Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Liepos » 22

Antioksidantai, kurie ardo grafeno oksidą

Sveiki, mielieji. Ne taip senai, buvau patalpinęs verstą straipsnį apie vakcinose esantį grafeno oksidą. Todėl, dabar norėčiau pasidalinti straipsniu, tuo apties autoriaus, o kaip jį pašalinti. Taigi, pirmyn.

La Quinta Columna paskelbė informacinį vaizdo įrašą apie antioksidantus, kurie gali būti naudojami kaip profilaktinė priemonė grafeno oksidui, kurio gali būti tiek skiepytų, tiek neskiepytų žmonių organizme, detoksikuoti.

Orwell City skyrė laiko išversti jį į anglų kalbą, nes jame yra vertingos informacijos, kurios desperatiškai ieško tiek La Quinta Columna sekėjai, tiek Orwell City skaitytojai. (Straipsnis perspausdintas iš Orwell.city)

Niekas nenori savo organizme turėti tokių agresyvių nuodų kaip grafeno oksidas.

Nepamirškite pasidomėti daktaro José Luiso Sevillano siūlomu profilaktiniu gydymu antioksidantų rotacija.

Žemiau pateikiame subtitruotą vaizdo įrašą.

"Labas vakaras visiems. 

Nusprendžiau sukurti šį vaizdo įrašą, nes žmonės manęs klausinėjo apie antioksidantus. Ir nors jau vėlu, manau, kad svarbu jį įrašyti. Tai vaizdo įrašas, kurį būtina pamatyti, ypač "La Quinta Columna" sekėjams, kurie žino apie grafeno oksido aktualumą nerimą keliančiu požiūriu, nes jis sukelia madingos ligos simptomus.

Dėl matytų mokslinių straipsnių žinome, kad kiekvienas antioksidantas, ypač pagrindinis antioksidantas glutationas, skaido grafeno oksidą. Glutationas gali net iki nulio sumažinti jo toksiškumą. Ir mes tai įrodėme. 

Įrodėme tai empiriškai per žmones, kurie pateikė savo arba įgytą magnetizmą po grafeno oksido "invazijos" skiepijimo keliu, per vakciną ar kitais vartojimo būdais. Taigi, kaip žinote, tarp antioksidantų, skaidančių grafeno oksidą ir leidžiančių atkurti pusiausvyrą mūsų glutationo atsargų ir apskritai antioksidantų naudai, susijusią su toksiško grafeno oksido sukeltu oksidaciniu stresu, logiškai yra glutationas. 

Parodysiu jums, ką turiu savo namuose ir kurie, mano nuomone, yra puikūs, nes yra įrodymų, pagrįstų moksliniais straipsniais, kuriuos matėme. Tai maisto papildai, neturintys jokių medicininių kontraindikacijų, jei vartojate pakuotės lapelyje nurodytas dozes. Ir jiems net nereikia recepto. Tačiau patartina dėl konkrečių kiekvieno žmogaus sąlygų, vidinių kintamųjų pasitarti su gydytoju vaistininku. Gerai? 

Visų pirma, nepriklausomai nuo prekės ženklo, 750 mg NAC yra gerai. Dažniausiai pasitaikantis jo formatas yra 600 mg. N-acetilcisteinas (N-acetylcysteine) priverčia organizmą endogeniškai išskirti glutationą.

N-acetilcisteinas (N-acetylcysteine)

Man tai veiksmingiausias antioksidantas. Vartokite po vieną kapsulę ryte profilaktiškai. Žmonėms, kurie išgyvena sunkesnę klinikinę būklę, pirmiausia reikės pasitarti dėl dozavimo. Tačiau vartokite po vieną kapsulę ryte. Būtent taip jį reikėtų vartoti. Beveik viskas, ką čia matysime, vartojama ryte. Taip yra todėl, kad po skrandžio ištuštinimo arba nevalgius, viskas, kas pirmiausia patenka į organizmą, pasisavinama gana geriau. Tai yra visų rūšių papildų linijų taisyklė. N-acetilcisteinas yra būtinas. 

Paliksiu jį čia, kad nesusipainiotumėte.

Jei nenorite vartoti N-acetilcisteino, taip pat turite glutationo (glutathione), kurį galite vartoti tiesiogiai. Aš pirmenybę teikiu NAC, nes jis priverčia organizmą išskirti glutationą endogeniškai, kaip ir tuo atveju, jei intensyviai sportuojate. Kai sportuojate, jūs ketinate išskirti glutationą endogeniškai, ir tai daug saugiau, nes kalbame apie tai, kad organizmas panaudos 100 % glutationo. Tai glutationas, kuris taip pat parduodamas tiesiogiai vartoti per burną. Viena tabletė arba kapsulė ryte.

glutationas (glutathione)

Tačiau, kiek teko skaityti, organizmas ne taip gerai jį įsisavina. Priklausomai nuo žmogaus ir jo skrandžio būklės, įsisavinama tik 25-30 proc. Todėl, norint pasiekti tokį patį poveikį kaip ir naudojant N-acetilcisteiną, reikia vartoti didesnę dozę.

Tačiau naudinga turėti ir jo. Kodėl? Na, nes N-acetilcisteiną vartojame savaitę, galime kryžminį papildymą ir toliau jį keisti glutationu. Gerai? Tačiau, kaip jau minėjau, N-acetilcisteinas yra geriausias, nes organizmas endogeniškai jį išskiria. Jis endogeniškai palaikys optimalų glutationo kiekį.

Štai dar vienas privalomas antioksidantas. Sakiau, kad pagrindinis yra N-acetilcisteinas (N-acetylcysteine), bet cinkas taip pat. Gerai? Konkrečiai tai yra 25 mg. Taip pat galite rasti 30 mg, 45 mg ir net 50 mg tablečių. Arba tiesiog išgerkite 2 tabletes po 25 mg. Tai mikroelementas, įvestas ir papildytas specialiai sportininkams, kurie vartoja po vieną cinko tabletę per dieną. Tada ryte N-acetilcisteinas ir cinkas. Šie du antioksidantai yra būtini grafeno oksidui skaidyti.

cinkas (zinc)

Šiais dviem antioksidantais aš asmeniškai ir ypač padėjau žmonėms, paveiktiems magnetizmo po skiepų. Žmonės, gavę dvi Pfizer dozes, po dviejų savaičių jo nebeišreiškė. Gerai? Dabar, kadangi tai antioksidantai, bet koks antioksidantas jiems padės. Tarkime, glutationas yra pagrindinis antioksidantas. Jis yra geriausias pagal savo antioksidacinį ir skaidymo pajėgumą. Tačiau yra ir kitų labai galingų antioksidantų.

Antrasis sąraše yra šiek tiek brangesnis. Tai astaksantinas (Astaxanthin) 5 mg. Tai komercinė dozė. Jis šiek tiek brangesnis už kitus antioksidantus, nes, manau, kainuoja 24 ar 25 eurus ir yra 30 kapsulių. Daugelis jį vartojančių žmonių pastebi, kad jis taip pat gerina regėjimą

astaksantinas (Astaxanthin)

Astaksantiną (Astaxanthin) galima vartoti kartu su kitais dviem jau minėtais antioksidantais, kurie, kaip sakiau, yra būtini arba nepakeičiami. Taigi astaksantiną galite vartoti kartu su jais. Gerai? Astaksantinas suteikia oranžinę spalvą vėžiagyviams ir moliuskams. Maisto produktai, kurių mums liepė nevartoti, kai buvome paskiepyti. Jūs žinote kodėl. Jūs žinote priežastį. Astaksantinas taip pat paprastai išgaunamas iš dumblių.

Kitas gana svarbus antioksidantas yra kvercetinas (Quercetin). Prisiminkite, kad apie tai skaitėme tyrimą, kurį galite rasti La Quinta Columna svetainėje. Nepriklausomai nuo prekės ženklo, rinkitės tuos, kuriuose šio antioksidanto yra didelės dozės. La Quinta Columna programose matėme tyrimus, kuriuose minimi KOVID-19 atvejai, gydyti kvercetinu, ir jų rezultatai buvo labai geri. Tai taip pat labai geras antioksidantas. Jūs žinote, kodėl. Tai, ką jis daro, yra glutationo ir apskritai antioksidantų, kurie ketina susidoroti su toksiško grafeno oksido sukeltu rektifikaciniu stresu, lygio didinimas.

kvercetinas (Quercetin)

Nors per Ispanijos radiją ir televiziją sakoma, kad ne, grafeno oksidas buvo pristatytas buteliukuose ir kitais vartojimo būdais, tokiais kaip kaukės, kurios buvo išimtos, bet vis dar parduodamos, PGR testai, kompresai, įkvepiant ir kt. Nes visa tai yra išnaikinimo ir mirties darbotvarkės dalis. Taigi kvercetinas taip pat labai svarbus. Kaip sakau, kalbu apie tuos, kuriuos turiu asmeniškai.

Kitas universalus antioksidantas, kuris nėra toks galingas kaip astaksantinas ar kvercetinas, bet taip pat labai padeda, yra vitaminas D vitamino D3 pavidalu. Kaip ir kitus antioksidantus, galite išgerti vieną tabletę ryte. Arba, jei norite: ryte pusvalandį pasimėgaukite saule, kuri yra gana sveika.

vitaminas D vitamino D3 pavidalu

Šiaurės šalyse, kur beveik nėra saulės, 80 % gyventojų vartoja vitamino D3 papildus. Viena tabletė per dieną. Reikia laikytis dozavimo ir vartojimo instrukcijų. Viskas vartojama ryte.

Šis antioksidantas, kurį dabar jums rodau, yra didžiausias kepenų ir skrandžio apsaugininkas. Tai pieno raktažolė (margainis), kuri taip pat yra labai antioksidatyvi. Kaip matote, dauguma šių papildų yra išgaunami iš augalų. 

pieno raktažolė (margainis)

Kai kurie jų yra sintetiniai chemikalai, bet ne chemikalai farmakologiniu ar medicininiu požiūriu. Pieno raktažolė yra labai antioksidacinis papildas. Jį taip pat galite vartoti. Jis taip pat apsaugo skrandį nuo visų kitų, nors jie būna gražiai supakuoti į kapsules.

Ir galiausiai čia turime papildą, pasižymintį radioprotekciniu poveikiu. Jūs žinote, kodėl. Melatoninas. Matote? Grynas melatoninas. Šis formatas yra 1 mg. Yra formatų iki 1,9 miligramo. Tai reiškia, kad galite lengvai pasitikrinti, kokią dozę galite vartoti, pasinaudoję google. Melatoninas vartojamas naktį, gerai? 

Melatoninas (melatonin)

Be to, jis padės suderinti miego ciklus, nes būtent elektromagnetiniai laukai slopina melatoniną. Jie neleidžia organizmui natūraliai išskirti melatonino. Todėl jie sukelia miego ciklų pakitimus. Nes melatoninas yra hormonas, susijęs su šių ciklų reguliavimu. Taigi jis vartojamas naktį.

Viso to dėka užtikrinamas labai didelis antioksidantų kiekis. Normaliomis sąlygomis paprastai jis būna didelis, tačiau priklauso nuo tokių kintamųjų kaip amžius, fizinis krūvis, nutukimas, jaunystė...  Jauni žmonės turi labai didelį glutationo kiekį. Tačiau jei jų organizme yra toksinių medžiagų, jie patiria ryškų nuovargį. Šį nuovargį paprastai jaučia žmonės, kurie buvo skiepyti.

Taip atsitinka todėl, kad jau vyksta vidinė kova tarp toksinės medžiagos sukelto oksidacinio streso ir organizmo glutationo bei antioksidantų atsargų. 

Todėl jei pusiausvyra pakyla toksikantą neutralizuojančių karių naudai, pusiausvyra atsistato. Ji grįžta į normalią būseną per kelias dienas, kaip matėme šeimos nariams, vartojusiems injekcijas. Jie taip pat prarado magnetizmą, o tai yra svarbiausia.

Na, manau, kad tai ir viskas.

Norėjau pakomentuoti, kad grafeno oksidas dabar daro žalą, bet tai, ką jis daro dabar, nėra taip jau daug, palyginti su ta žala, kurią jis padarys organizmui po kelių dienų, kai bus aktyvuota 5G technologija. Tie dažnių juostos dažniai leis grafeno oksido toksiškumui labai smarkiai padidėti, kalbant apie antioksidantų kiekį organizme. Taigi, jie greitai pažeidžia tą disbalansą ir sukelia uždegiminį sindromą, imuninės sistemos žlugimą, pakitusį oksidacinį stresą, labai greitai -per kelias valandas - citokinų audrą, abipusį plaučių uždegimą ir viską, ką žinote kaip sunkų KOVID-19. Arba neurologinis COVID-19, jei jūsų galvoje jau yra grafeno. Tai normalus dalykas po vakcinacijos, nes magnetizmas iš rankos persikelia į galvą.

Taigi tai viskas. Tikiuosi, kad tai jums kaip nors padėjo. Pasidalysiu šiuo vaizdo įrašu tiesiogiai ir taip pat įkelsiu jį į Odisėjos kanalą. Komentaruose palikite bet kokius klausimus, o aš pasistengsiu juos išspręsti pagal savo galimybes ir žinias. Na, ir viskas. Ačiū visiems, kad žiūrėjote šį vaizdo įrašą, ir būkite stiprūs!"

- Ricardo Delgado, biostatistikas ir "La Quinta Columna" direktorius.

P komentaras: jei norite daugiau šio autoriaus straipsnių, dalinkite, komentuokite. Nuo to priklauso, ar vertas jis jūsų dėmesio.

Papildyta:

Yra daug daugiau antioksidantų, kurie gali būti naudojami kaip gydymo priemonė grafeno oksidui, kurio gali būti skiepytų ir neskiepytų žmonių organizme, detoksikuoti. Jų yra tiek daug, kad labai sunku juos visus paminėti vaizdo įraše, kuriame pretenduojama aprėpti tuos, kurie turi didesnę detoksikacinę galią nei kiti. 

La Quinta Columna pabrėžė N-acetilcisteiną ir cinką bei kitus maisto papildus, kuriuos galima vartoti kartu su jais. Tačiau yra vitaminų, kuriuos verta pabrėžti, pavyzdžiui, E, kuris ne tik veikia kaip antioksidantas, bet ir padeda organizmui išvengti trombų susidarymo. Kaip gerai žinome, grafeno oksidas yra toksiškas, turintis trombogeninį poveikį, kuris gali sukelti mirtį. Tiesą sakant, jis jau sukėlė daugelio žmonių mirtį visame pasaulyje.

Toliau Orwell City siūlo trumpą ištrauką, kurioje biostatistas Ricardo Delgado pasakoja apie daugiau maisto papildų, kuriuos būtų naudinga turėti namuose, be būtiniausių ir labiausiai rekomenduojamų.

Dėl vaizdo įrašo, kuriuo pasidalinau vakar. Jame yra labai svarbios informacijos, kurią šiais laikais reikėtų turėti omenyje. Tame vaizdo įraše daugiausia kalbėjome apie antioksidantus, tokius kaip N-acetilcisteinas ir cinkas. Kurie yra mikroelementai, taip pat turintys antioksidacinių savybių

Keletas žmonių klausė, kodėl nepaminėjau tokių vitaminų, kaip E - žinoma, jis padeda -, K ar selenas. Kurie taip pat gali priversti organizmą endogeniškai sintetinti glutationą. Aišku, produktų yra daug daugiau. Kalbėjau apie tuos, kuriuos paprastai turiu namuose. Tačiau atkreipkite dėmesį į kitus ir į tuos, kurių veiksmingumą prieš KOVID įrodė klinikiniai tyrimai, kuriuos tuo metu peržiūrėjome ir kuriais dalijamasi La Quinta Columna svetainėje.

Tiek vitaminas K, tiek vitaminas E taip pat yra labai stiprūs antioksidantai. Astaksantinas (Astaxanthin) dar labiau. Tačiau vitaminas E kartu pasižymi tam tikromis savybėmis slopinti arba atimti iš organizmo trombogeninį gebėjimą, t. y. trombų ir krešulių susidarymą.

Apibendrinamajame vaizdo įraše galėjau kalbėti apie daugiau antioksidantų. Taip pat galėjau paminėti chlorelės dumblius ir dar daug kitų dalykų. Tačiau atsižvelgiant į tai, kad tai yra apibendrinamasis vaizdo įrašas, nesiekiama, kad žmonės pirktų 15 ar 20 produktų. Bet kad savo vaistinėlėje turėtų bent tam tikrų produktų atsargą, skirtą gynybai, kad iš esmės galėtų turėti po ranka.

Tokio tipo papildai patys savaime yra maisto papildai. Dauguma jų yra vitaminai, ir vienintelė kontraindikacija, į kurią jie turi atsižvelgti, yra ta, kad jūs laikytumėtės pradinės dozės. Ji nurodoma pakuotės lapelyje. 

Jokių kontraindikacijų, susijusių su didelėmis maisto papildų dozėmis, nebuvo aprašyta. Šiuo požiūriu: jei naktį suvalgysite melioną, akivaizdu, kad nuo jo gali pykinti. O jei suvalgysite tris, nuo jo gali net pablogėti savijauta, tiesa? Kaip sakau, jie neturi recepto. Bet vis dėlto vaizdo įraše sakoma, kad dėl bet kokių vidinių ar vidinių ypatumų, kurių gali turėti žmogus, reikia pasitarti su gydytoju ar vaistininku. 

Kai kurie kiti žmonės man sakė, kad tai yra tarsi paslaugos Didžiajai farmacijai darymas. Čia noriu pasakyti, kad visi šie papildai buvo pirkti vaistažolių parduotuvėse ir parafarmacijos įmonėse. Bet ne kokioje nors konkrečioje vaistinėje. Į tai taip pat reikia atsižvelgti. Jų galite rasti net sporto papildų parduotuvėse. Ten jie paprastai parduodami ir todėl, kad, ypač sportininkai, vartoja cinką, magnį ir glutationą. Pastarąjį jie taip pat išskiria endogeniškai, kai intensyviai sportuoja. 

Tačiau pateikiau, kaip aš sakau, svarbiausių antioksidantų sąrašą. Mūsų tyrimo duomenimis, labai svarbūs yra N-acetilcisteinas ir cinkas. Likusieji yra papildai, gerai? 

Žinoma, savaime suprantama, kad, be gerų papildų, svarbiausia yra subalansuota ir subalansuota mityba. Būtent Viduržemio jūros regiono dieta yra geriausias pavyzdys, kokį tik galite turėti. Tai, kalbant apie angliavandenių kiekį, baltymų kiekį, net jei pasirenkate, ar jie yra augalinės, ar gyvulinės kilmės, ir t. t. Išbraukite iš mitybos arba nepiktnaudžiaukite pieno produktais būtent dėl glutationo. Nepiktnaudžiaukite angliavandeniais. Ypač blogaisiais angliavandeniais: sausainiais, rafinuota duona ir kt. Aš suprantu, kad tai jau žinote daugiau nei puikiai.

- Ricardo Delgado, biostatistikas ir "La Quinta Columna" direktorius

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

avatar
0
2
Labas Dovile. Mes  rašome tik informacija, ką kalba kiti, o ne gydome. Todėl, skaitykite, klausykite matys. Bet diskutuoti būtina. Gal kas nors patars. Beje, galite rašyti anonimiškai. Tereikia apačioje nuspausti ženkliuką Anonimas. Geros dienos
avatar
1
Sveiki, kiek laiko reikia gerti N-ditetradecilacetamida su magniu kad pašalintų iš organizmo grafeno oksida? Ar ji reikia gerti ryte atsikelus ant tuščio skrandžio? Ir kada gerti magni iš karto ar vėliau? Ačiū
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.09.2021 laikas 07:57 Per audrą Prancūzijoje vaizdo įrašu užfiksuotas NSO laivynas
2021 m. rugsėjo 16 d. virš Monpeljė, Prancūzijoje, liudininkas per audrą užfiksavo nuostabų reiškinį. Keli šviečiantys NSO tvarkingai judėjo debesyse.

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 22:35 Sprogimas! Visuomenės sveikatos duomenys: 80 proc. mirusiųjų nuo COVID-19 rugpjūčio mėn. buvo paskiepyti žmonės
Paskelbti dar vieni įrodymai, patvirtinantys, kad Kovid-19 vakcinacijos programa yra didžiulė nesėkmė, kurie patvirtina, kad per visą rugpjūčio mėnesį 80 % žmonių, tariamai mirusių nuo Kovid-19, buvo paskiepyti nuo šios ligos....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 19:44 Liaudiški mastopatijos gydymo metodai

Yra žinoma daug patikrintų liaudiškų metodų krūtų ligoms gydyti. Pateikiame keletą iš jų.

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 18:50 Gydymas bičių pikiu

Bičių pikis dar vadinamas bičių klijais. Apie gydomąsias bičių pikio savybes žinota dar senovės Graikijoje ir Romoje bei Rytų šalyse. Bičių pikiu įvairias ligas bando gydyti ne tik liaudies medicinos žinovai, bet ir gydytojai.

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 10:07 Naujas Misūrio COVID informatorius: ligoninės meluoja visuomenei apie COVID ir galiu tai įrodyti

Ir net uždarius tris ketvirtadalius mūsų intensyviosios terapijos skyrių pajėgumų, jie vis tiek niekada nebuvo užpildyti daugiau nei 50 proc. dėl drastiškai sumažėjusių bendrų pajėgumų. Šios medicinos sistemos, teigiančios, kad yra perpildytos COVID pacientų, greičiausiai meluoja visuomenei

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 12:52 Receptai | Patiekalai Sausainiai su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Visi draugai prašo sausainiu pagamintu su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 11:13 Receptai | Patiekalai Dietinis avižinių dribsnių pyragas be miltų ir cukraus

Mažo kaloringumo kepiniai pasirodo tokie pat skanūs kaip ir įprasti, originalaus ir neįprasto skonio.

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 10:09 Receptai | Patiekalai Ypatingai gardūs blynai, kurie nelimpa prie keptuvės

Mano močiutė žino, kaip gaminami skaniausi blynai. Kiekvienas blynas yra tarsi meno kūrinys. Jie taip tinka prie arbatos, o jei dar pridėsite medaus…

Skaityti daugiau