Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2021 » Liepos » 12

"Vaikščiojantys numirėliai" persikelia į realų pasaulį. Kol kas tik Pietų Afrikos ribose

2021 m. birželio pabaigoje buvęs Pietų Afrikos Respublikos prezidentas Jacobas Zuma buvo nuteistas 15 mėnesių laisvės atėmimo bausme už "nepagarbą teisingumui", nes atsisakė atvykti į apklausą. Apklausa turėjo būti susijusi su įtariamais pažeidimais, kuriuos Zuma padarė savo valdymo laikotarpiu nuo 2009 m. iki 2018 m.

konspirologija, nauja pasaulio tvarka

Buvęs prezidentas taip pat atsisakė vykti vykdyti nuosprendžio, todėl, kaip praneša Pietų Afrikos žiniasklaida, liepos 11 d. šalyje kilo riaušės. Pagrindinė pogromų vieta - Gautengo regionas, kuriam priklauso sostinė Pretorija ir didmiestis Johanesburgas. Kitose vietovėse taip pat kyla riaušės.

1917 m. Rusijoje bolševikams surengus revoliuciją, pirmiausia jie užgrobė paštą, geležinkelio stotį ir telegrafą, tačiau dabar laikai kitokie ir revoliucionieriai revoliuciją pradėjo nuo parduotuvių užgrobimo:

Kiek galima spręsti iš pogromų pobūdžio, pietų afrikiečiai kažkodėl labiausiai mėgsta televizorius ir muzikos centrus, maistas vertinamas antroje vietoje, tačiau kai kurie piliečiai medžiojo ir visai kitokius trofėjus:

konspirologija, nauja pasaulio tvarka

Ten, kur negalėjo visko išnešti, pietų afrikiečiai padeginėjo pastatus:

Po to, kai Pietų Afrikos gyventojai nugalėjo prakeiktą baltųjų apartheidą, problemos šalyje niekaip nesibaigė, todėl dabar, kai tik situacija šalyje tampa nebevaldoma, kovotojai su baltųjų rasizmu pradeda aiškintis, kas yra juodaodis.  Šį kartą tai padarė ir Pietų Afrikos Respublikos piliečiai:

Įtariama, kad į gatves išėjo ne tik plėšikai, bet ir kanibalai:

Susidūrę su įsiutusios minios riaušėmis, būrai, kaip ir senais laikais, pasiėmė ginklus, išėjo į gatves ir ėmė atkurti tvarką savo jėgomis:

Policija elgėsi humaniškiau ir apsiribojo šarvuotais automobiliais su vandens patrankomis:

Kaip rodo praktika, teisėsaugos reidai prieš vieną ar kitą nušalintą aukščiausiąjį lyderį dažnai baigiasi masinėmis riaušėmis - mafija gali organizuoti tokį atsaką. Tačiau chaoso mastas įspūdingas, todėl Jacobas Zuma čia yra tik pretekstas ir netiesioginis "protestų" dalyvis.  Visa tai labiau panašu į pasaulio panirimo į chaosą pasauliniu mastu pradžią, nes beveik tas pats šiandien prasidėjo Kuboje:

Kubiečių pasipiktinimas komunistais yra gerai paaiškinamas ir suprantamas, tačiau iki šiol visi kažkodėl sėdėjo ramiai. Tačiau sutapo, kad liepos 11-ąją, pirmąją oficialią Naujosios pasaulio tvarkos dieną, žmonės nusprendė išeiti į gatves.  

Atrodo, kad pasaulyje pamažu prasideda tas vadinamas "didysis nunulinimas", kurio buvo baiminamasi ir apie kurį kalbama jau beveik dešimtmetį. Greičiausiai tai, kas dabar vyksta Pietų Afrikoje, palaipsniui ar net labai greitai išplis po visą pasaulį ir prasidės "vaikščiojantys numirėliai", todėl mes seksime šią istoriją.

paranormal.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.07.2021 laikas 22:17 Kai VAKCINUOTI žmonės suserga kovidu, žiniasklaida iškraipo tikrovę ir kaltina NEVAKCINUOTUS
Tariamas naujas Vuchano koronaviruso (Covid-19) "klasteris" neva plinta Masačusetso valstijos Cape Cod rajone, o didžioji žiniasklaida, kaip įprasta, kaltina "neskiepytus".

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:39 Australijos kakadu išmoko įsilaužti į šiukšliadėžes ir aktyviai to moko jaunąją kartą

Kakadu su žaviais kuokšteliais taip gerai prisitaikė prie didmiesčio, kad išmoko malšinti troškulį viešuosiuose fontanuose ir ieškoti maisto gatvėse.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:22 69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios per potvynius Henane, Kinijoje
69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios dėl potvynio Henano provincijoje, Kinijoje - 12,9 mln. žmonių nukentėjo - 972 000 hektarų žemės ūkio paskirties žemės nuniokota.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:15 Potvyniai ir nuošliaužos Cox’s Bazare, Bangladeše, nusinešė aštuonių žmonių gyvybes
2021 m. liepos 27 d. smarkios liūtys Kox's Bazaro pabėgėlių stovyklose Bangladeše (Bangladesh) sukėlė mirtinus potvynius ir nuošliaužas.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 18:56 Potvyniai Italijoje - "išprotėjęs klimatas
Potvynis Italijoje: dešimtys žmonių išgelbėti po to, kai nuošliaužos ir smarkios liūtys užklupo miestus aplink turistų pamėgtą Komo ežerą.

Skaityti daugiau

24.07.2021 laikas 11:30 Receptai | Patiekalai Varškės keksas su šokolado lašeliais
Varškės keksas su šokolado lašeliais - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

23.07.2021 laikas 22:34 Receptai | Patiekalai Patiekalas Vištiena "Egzotika"
Vištiena "Egzotika" - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

20.07.2021 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Nekeptas tortas su želė gabaliukais, grietine ir šokoladu
Tokį nekepto torto receptą su želė gabaliukais, grietine bei šokoladu gavau labai seniai ši savo mamos. Jis gaunasi itin gardus, gaivus bei vasariškas. Paranormal, Virtuvė, Šiandiena, Jums, Siūlo, Pasigaminti, Patiekalą, Pagal, Receptą, Nekeptas, Tortas, Želė, Gabaliukais, Grietine, Šokoladu, Skana...

Skaityti daugiau