Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Liepos » 21

Nustatyta galima sudėtis: "98-99 % vakcinos buteliuko sudaro grafeno oksidas

(Paranormal) Ispanijos nacionalinė politikos ir aktualijų pokalbių laida "El Gato al Agua", kurią veda Chosė Chavjeras Esparza (José Javier Esparza), savo laidoje skyrė vietos biostatistikui ir organizacijos "La Quinta Columna" įkūrėjui pakomentuoti oficialią tarpinę pirmojo gauto vakcinos buteliuko analizės ataskaitą. Pasak Delgado, "La Quinta Columna" iš įvairių laboratorijų išsigijo dar keliolika vakcinų ir kartu su Almerijos universitetu tęs jų analizę. Norime pasakyti, kad tai negalutiniai tyrimai.

(Straipsnis perspausdintas iš Orwell.city)

Visos programos metu visiems šovė į galvą, kad 98-99 % skiepų buteliukų turinio atitinka grafeno oksidą. Kaip buvo sakoma, tai ne vakcina, o gryno grafeno oksido dozė į veną.

Orwell.City savo skaitytojams apibendrino, transkribavo, išvertė, suredagavo ir subtitravo vaizdo įrašą anglų kalba, paranormal.lt pabandė išversti.

Nuoroda: Rumble

José Javier Esparza: Ricardo Delgado, labas vakaras.  Labas vakaras. Malonu, kad esate čia, "El Gato al Agua", nors žinote, kad vėliau abu turėsime problemų. Bet šiaip ar taip, malonu.

Ricardo Delgado: Malonumas man. Pirmiausia norėčiau padėkoti šiai televizijai ir laidai už galimybę pristatyti preliminarius tyrimo rezultatus.

Manau, kad tai gyvybiškai svarbu dėl situacijos, kurioje esame, kai praktiškai visi abejoja, kaip aš sakau, skiepų buteliukų kilme. Šiandien sunku net pagalvoti apie galimybę, kad oficialioji žiniasklaida sako tiesą. Taigi, visų pirma, kaip sakau, ačiū jums.

Tai, ką mes padarėme, yra tyrimas, kurį turėtų atlikti kiekvienas. Kažkodėl visada pateikiu tą patį pavyzdį, jei klausiame, kokie ingredientai, ar apie juos, visada klausiame, kokie ingredientai gali būti mėsainyje. Tuomet kaip galime tiksliai nežinoti, kokia yra tikroji vakcinos sudėtis, kai jos turinys patenka tiesiai į veną, tiesa? Be to, kelis kartus, keliomis dozėmis, tikriausiai iki trečios ir ketvirtos per metus.

Visa tai prasidėjo... Kaip tada sakė daktaras Chosė Luisas Seviljano (José Luis Sevillano): "Kai jie pradės skiepyti, mes tikrai sužinosime, ką jie gali švirkšti". Tada, kaip sakau, visa tai prasidėjo, kai pamatėme magnetinės anomalijos reiškinį, reiškinį, kuris ilgą laiką buvo neigiamas, bet šiandien jau įrodytas. Yra milijonai vaizdo įrašų, kuriuos žmonės vaizduoja visame pasaulį.

Reiškinys, kuris ilgą laiką buvo neigiamas, bet šiandien jau įrodytas. Yra milijonai vaizdo įrašų, kuriuos žmonės fvaizduoja pasauliui.  Vaizdo įrašai apie šį reiškinį, pavadinkime jį "pseudomagnetizmu, įgytu po skiepų", tačiau jį galima įgyti ir kitais būdais.  Taigi, atlikę šį pagrindinį epidemiologinį tyrimą, pradėjome domėtis, kokios medžiagos ar nanomedžiagos gali sukelti magnetizmą organizme. Ir ne tik magnetizmą, bet ir tai, kad gali veikti kaip energijos kondensatoriai, nes aš taip pat multimetru išmatavau svarbų krūvį...

José Javier Esparza: Palaukite akimirką, Ricardo. Atsiprašau akimirkai. Jei kas nors liko nuošalyje, nes pastaraisiais mėnesiais buvo Marse, kalbame apie tą reiškinį, kuris užpildė internetą, apie žmones, kurie skiepijasi ir kurie nesiskiepija, kurie pasiima mažą magnetuką, kuris yra ant šaldytuvo, ir jis prie jų prilimpa. O yra žmonių, kuriems prie jų prilimpa net šaukštai. Kai, kaip paaiškino Kalckeris (Kalcker), šaukštai neturėtų prilipti, nes kalbame apie nerūdijantį plieną, o jis neturi magnetizmo. Tačiau tiesa, kad jie prilimpa, ir visi esame tai matę.  Taigi, vadinasi, žmonėms buvo įskiepyta kažkas, ko mes nežinome, kas tai yra, ir klausti apie tai draudžiama.

Ricardo Delgado: Iš tiesų, ir ne tik metaliniai daiktai. Tai elektromagnetinės indukcijos reiškinys metale, kuris prilimpa netoli skiepijimo vietos.  Be to, nustatėme, kad tada magnetizmas juda galvos link. Ir tai labai svarbu.  Be abejo, tam tikslui, kurio jie gali siekti.  Be to, multimetru išmatuojamas potencialų skirtumas: žmogus tampa superlaidininku. Tai reiškia, kad jis skleidžia ir priima signalus.  O kai radome medžiagų, galinčių sukelti tokius pokyčius organizme, pradėjome kalbėti apie grafeną. Įtarėme, kad tai grafeno oksidas, nes jis pasižymėjo visomis savybėmis, kurias po skiepų išreiškė įmagnetinti žmonės.

Chosė Chavjeras Esparza: Kodėl grafenas yra blogas? Kadangi kiekvieną dieną valgydami, gerdami..., trumpai tariant, arba švirkšdamiesi (tie, kurie švirkščiasi), į savo organizmą įsileidžiame daugybę dalykų, kurie yra vieni geri dalykai, kiti ne. Kodėl būtent grafenas gali kelti nerimą?

Ricardo Delgado: Grafenas yra toksiškas, tai cheminė medžiaga, toksiška cheminė medžiaga.  Patekęs į organizmą dideliais kiekiais, jis sukelia trombus. Jis sukelia kraujo krešulius.  Turime visus tai patvirtinančius mokslinius straipsnius. Jis sukelia potrauminį uždegiminį sindromą, keičia imuninę sistemą.  Kai pažeidžiama redokso pusiausvyra, t. y. kai organizmo atsargų glutationo yra mažiau nei įvesto toksinio veiksnio, pavyzdžiui, grafeno oksido, tai sukelia imuninės sistemos žlugimą ir citokinų audrą.  Kitaip tariant, kažkas labai panašaus į madingą ligą, ar ne?

José Javier Esparza: Visa COVID liga.  Ir tada jūs, kuris jau įtarėte, dėl ko visa tai vyksta, gavote vakcinos buteliuką ir nunešėte jį į Almerijos valstybinį universitetą.

Ricardo Delgado: (cop225), policininkui pavyko gauti buteliuką.  Mes tuo metu susitikome, ir jis buvo pristatytas. Prašiau suteikti paslaugą, kurią jūs čia turite.  Sąskaita faktūra Almerijos universitetui skirta turinio analizei.

José Javieras Esparza: Manau, kad turime vaizdą, kurį taip pat gavome.  Viešojo Almerijos universiteto firminis blankas. Tiesą sakant, jis yra ataskaitoje.  Ir norėčiau pabrėžti, kad tai yra objektyvi Almerijos valstybinio universiteto mokslinė ataskaita.  Tai reiškia, kad čia nekalbame apie kažką nereikšmingo, kalbame apie tikrą klinikinę analizę.  Atsiprašau, Ricardo. Tęskite.

Ricardo Delgado: Iš tiesų. Tyrimui vadovavo universiteto profesorius, chemijos mokslų daktaras ir biologijos mokslų daktaras.  Šiandien su juo bendradarbiauja jau daugiau žmonių, ir jis paskelbė preliminarią ataskaitą, kurioje pateikė gana tvirtas išvadas, nes buvo tvirtų įrodymų, kad mėginyje yra grafeno darinių.

Šiandien žinome dar daugiau ir netrukus paskelbsime papildomus tyrimus, kurie šią preliminarią ataskaitą padarys dar tvirtesnę.  Tačiau tai labai svarbu: nuo šio momento turime nesustoti, nes nepamirškite, kad prekyba veido kaukėmis buvo sustabdyta būtent dėl to, kad jose buvo grafeno dalelių, tiek 500 tūkst. tiražu Madride, La Riochoje, Kastilijoje-La Mančoje ir kt. Visi žinote, kad kaukės su nanotechnologijomis, pavyzdžiui, "Decathlon" kaukės su grafeno simboliu, vis dar parduodamos.  Taigi turime savęs paklausti: jei kaukės buvo pašalintos dėl to, kad jos sukėlė ar galėjo sukelti plaučių negalavimus dėl į buteliuką patekusio grafeno toksikanto, kaip jis galėjo patekti į buteliuką? Be to, nemažu kiekiu.

Tai, ką mes ten nustatėme, kaip teigia šį tyrimą atlikęs universitetas, yra tai, kad pagrindinis komponentas yra būtent grafeno oksidas ir labai nedidelis kiekis kažko kito, bet visų pirma tai grafeno oksidas.  Ir atsižvelgiant į tai, kad visi žmonės, paskiepyti "Pfizer" vakcina, kurią mes siuntėme analizei, taip pat "Moderna", "AstraZeneca", "Johnson&Johnson", "Janssen", "Sinovac" ir visų rūšių vakcinos įgyja magnetinių savybių, mes įtariame, turėdami daug požymių, kad visose jose yra didesnės ar mažesnės grafeno, grafeno oksido dozės.

José Javier Esparza: Ricardo, Pedro Ferré Barbadillo ir Carlos Esteban jūsų kai ko klausia.  Pedro.

Pedro Ferré: Gerą vakarą.  Norėjau jūsų paklausti apie šį magnetų, magnetizmo reiškinį, ar jis praeina su laiku, ar žmonės, kurie jį aptinka, kurie jį jaučia, ir toliau jį išlaiko, nors praėjo keli mėnesiai?

Ricardo Delgado: Atrodo, kad organizmas turi tam tikrą gebėjimą natūraliai pašalinti grafeno oksidą per tam tikrus imunologinius mechanizmus.  Patekęs į organizmą jis veikia taip, tarsi būtų pats biologinis agentas, tarsi būtų būtent SARS-CoV-2. glutationo pirmtakas. Taigi, tikriausiai todėl, kaip mes įtariame, jie bando įvesti antrąją ir trečiąją dozę. Dabar intranazaliniu būdu. Jau kalbama apie naujas intranazalines vakcinas su grafeno oksido nanodalelėmis.  Tiek gripo, tiek COVID-19, nes aerozoliuose jis yra daug stipresnis.  Nuo 2020 m. vasario iki rugsėjo mėn. taip pat matėme mokslines studijas apie COVID-19 gydymą N-acetilcisteinu, kuris yra glutationo pirmtakas. Ir, viena vertus, žinome, kad būtent N-acetilcisteinas arba pats glutationas ardo grafeno oksidą.  Todėl manome, kad tikriausiai pataikėme tiesiai į ligos sukėlėją arba etiologinį veiksnį.

Pedro Ferré: Suprantu.

José Javier Esparza: Ricardo, dabar Carlos Esteban klausimas.

Carlos Esteban: Sveiki, labas vakaras. Ketinu vaidinti velnio advokatą.

Ricardo Delgado: GERAI. Pirmyn.

Carlos Esteban: Almerijos universitetas tai ištyrė ir nustatė, kad jūsų atsiųstame buteliuke yra grafeno.  O iš kur mes žinome, kad šis buteliukas iš tiesų yra vakcinos buteliukas?  Kaip buvo užregistruotas jo išgavimo procesas?  Ar tiesiog turime tuo tikėti?

Ricardo Delgado: Jie tikriausiai bandys apeliuoti į tai, kas vadinama "atsekamumu" ir "saugojimu".  Buteliuką saugojo policininkas Rafa Navarro, o aš jį tiesiog nusiunčiau į universitetą. Tada šį tyrimą atlikęs asmuo jį patvirtino. Universitetas sako: "Atsekamumo kilmė: Rikardo Delgado: "Išsaugojimo būklė: šaldytuve"; "Priežiūra tyrimo metu: šaldytuve"; ir "Mėginio problemos kodavimas RD1" (Ricardo Delgado 1), tai, žinoma, esu aš.

Patogu pažymėti, kad buteliukas buvo užplombuotas, gerai?  Užplombuotas buteliukas su guminiu ir nepažeistu aliuminio dangteliu, kurio talpa 2 ml, kuriame buvo 0,45 ml drumstos vandeninės suspensijos.  "Atliekama RNR ekstrakcija ir kiekybinis įvertinimas, o nenustatytas nanometrinių mikrobų buvimas matomas net optiniu mikroskopu."  Tokios yra pirmosios išvados.  Čia ir šia prasme, kaip jūs manęs klausiate, na, aišku, aš nieko į mėginį nededu.  Tai, ką mes šiandien darome, tai gauname daugiau mėginių.  Tiesą sakant, gavome dar keliolika ir juos ketiname pridėti, kad mėginys būtų reprezentatyvesnis.

José Javier Esparza: Gerai, supratau. José Antonio Fuster?

José Antonio Fuster: Fuster: Mano klausimas: kaip jaučiatės, kai matote visus šiuos tikrintojus?  "Infernal" internete, "Newtral" ir visus kitus? Jie sako, kad tai apgaulė. Tiesiog taip. Klaidinga.  Absoliučiai melaginga. Visur, kur tik tai pasirodė: "Tai apgaulė".

Ricardo Delgado: Tai mane paveikė tiesiogiai.  Tos tikrinimo agentūros, kurių turinį ir galutinį tikslą daugelis iš mūsų jau žino, nes tai patyriau labai tiesiogiai iš savo šeimos narių. Mano motina ir tėvas.  Tiesą sakant, taip supratau, kad jie tikrai buvo paskiepyti. Jie kurį laiką mane apgaudinėjo ir galiausiai prisipažino.  Ir kalbame ne tik apie šaukštus ir metalinius daiktus ar neodimio ar ferito magnetus.  Kalbame apie matavimus elektromagnetinio lauko matavimo prietaisais, magnetometrais, teslasmetrais, elektromagnetinio lauko pieštukais ir pan.  Kitaip tariant, negalima pasiteisinti nei tepalu, kaip jau buvo sakyta, nei prakaitu, nei kokia nors kita nesąmone, nes kito žodžio tam nėra.

José Antonio Fuster: Supratau. Dar vienas klausimas.  Ricardo, kas dar yra vakcinoje?

Ricardo Delgado: Yra nedidelis RNR pėdsakas, kuris neatitinka, tarkime, pagrindinio komponento.  98-99 % buteliuko sudaro būtent grafeno oksidas, t. y. pagrindinis vakcinos komponentas yra grafeno oksidas.  Taigi būtent tai kelia nerimą, nes net įtariame, kad AstraZenca tikriausiai nešė daugiau dozių nei tos, kurios buvo suleistos pastaruoju metu, todėl iš pradžių ir susidarė daugiau trombų.

Turime prisiminti, kad grafeno oksidas, kaip ir bet kuri kita medžiaga, turi vadinamąją elektroninės absorbcijos juostą.  Tai tam tikras dažnis, kurį viršijus jis sužadinamas ir labai greitai oksiduojasi.  Kitaip tariant, naudojant radijo dažnio telefono signalą, jis gali labai greitai virpėti ir sukelti chaosą vos per keturias ar penkias valandas, kaip nutiko 2020 m. kovo ir balandžio mėnesiais.

José Javieras Esparza: Mes tikrai tai prisimename. Na, Ricardo, labai ačiū. Na, Ricardo, labai ačiū.  Tikiuosi, kad tai išsprendė interneto problemą, kurią turėjote su visomis įmonėmis, kuri yra protu nesuvokiama. Šiaip ar taip, mes be žodžių. ir taip pat su daktaru Sevillano, tiesa? Šiandien mums nepavyko su juo pasikalbėti, kad galėtume tęsti pokalbį, nes tiesiog privalome apie tai kalbėti.  Tai reiškia, kad, aišku, galima diskutuoti, diskutuoti, nesutikti dėl išvadų, kurias galima padaryti, dėl ekstrapoliacijų, tačiau konkretūs faktai yra objektyvūs faktai, kuriuos reikia pateikti ant stalo.

Ricardo Delgado: Taip, žinoma. Ir atsisveikindamas norėčiau kreiptis pirmiausia į sveikatos priežiūros institucijas, kurios dar nereagavo į magnetinį reiškinį.  Paaiškinimo reikalaujame jau 45 dienas. Mums jo nereikia nei iš Risto Mejidės, nei iš faktų tikrintojų.  Juos turėtų pateikti tiesiogiai sveikatos priežiūros institucijos.  Ir kad žmonės nueitų pas savo gydytoją ir pasiskųstų dėl šio reiškinio: kad tai būtų užregistruota jų medicininėje kortelėje.  Žinoma, mes ketiname kreiptis į teismą tik su preliminaria ataskaita, kad bent jau taikant atsargumo principą skiepijimo kampanija būtų nedelsiant ir skubiai sustabdyta.

José Javier Esparza: Ricardo Delgado, labai ačiū, kad šįvakar dalyvavote laidoje "El Gato al Agua".

Ricardo Delgado: Ačiū jums. Su geriausiais linkėjimais.

Patarimas, kaip išvalyti, pašalinti: Antioksidantai, kurie ardo grafeno oksidą

P.S. Taip pat sužinokite, kam skirtas ir kaip veikia grafeno oksidas (Tai REALU: moksliniame straipsnyje aprašomos "savaime surinktos magnetinės nanosistemos") ir (Grafeno pagrindu sukurta neuromoduliacijos technologija yra REALI)

Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji".

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 22:07 NESIBAIGIANTIS KOŠMARAS: Didžioji farmacija dabar diktuoja visą viešąją politiką, nes tikrasis mokslas yra nutildytas
Stephane Bancel, dabartinis Moderna generalinis direktorius, paskelbė, kad visi, kurie pasiskiepijo dviem pirmosiomis bendrovės Vuchano koronaviruso (Covid-19) mRNA "vakcinomis", jei tikisi gyventi, visą likusį gyvenimą turės nuolat gauti "stiprinamuosius" skiepus....

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 20:23 Atkirtis pirmiesiems ligos požymiams
Pastaraisiais metais labiau negu anksčiau bijome peršalti ir pasigauti virusinių peršalimo ligų. Ką daryti, kad, pajutę pirmuosius peršalimo požymius, neįsisirgtume? Kaip efektyviai gydytis kuo natūralesniais būdais? Šįkart tokių pasidairykime savo virtuvėse, juolab kad pasireiškus pirmiems peršalim...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 19:54 Polipai skrandyje: ką siūlo liaudies medicina?
Polipai skrandyje - tai nuo 1,5 iki 3 cm dydžio dariniai ant skrandžio gleivinės. Medicina tokius darinius laiko gerybiniais navikais, vadinasi, juos reikia kuo greičiau gydyti. Kiekvienas gerybinis darinys gali peraugti į piktybinį ir, kaip patys suprantate, pasekmės gali būti ne pačios smagiausios...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 18:31 NSO kosminių turistų skrydžio "Inspiration 4" metu

Rugsėjo 19 d. "SpaceX" paskelbė sėkmingai užbaigusi pirmąją istorijoje kosminę misiją "Inspiration 4": turistai leidosi į trijų dienų ekspediciją į kosmosą be profesionalios įgulos ir, kaip paaiškėjo, tai buvo gerai, nes neprofesionalai pradėjo skelbti vaizdo įrašus iš Žemės o...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 12:50 Kanados slaugytojai informatoriai teigia, kad daug žmonių miršta pasiskiepiję, o ligoninės pilnos visiškai paskiepytų

Dvi Kanados slaugytojos tapo informatorėmis ir žurnalistams papasakojo, ką matė Vakcinacijos nuo koronaviruso (COVID-19) pandemijos metu. Tarp jų - žmonės, mirštantys pasiskiepiję, ir ligoninės, pilnos visiškai paskiepytų žmonių, sergančių COVID-19 virusu.

...

Skaityti daugiau

Kepta žuvis sojų ir imbiero padaže (video)
28.09.2021 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Kepta žuvis sojų ir imbiero padaže (video)

Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Kepta žuvis sojų ir imbiero padaže (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:23 Receptai | Patiekalai Baltas spirgučių padažas su pienu kugeliui ar prie cepelinų
Toks baltas spirgučių padažas pagamintas su pienu labai tinka kugeliui arba prie cepelinų. Žinoma, jį galite naudoti ir prie daugelio kitų bulvių patiekalų. Taip pat jį galite naudoti ir gamindami įvairias košes. Tikrai rekomenduoju pamėginti, nenusivilsite....

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:23 Receptai | Patiekalai Keto cukinijų kugelis su faršu, varške ir sūriu pagal Beatą
Neseniai papuoliau į diskusiją, kurioje viena pusė sakė, kad cukinija - labai skanu, o kiti - kad visiškai neskanu. Turiu pripažinti, kad iš dalies pritariu ir tai pusei, ir kitai. Man asmeniškai daugelį metų cukinija nepatiko, blyneliai iš jos - atrodė, kaip pats didžiausias nesusipratimas, o visi ...

Skaityti daugiau