Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Liepos » 14

"Moderna" atstovas PRIPAŽĮSTA, kad vakcina yra eksperimentinė ir visi ją vartojantys asmenys dalyvauja klinikiniame tyrime

(Paranormal) Moderna atstovas pripažino, kad bendrovės Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcina yra eksperimentinė, o visi, kurie ją vartoja, dalyvauja klinikiniame tyrime.

Šis prisipažinimas buvo užfiksuotas 2021 m. birželio 22 d. nepriklausomo konservatyvaus reporterio ir politikos apžvalgininko Stivo Peterso (Stew Peters) laidos "The Stew Peters Show" epizode.

Tos dienos epizodo metu Petersas paleido garso įrašą, kurį padarė moteris, kuriai po vakcinos "Moderna" vartojimo išsivystė Guillain-Barre sindromas.

Guillain-Barre sindromas yra autoimuninis sutrikimas. Dėl jo organizmo imuninė sistema puola savo nervus. Pirmieji jo simptomai yra silpnumas ir dilgčiojimo pojūtis galūnėse. Vėliau tai greitai plinta ir galiausiai sukelia viso kūno paralyžių. Moters gydytojas mano, kad Guillain-Barre užsikrėtė nuo koronaviruso vakcinos.

"Moderna" atstovas PRIPAŽĮSTA, kad vakcina yra eksperimentinė ir visi ją vartojantys asmenys dalyvauja klinikiniame tyrime, kurio pasekmės nežinomos.

Moters gydytojas neurologas pateikė pranešimą apie nepageidaujamą įvykį vakcinų nepageidaujamų įvykių pranešimo sistemoje. Tačiau moteris nusprendė, kad to nepakanka, ir norėjo kreiptis į "Moderna". Ji paskambino į bendrovę ir kalbėjosi su atstovu, kuris nenustebino išgirdęs apie jos sužalojimą.

Pokalbio metu "Moderna" atstovas jai perskaitė atsakomybės atsisakymą:

"Vakcina "Moderna COVID-19" nėra patvirtinta ar licencijuota Maisto ir vaistų administracijos, tačiau FDA leido ją naudoti skubos tvarka pagal skubos tvarka išduotą leidimą naudoti 2019 m. koronavirusinės ligos prevencijai, skirtą 18 metų ir vyresniems asmenims".

"Nėra FDA patvirtintos vakcinos, skirtos išvengti COVID-19. Vakcinai "Moderna COVID-19" išduotas EUA leidimas galioja COVID-19 EUA deklaracijos galiojimo laikotarpiu ir pateisina skubų produkto naudojimą, nebent ši deklaracija būtų nutraukta arba leidimas būtų atšauktas anksčiau."

Be šio pripažinimo, kad vakcinos yra eksperimentinės, "Moderna" atstovas nurodė, kad visi klinikinių tyrimų etapai vis dar tęsiasi ir kad bendrovė vis dar nežino ilgalaikio vakcinos apsauginio veiksmingumo.

Kai moteris paklausė atstovo, ar visi, kurie gauna Moderna vakciną, dalyvauja bendrovės klinikiniame tyrime, atstovas atsakė: "daugmaž taip". Tai reiškia, kad milijonai žmonių visame pasaulyje yra bandomieji triušiai klinikiniame tyrime, kuriame jie specialiai nepasirašė dalyvauti. (Susiję: COVID-19 vakcinos gamintojos "Moderna" generalinis direktorius, reklamuodamas laboratoriją, iš kurios virusas pabėgo, dirbo su Kinijos prezidento Xi bičiuliu milijardieriumi).

Kitos koronaviruso vakcinos taip pat sukelia žmonėms Guillain-Barre sindromą

Rebekai Cruz-Esteves, Filadelfijos Manayunk rajono gyventojai, taip pat išsivystė Guillain-Barre sindromas. Kovo 17 d. jai buvo suleista pirmoji "Pfizer" ir "BioNTech" vakcinos COVID-19 dozė.

Praėjus mažiau nei 15 minučių po dozės gavimo, jai pasireiškė anafilaksinė reakcija į vakciną. Per kelias ateinančias dienas jos simptomai progresavo. Jai prasidėjo raumenų spazmai, trūkčiojimai ir kojų bei dvigalvio raumens sustingimas. Ją apėmė atminties migla, pablogėjo vienos akies regėjimas ir atsirado daugybė kitų neurologinių simptomų. Galiausiai jai buvo diagnozuota Guillain-Barre liga.

Cruz-Esteves istorija rodo, kad Peterso programoje dalyvavusi moteris nėra unikali. Dar blogiau, ji rodo, kad ši situacija nėra susijusi tik su "Moderna" vakcinomis. Tiesą sakant, FDA jau pripažino 100 Guillain-Barre sindromo atvejų, susijusių su Johnson & Johnson COVID-19 vakcina.

Ligų kontrolės ir prevencijos centras (CDC) taip pat pripažino, kad vakcinos gali sukelti Guillain-Barre sindromą. Tačiau agentūros pareiškime CDC teigė, kad pranešimai buvo "reti", tačiau nurodė, kad šis sindromas yra šalutinis vakcinos poveikis.

"Apie šiuos atvejus daugiausia buvo pranešta praėjus maždaug dviem savaitėms po skiepijimo ir daugiausia vyrams, kurių dauguma buvo 50 metų ir vyresni", - pridūrė CDC.

Remiantis FDA duomenimis, 95 iš 100 atvejų buvo hospitalizuoti ir bent vienas asmuo mirė.

Tai jau antras kartas, kai "Johnson & Johnson" vakcina siejama su pavojingu šalutiniu poveikiu. Balandžio mėn. sveikatos apsaugos pareigūnai laikinai sustabdė vakcinos naudojimą po to, kai dešimtims moterų, gavusių vakciną, išsivystė kraujo krešuliai. Mažiausiai trys iš šių atvejų buvo mirtini.

Sužinokite daugiau apie nepageidaujamus reiškinius, susijusius su koronaviruso vakcinomis, skaitydami naujausius Vaccines.news straipsnius.

Šaltiniai:

WakingTimes.com

MayoClinic.org

WHYY.org

BusinessInsider.com

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 22:07 NESIBAIGIANTIS KOŠMARAS: Didžioji farmacija dabar diktuoja visą viešąją politiką, nes tikrasis mokslas yra nutildytas
Stephane Bancel, dabartinis Moderna generalinis direktorius, paskelbė, kad visi, kurie pasiskiepijo dviem pirmosiomis bendrovės Vuchano koronaviruso (Covid-19) mRNA "vakcinomis", jei tikisi gyventi, visą likusį gyvenimą turės nuolat gauti "stiprinamuosius" skiepus....

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 20:23 Atkirtis pirmiesiems ligos požymiams
Pastaraisiais metais labiau negu anksčiau bijome peršalti ir pasigauti virusinių peršalimo ligų. Ką daryti, kad, pajutę pirmuosius peršalimo požymius, neįsisirgtume? Kaip efektyviai gydytis kuo natūralesniais būdais? Šįkart tokių pasidairykime savo virtuvėse, juolab kad pasireiškus pirmiems peršalim...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 19:54 Polipai skrandyje: ką siūlo liaudies medicina?
Polipai skrandyje - tai nuo 1,5 iki 3 cm dydžio dariniai ant skrandžio gleivinės. Medicina tokius darinius laiko gerybiniais navikais, vadinasi, juos reikia kuo greičiau gydyti. Kiekvienas gerybinis darinys gali peraugti į piktybinį ir, kaip patys suprantate, pasekmės gali būti ne pačios smagiausios...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 18:31 NSO kosminių turistų skrydžio "Inspiration 4" metu

Rugsėjo 19 d. "SpaceX" paskelbė sėkmingai užbaigusi pirmąją istorijoje kosminę misiją "Inspiration 4": turistai leidosi į trijų dienų ekspediciją į kosmosą be profesionalios įgulos ir, kaip paaiškėjo, tai buvo gerai, nes neprofesionalai pradėjo skelbti vaizdo įrašus iš Žemės o...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 12:50 Kanados slaugytojai informatoriai teigia, kad daug žmonių miršta pasiskiepiję, o ligoninės pilnos visiškai paskiepytų

Dvi Kanados slaugytojos tapo informatorėmis ir žurnalistams papasakojo, ką matė Vakcinacijos nuo koronaviruso (COVID-19) pandemijos metu. Tarp jų - žmonės, mirštantys pasiskiepiję, ir ligoninės, pilnos visiškai paskiepytų žmonių, sergančių COVID-19 virusu.

...

Skaityti daugiau

Kepta žuvis sojų ir imbiero padaže (video)
28.09.2021 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Kepta žuvis sojų ir imbiero padaže (video)

Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Kepta žuvis sojų ir imbiero padaže (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:23 Receptai | Patiekalai Baltas spirgučių padažas su pienu kugeliui ar prie cepelinų
Toks baltas spirgučių padažas pagamintas su pienu labai tinka kugeliui arba prie cepelinų. Žinoma, jį galite naudoti ir prie daugelio kitų bulvių patiekalų. Taip pat jį galite naudoti ir gamindami įvairias košes. Tikrai rekomenduoju pamėginti, nenusivilsite....

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:23 Receptai | Patiekalai Keto cukinijų kugelis su faršu, varške ir sūriu pagal Beatą
Neseniai papuoliau į diskusiją, kurioje viena pusė sakė, kad cukinija - labai skanu, o kiti - kad visiškai neskanu. Turiu pripažinti, kad iš dalies pritariu ir tai pusei, ir kitai. Man asmeniškai daugelį metų cukinija nepatiko, blyneliai iš jos - atrodė, kaip pats didžiausias nesusipratimas, o visi ...

Skaityti daugiau