Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Liepos » 19

20 žmonių žuvo per nuošliaužas ir potvynius Mumbajuje

Smarkios musoninės liūtys vakarų Indijoje sukėlė didelius nuostolius ir sukėlė staigius potvynius bei kelias nuošliaužas didžiausio šalies miesto Mumbajaus dalyse.

2021 m. liepos 18 d. Mumbajaus tarptautiniame oro uoste per 24 valandas iškrito 235 mm kritulių, o Mumbajaus Colabos meteorologijos stotyje - 197 mm. Kaimyniniai Maharaštros rajonai taip pat sulaukė stiprių liūčių, įskaitant Ratnagirio rajoną, kuriame per tą patį laikotarpį iškrito 256 mm kritulių.

Pareigūnai sakė, kad dėl liepos 18 d. liūties sukeltų liūčių ir nuošliaužų buvo sugriauti keli namai Chemburo ir Vihrolio priemiesčiuose Mumbajuje.

Gelbėtojai karštligiškai stengėsi rasti išgyvenusiųjų. Naujausiais duomenimis, iš sugriuvusių pastatų Chembur mieste ištraukta mažiausiai 14 kūnų, o Vikhroli mieste žuvo šeši žmonės. Pranešama, kad buvo sužeista dešimtys žmonių. Gelbėtojai baiminasi, kad viduje gali būti įstrigę daugiau aukų.

Ministras Pirmininkas Narendra Modi reaguodamas pareiškė, kad jį "nuliūdino tai, kad sugriuvus pastatams Chemburo ir Vihrolio miestuose Mumbajuje žuvo žmonės. Šią sielvarto valandą mintimis esu su aukų šeimomis. Meldžiuosi už greitą nukentėjusiųjų pasveikimą."

Dėl blogų oro sąlygų daugelyje miesto dalių sutriko vandens tiekimas. Brihanmumbajaus savivaldybės korporacijos (BMC) duomenimis, liūtys ir potvyniai sugadino Bhandupo vandens valymo įrenginius. Liepos 18 d. kompleksą teko uždaryti atsargumo sumetimais. "Pastangos atkurti vandens tiekimą Mumbajuje vykdomos. Raginame Mumbajaus gyventojus virinti geriamąjį vandenį prieš vartojimą, kai tik bus atnaujintas vandens tiekimas", - sakė BMC.

Smarkios liūtys taip pat sukėlė potvynius keliose miesto vietose ir nuo liepos 16 d. sutrikdė eismą. Liepos 18 d. sutriko geležinkelio paslaugų teikimas.

Vieni didžiausių potvynių įvyko liepos 17 d. pabaigoje Mitio upės rajone. NDRF komandos buvo išsiųstos į vietoves palei upę netoli Kurlos miesto, kad padėtų teikti pagalbą potvynio metu.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.07.2021 laikas 22:17 Kai VAKCINUOTI žmonės suserga kovidu, žiniasklaida iškraipo tikrovę ir kaltina NEVAKCINUOTUS
Tariamas naujas Vuchano koronaviruso (Covid-19) "klasteris" neva plinta Masačusetso valstijos Cape Cod rajone, o didžioji žiniasklaida, kaip įprasta, kaltina "neskiepytus".

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:39 Australijos kakadu išmoko įsilaužti į šiukšliadėžes ir aktyviai to moko jaunąją kartą

Kakadu su žaviais kuokšteliais taip gerai prisitaikė prie didmiesčio, kad išmoko malšinti troškulį viešuosiuose fontanuose ir ieškoti maisto gatvėse.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:22 69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios per potvynius Henane, Kinijoje
69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios dėl potvynio Henano provincijoje, Kinijoje - 12,9 mln. žmonių nukentėjo - 972 000 hektarų žemės ūkio paskirties žemės nuniokota.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:15 Potvyniai ir nuošliaužos Cox’s Bazare, Bangladeše, nusinešė aštuonių žmonių gyvybes
2021 m. liepos 27 d. smarkios liūtys Kox's Bazaro pabėgėlių stovyklose Bangladeše (Bangladesh) sukėlė mirtinus potvynius ir nuošliaužas.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 18:56 Potvyniai Italijoje - "išprotėjęs klimatas
Potvynis Italijoje: dešimtys žmonių išgelbėti po to, kai nuošliaužos ir smarkios liūtys užklupo miestus aplink turistų pamėgtą Komo ežerą.

Skaityti daugiau

24.07.2021 laikas 11:30 Receptai | Patiekalai Varškės keksas su šokolado lašeliais
Varškės keksas su šokolado lašeliais - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

23.07.2021 laikas 22:34 Receptai | Patiekalai Patiekalas Vištiena "Egzotika"
Vištiena "Egzotika" - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

20.07.2021 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Nekeptas tortas su želė gabaliukais, grietine ir šokoladu
Tokį nekepto torto receptą su želė gabaliukais, grietine bei šokoladu gavau labai seniai ši savo mamos. Jis gaunasi itin gardus, gaivus bei vasariškas. Paranormal, Virtuvė, Šiandiena, Jums, Siūlo, Pasigaminti, Patiekalą, Pagal, Receptą, Nekeptas, Tortas, Želė, Gabaliukais, Grietine, Šokoladu, Skana...

Skaityti daugiau