Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Liepos » 29

Smarkios liūtys sukėlė didžiulius potvynius Džamu ir Kašmyre bei Himačal-Pradeše, Indijoje

Mažiausiai 16 žmonių žuvo, dar 20 buvo sužeisti arba laikomi dingusiais be žinios per potvynius, kilusius po smarkių liūčių Kištuare Džamu ir Kašmyre bei Lahaul-Spiti rajone Himačal-Pradeše, o smarkios liūtys per pastarąją parą sustabdė įprastą gyvenimą keliose šiaurės Indijos dalyse.

Džamu ir Kašmyro valstijos administracija trečiadienio rytą išsiuntė Indijos kariuomenės ir valstybinių nelaimių padarinių likvidavimo pajėgų darbuotojus į Honzaro kaimą Kištuaro rajone po to, kai smarki liūtis apgadino daugiau nei pusę tuzino namų.

Iš po griuvėsių buvo ištraukti septyni kūnai, o dar 12 žmonių, manoma, yra įstrigę. Papildomas policijos generalinis direktorius Mukešas Singhas sakė, kad penkių iš 17 išgelbėtų žmonių būklė buvo kritinė ir jie buvo perkelti į vyriausybinę ligoninę Kištuare. "Kariuomenė padeda vietos policijai vykdyti gelbėjimo operacijas", - sakė jis.

Singhas sakė, kad apie 100 Khonzaro kaimo gyventojų buvo užklupti netikėtai, kai anksti ryte, kai dauguma jų miegojo, išsiveržė vandens srautas. Jis pridūrė, kad dauguma nugriautų namų buvo potvynio pusėje.

Ministras Pirmininkas Narendra Modi sakė, kad centrinė vyriausybė atidžiai stebi padėtį po pražūtingų potvynių Kištuare ir Kargilyje ir teikia visą įmanomą pagalbą nukentėjusioms vietovėms. Vidaus reikalų ministras Amitas Shahas taip pat susipažino su situacija ir apie incidentą kalbėjosi su Džamu ir Kašmyro gubernatoriaus pavaduotoju ir policijos generaliniu direktoriumi (DGP).

Himačal Pradešo valstijoje po dviejų staigių potvynių Kullu ir Lahaul-Spiti rajonuose žuvo devyni žmonės ir septyni dingo be žinios.

Penki žmonės žuvo, o keturi dingo be žinios, kai per Tozing Nullah potvynį Lahaulo ir Spiti rajone buvo nuplautos dvi darbininkų palapinės ir JCB automobilis, sakė Lahaulo ir Spiti komisaro pavaduotojas Niraj Kumar. Tarp žuvusiųjų ir dingusiųjų yra keturi Pasienio kelių ir bendrojo inžinerijos rezervo pajėgų organizacijos (BRO-GREF) darbuotojai.

Kumaras teigė, kad tarp žuvusiųjų yra Kašmyro darbininkas, ir pridūrė, kad gelbėtojų komandos, sudarytos iš BRO, Indostano ir Tibeto pasienio policijos ir rajono nelaimių valdymo tarnybos (DDMA), bando surasti dingusius asmenis. 

Pasak valstijos Nelaimių operacijų centro, antradienį 18.00 val. buvo pranešta apie staigų potvynį Čanguto kaime ir Udgos Nulloje Udaipūre, kuris nuplovė seną namą ir apgadino tiltą. Antrasis potvynis buvo užregistruotas Muring Nullah Udaipūre, dėl kurio sustojo eismas 26-ajame valstybiniame greitkelyje. Dar vienas potvynis įvyko Hukka Nullah Rakcham vietovėje Sangla rajone Kinnauro apygardoje.

Valstijos nelaimių valdymo direktorius Sudesh Mokhta sakė, kad nuošliauža netoli Kirtingo kaimo Lahaulio rajone užblokavo 26 valstijos greitkelį. Rajone įstrigo mažiausiai 50 transporto priemonių, stengiamasi atkurti eismą. Pareigūnai sakė, kad Keilongo kaime kilo staigus potvynis, dėl kurio buvo užblokuotas Leh-Manalio greitkelis, keliose vietose uždarytas dėl nuošliaužų.

Čambos rajone, besiribojančiame su Džamu ir Kašmyru, penki žmonės dingo be žinios po staigių potvynių, kuriuos sukėlė smarkios liūtys Čanedoje prie Čambos-Patankoto greitkelio. Policija pranešė, kad dingusiųjų ieško valstybės policijos ir vidaus apsaugos tarnybos gelbėtojai.

Kullu rajone 25 metų moteris Poonam Negi ir jos ketverių metų sūnus Nikundžas dingo be žinios, kai juos nusinešė Brahmagangos upė, Parvati upės intakas Manikarano slėnyje Kullu rajone, pranešė pareigūnai.

Ladako sąjunginės teritorijos Kargilo rajone smarkiai nukentėjo mažoji elektrinė. Regione taip pat nukentėjo keli gyvenamieji namai ir pasėliai.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.09.2021 laikas 08:37 Gydytoja paaiškina, kas nutinka, kai mirštate ramiai

Paliatyviosios slaugos gydytoja pabandė išsklaidyti tabu, susijusius su mirtimi, ir paaiškino, kas su mumis vyksta vadinamosios "ramios" mirties metu.

Skaityti daugiau

20.09.2021 laikas 07:57 Per audrą Prancūzijoje vaizdo įrašu užfiksuotas NSO laivynas
2021 m. rugsėjo 16 d. virš Monpeljė, Prancūzijoje, liudininkas per audrą užfiksavo nuostabų reiškinį. Keli šviečiantys NSO tvarkingai judėjo debesyse.

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 22:35 Sprogimas! Visuomenės sveikatos duomenys: 80 proc. mirusiųjų nuo COVID-19 rugpjūčio mėn. buvo paskiepyti žmonės
Paskelbti dar vieni įrodymai, patvirtinantys, kad Kovid-19 vakcinacijos programa yra didžiulė nesėkmė, kurie patvirtina, kad per visą rugpjūčio mėnesį 80 % žmonių, tariamai mirusių nuo Kovid-19, buvo paskiepyti nuo šios ligos....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 19:44 Liaudiški mastopatijos gydymo metodai

Yra žinoma daug patikrintų liaudiškų metodų krūtų ligoms gydyti. Pateikiame keletą iš jų.

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 18:50 Gydymas bičių pikiu

Bičių pikis dar vadinamas bičių klijais. Apie gydomąsias bičių pikio savybes žinota dar senovės Graikijoje ir Romoje bei Rytų šalyse. Bičių pikiu įvairias ligas bando gydyti ne tik liaudies medicinos žinovai, bet ir gydytojai.

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 12:52 Receptai | Patiekalai Sausainiai su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Visi draugai prašo sausainiu pagamintu su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 11:13 Receptai | Patiekalai Dietinis avižinių dribsnių pyragas be miltų ir cukraus

Mažo kaloringumo kepiniai pasirodo tokie pat skanūs kaip ir įprasti, originalaus ir neįprasto skonio.

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 10:09 Receptai | Patiekalai Ypatingai gardūs blynai, kurie nelimpa prie keptuvės

Mano močiutė žino, kaip gaminami skaniausi blynai. Kiekvienas blynas yra tarsi meno kūrinys. Jie taip tinka prie arbatos, o jei dar pridėsite medaus…

Skaityti daugiau