Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Rugpjūčio » 4

Potvynis Indijoje: 250 000 žmonių priversti palikti savo namus

Į užtvindytas Vakarų Bengalijos valstijos teritorijas Indijos rytuose buvo išsiųsti oro pajėgų sraigtasparniai ir Indijos kariuomenės gelbėtojų komandos. Rugpjūčio 3 d. duomenimis, Purba Bardhamano, Paschim Medinipuro, Hooghly, Howrah ir South Parganas rajonuose dėl potvynių žuvo 14 žmonių, o beveik 250 000 buvo priversti palikti namus.

Naujienų agentūra "Press Trust of India" (PTI), remdamasi vietos pareigūnais, teigė, kad potvynis kilo dėl smarkių liūčių ir vandens iš užtvankų nuleidimo.

Ypač smarkiai lijo liepos 29 d., kai Pietų Parganaso rajone Deimantiniame uoste iškrito 218 mm kritulių, Midnapore - 134 mm, o Kalkutoje - 146 mm.

Indijos centrinė vandens komisija pranešė, kad rugpjūčio 3 d. vandens lygis Mundesvario upėje Hooghli rajone ir Gangos upėje prie Farakkos užtvankos Muršidabado rajone viršijo normą.

Indijos karinių oro pajėgų komandos buvo iškviestos gelbėti dešimtis žmonių, pasislėpusių ant stogų užtvindytose Paschim Medinipur ir Hooghly rajonų teritorijose. Tuo tarpu kariuomenė valtimis gelbėjo žmones, įstrigusius užtvindytose Dhanyaghari vietovėse Hooghly mieste. Nukentėjusiose teritorijose taip pat dislokuota keturiolika Indijos nacionalinių reagavimo į nelaimes pajėgų komandų.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.09.2021 laikas 07:57 Per audrą Prancūzijoje vaizdo įrašu užfiksuotas NSO laivynas
2021 m. rugsėjo 16 d. virš Monpeljė, Prancūzijoje, liudininkas per audrą užfiksavo nuostabų reiškinį. Keli šviečiantys NSO tvarkingai judėjo debesyse.

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 22:35 Sprogimas! Visuomenės sveikatos duomenys: 80 proc. mirusiųjų nuo COVID-19 rugpjūčio mėn. buvo paskiepyti žmonės
Paskelbti dar vieni įrodymai, patvirtinantys, kad Kovid-19 vakcinacijos programa yra didžiulė nesėkmė, kurie patvirtina, kad per visą rugpjūčio mėnesį 80 % žmonių, tariamai mirusių nuo Kovid-19, buvo paskiepyti nuo šios ligos....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 19:44 Liaudiški mastopatijos gydymo metodai

Yra žinoma daug patikrintų liaudiškų metodų krūtų ligoms gydyti. Pateikiame keletą iš jų.

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 18:50 Gydymas bičių pikiu

Bičių pikis dar vadinamas bičių klijais. Apie gydomąsias bičių pikio savybes žinota dar senovės Graikijoje ir Romoje bei Rytų šalyse. Bičių pikiu įvairias ligas bando gydyti ne tik liaudies medicinos žinovai, bet ir gydytojai.

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 10:07 Naujas Misūrio COVID informatorius: ligoninės meluoja visuomenei apie COVID ir galiu tai įrodyti

Ir net uždarius tris ketvirtadalius mūsų intensyviosios terapijos skyrių pajėgumų, jie vis tiek niekada nebuvo užpildyti daugiau nei 50 proc. dėl drastiškai sumažėjusių bendrų pajėgumų. Šios medicinos sistemos, teigiančios, kad yra perpildytos COVID pacientų, greičiausiai meluoja visuomenei

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 12:52 Receptai | Patiekalai Sausainiai su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Visi draugai prašo sausainiu pagamintu su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 11:13 Receptai | Patiekalai Dietinis avižinių dribsnių pyragas be miltų ir cukraus

Mažo kaloringumo kepiniai pasirodo tokie pat skanūs kaip ir įprasti, originalaus ir neįprasto skonio.

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 10:09 Receptai | Patiekalai Ypatingai gardūs blynai, kurie nelimpa prie keptuvės

Mano močiutė žino, kaip gaminami skaniausi blynai. Kiekvienas blynas yra tarsi meno kūrinys. Jie taip tinka prie arbatos, o jei dar pridėsite medaus…

Skaityti daugiau