto gyventojus jis labai sukrėtė. Iki tos akimirkos šiam ramiam miesteliui toks smurto ir kraujo praliejimo lygis buvo mažai pažįstamas.

1998 m. kovo 3 d. 67 metų katalikų kunigas Alfredas Kunzas (Alfred J. Kunz) su savo artimu draugu tėvu Charlesu Fiore, Monre (Viskonsino valstija) įrašė keletą religinnių radijo laidų "Mūsų katalikų šeima" epizodų.

Kai įrašas buvo baigtas, Fiore nuvežė Kunzą į jo kuklią buveinę Švento Mykolo mokykloje Romos katalikų parapijoje, ramioje kaimo vietovėje Deino apygardoje, Viskonsino valstijoje.

Fiorė pastebėjo, kad Kunco nuotaika prasta, bet nekreipė į tai dėmesio, nes neturėjo kitos priežasties nerimauti. Taigi Fiorė paliko Kunzą prie mokyklos ir nuvažiavo į jo namus. 

Tuomet jis nė neįtarė, kad bus paskutinis žmogus, matęs Kunzą gyvą. 

Tai, kas vėliau nutiko Kunzui, buvo vienas iš labiausiai sukrečiančių nusikaltimų Monro miesto istorijoje, atskleidęs sąmokslų, slaptų kultų ir velnio garbinimo pinkles.

Kovo 4 d. rytą Alfredas Kunzas buvo rastas mokyklos koridoriuje, prie pat savo kambario, negyvas kraujo klane prie Šv. arkangelo Mykolo statulos. Jo gerklė buvo perpjauta nuo ausies iki ausies, o visas kūnas nusėtas mėlynėmis ir įbrėžimais, tarsi prieš mirtį kunigas būtų ilgai ir smarkiai su kuo nors kovojęs.

žmogžudystė, egzorcizmas, tyrimas, kunigas, katalikų bažnyčia, nusikal

Tyrimo metu nustatyta, kad pastato durys iki ryto buvo užrakintos ir nebuvo jokių įsilaužimo žymių. Šalia Kunco kūno, jo kambaryje ir kituose kambariuose nerasta jokių pėdsakų, kurie rodytų, kad čia kas nors būtų buvęs neleistinai.

Šis bauginantis nusikaltimas iškart tapo karšta tema visose naujienose, o Monro gyventojus jis labai sukrėtė. Šiam ramiam miesteliui toks smurto ir kraujo praliejimo lygis buvo mažai pažįstamas - iki šiol jis buvo žinomas kaip labai rami vieta, kurioje nieko ypatingo neįvyko, juolab žiaurus kunigo nužudymas.

Bandydami suprasti bent kokį nors nusikaltimo motyvą, tyrėjai ėmė gilintis į kunigo praeitį ir aptiko visą virtinę keistų užuominų ir galimų sąmokslų, susijusių su šia asmenybe. 

Pats Alfredas Kunzas buvo labai konservatyvus, senosios mokyklos žmogus. Jis garsėjo tuo, kad visas mišias laikė griežtai lotyniškai, nors šios praktikos jau seniai atsisakyta, ir laikėsi tradicinių katalikiškų įsitikinimų, tarp jų ir paniekos homoseksualams. 

Jis griežtai laikėsi Dešimties Dievo įsakymų ir buvo kanonų teisės žinovas, todėl labai mažai leido ką nors, kas bent šiek tiek nukrypdavo nuo Šventojo Rašto. Daugiau kaip 30 metų jis dirbo parapijoje ir buvo žinomas kaip aršus korupcijos, seksualinio ištvirkimo ir prievartos smerkėjas. Ypač tarp Katalikų Bažnyčios tarnautojų. Kunzas reguliariai siųsdavo aukštesnio rango kunigams ataskaitas apie vietos dvasininkus, užsiimančius tokia nedora veikla.

Taip pat paaiškėjo, kad Kunzas tvirtai tikėjo demonais ir egzorcizmo procedūromis ir pats dalyvavo kai kuriose egzorcizmo apeigose, kurių jo bažnyčia nepatvirtino ir nesankcionavo.

Policija, tirdama šį egzorcizmo aspektą, susisiekė su artimu Kunco bendražygiu, kunigu Malachi Martinu (Malachi Martin), kuris taip pat buvo labai prieštaringai vertinama asmenybė ir pritarė draugo požiūriui į velnią ir demoniškas jėgas, siekiančias sugadinti žmoniją.

žmogžudystė, egzorcizmas, tyrimas, kunigas, katalikų bažnyčia, nusikal

Interviu metu Martinas teigė, kad šėtono garbintojai luciferiečiai aktyviai veikė jų bažnyčioje ir nuolat bandė įsiskverbti į jos gretas, netgi sugebėjo įsiskverbti į Kardinolų kolegiją. Pasak Martino, šiuos liuciferianus ypač suerzino sėkmingi egzorcizmai, kuriuos Kunzas atliko likus kelioms savaitėms iki mirties.

Martinas toliau tvirtino, kad Kunzą nužudė šėtono garbintojai, atlikdami ritualą ir siekdami, kad jis taptų pavyzdžiu ir atgrasymo priemone visiems kitiems egzorcistams. Martinas teigė, kad prieš pat mirtį Kunzas jam pasakė, jog baiminasi, kad jo gyvybei gresia pavojus ir kad jį stebi šios nedoros jėgos. 

Verta paminėti, kad dieną prieš Kunzo nužudymą vos už 15 mylių nuo bažnyčios, kurioje tarnavo Kunzas, buvo aptikti žiauriai išniekinti karvių lavonai. Pagal Martino versiją, šį išpuolį įvykdė ta pati šėtono garbintojų grupė, siekdama įbauginti kunigą.

Beje, praėjus beveik lygiai metams po Kunzo nužudymo, keistomis aplinkybėmis mirė ir pats Malachis Martinas - jis buvo rastas negyvas gulintis šalia kėdės savo bute Manhatane. 

Oficialiai buvo teigiama, kad jis tiesiog "nelaimingai nukrito nuo kėdės" ir susižeidė galvą, tačiau policija išsiaiškino, kad Martinas atvyko į Niujorką specialiai atlikti egzorcizmo ritualo keturmetei mergaitei. Šį ritualą Martinas atliko likus keturioms dienoms iki keistos mirties.

Sutapimas ar ne? Kas žino...

Be tamsiųjų šėtoniškų jėgų bažnyčioje, kita hipotezė buvo ta, kad Kunzas paprasčiausiai labai trukdė svarbiems bažnyčios "didžiavyriams". Pasirodo, kad prieš pat mirtį Kunzas turėjo atskleisti įtarimus dėl kai kurių Springfildo vyskupijos (Ilinojaus valstija) kunigų seksualinio išnaudojimo. Tai turėjo įvykti kovo 7 d. 

Ar toje bažnyčioje galėjo būti žmonių, kurie būtų taip suinteresuoti sustabdyti tą liudijimą, kad būtų nužudę Kunzą? 

žmogžudystė, egzorcizmas, tyrimas, kunigas, katalikų bažnyčia, nusikal

Kitas galimas argumentas buvo tas, kad Kunzą galėjo nužudyti kas nors, kas tiesiog bandė apiplėšti bažnyčią. Mykolo katedra jau buvo apiplėšta kelis kartus, iš tikrųjų ji buvo apiplėšta tik prieš kelis mėnesius iki Kunzo mirties. Be to, daugelis žinojo, kad Kunzas savo kambaryje laikė nepadengtų čekių slėptuvę. Ar galėjo kas nors tai pastebėti ir bandyti juos pavogti? Niekas tiksliai nežino.

Buvo svarstomos ir kitos galimybės. Mykolo bažnyčios direktorei Maureen O'Leary buvo leista pasiimti Kuntzo laikrodį po jo mirties, tačiau vėliau ji atsisakė jį perduoti policijai kaip įrodymą, kai pareigūnai to pareikalavo. Tai darydama ji teigė, kad Kunzas prieš pat mirtį su kažkuo karštai ginčijosi telefonu. Tačiau policijai taip ir nepavyko nieko jai priskirti. 

Į policiją kreipėsi ir aiškiaregė Maura Smith, kuri pateikė neįtikėtinai tikslią informaciją apie nusikaltimą ir atskleidė, kad ji turėjo viziją, jog jis bus "nutildytas". Jos parodymai buvo tokie tikslūs, kad vienu metu ji buvo laikoma įtariamąja, tačiau taip ir nebuvo rasta nieko konkretaus, kas galėtų ją susieti su nusikaltimu. 

Buvo ieškoma ir Mauros vaikino Leno Snowdeno, tačiau ir vėl nebuvo nieko, kas galėtų būti susiję su jo ir Kunzo mirtimi.

Policija taip pat patikrino žmogų, kuris pirmasis rado Kunzo kūną - Šv.Mykolo bažnyčios mokytoją Brianą Jacksoną, kuris kurį laiką nesutarė su nužudytuoju kunigu, tačiau jis niekada nebuvo suimtas dėl šios bylos. 

Kas nutiko kunigui Kunzui? Ar tai buvo paprasta žmogžudystė ir apiplėšimas? O gal tai buvo užuomina apie tamsiąsias jėgas, slypinčias po bažnyčios grindimis, kurie jie, taip uoliai tarnavo, paviršiuje? Ar tai galėjo būti kitos grėsmingos jėgos, pavyzdžiui, šėtono garbintojai? O gal tai buvo kas nors kita? Tai tikrai grėsmingas atvejis.

paranormal.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

avatar
0
1
O jūs tikite demonais? Pasidalinkite savo nuomone.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.09.2021 laikas 10:07 Naujas Misūrio COVID informatorius: ligoninės meluoja visuomenei apie COVID ir galiu tai įrodyti

Ir net uždarius tris ketvirtadalius mūsų intensyviosios terapijos skyrių pajėgumų, jie vis tiek niekada nebuvo užpildyti daugiau nei 50 proc. dėl drastiškai sumažėjusių bendrų pajėgumų. Šios medicinos sistemos, teigiančios, kad yra perpildytos COVID pacientų, greičiausiai meluoja visuomenei

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 09:32 Arizona padavė Bideno administraciją į teismą dėl COVID-19 vakcinos įpareigojimo; tikimasi, kad kitos valstijos paseks jos pavyzdžiu
Arizona ką tik tapo pirmąja valstija šalyje, pateikusia ieškinį dėl Prezidento Džo Bideno (Joe Biden) ekstremalaus vakcinų mandato, nukreipto prieš Amerikos darbuotojus. Antradienį valstijos generalinis prokuroras Markas Brnovičius (Mark Brnovich) pateikė 15 puslapių ieškinį....

Skaityti daugiau

18.09.2021 laikas 22:47 2021 m. "Covid" vakcinos pakenkė ir nužudė daugiau paauglių nei visos kitos FDA patvirtintos vakcinos kartu sudėjus

Ar Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" tikrai gelbsti gyvybes? Ne visai taip. Remiantis naujausiais duomenimis, vaistų injekcijos iš tikrųjų beprecedenčiu greičiu naikina gyvybes.

Skaityti daugiau

18.09.2021 laikas 18:49 Slaptas holokaustas: ar milijonai vakcinų aukų dingsta masinėse kapavietėse?

Dabar mums kyla nauja nerimą kelianti teorija, kuri nusipelno tikro tyrimo. Už tai esu dėkingas Maiklui Snaideriui (Michael Snyder) iš tinklaraščio "Ekonominis žlugimas" (The Economic Collapse Blog), kuris neseniai paskelbtame straipsnyje klausė: "Kur dingo visi žmonės?".

...

Skaityti daugiau

18.09.2021 laikas 13:11 Kalifornijoje nuo gaisro bandoma išgelbėti didžiausius pasaulyje medžius, kuriems daugiau nei 2000 metų
Kalifornijoje nuo gaisro bandoma išgelbėti didžiausius pasaulyje medžius, kuriems daugiau nei 2000 metų Kalifornijoje (JAV) ugniagesiai bando išgelbėti sekvojas - didžiausius pasaulyje medžius, kuriems pavojų kelia Sekvojų nacionaliniame parke siautėjantys gaisrai....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 12:52 Receptai | Patiekalai Sausainiai su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Visi draugai prašo sausainiu pagamintu su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 11:13 Receptai | Patiekalai Dietinis avižinių dribsnių pyragas be miltų ir cukraus

Mažo kaloringumo kepiniai pasirodo tokie pat skanūs kaip ir įprasti, originalaus ir neįprasto skonio.

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 10:09 Receptai | Patiekalai Ypatingai gardūs blynai, kurie nelimpa prie keptuvės

Mano močiutė žino, kaip gaminami skaniausi blynai. Kiekvienas blynas yra tarsi meno kūrinys. Jie taip tinka prie arbatos, o jei dar pridėsite medaus…

Skaityti daugiau