Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Liepos » 20

Grafeno pagrindu sukurta neuromoduliacijos technologija yra REALI

Grafeno pagrindu sukurta neuromoduliacijos technologija yra REALI: "INBRAIN Neuroelectronics" pranešime spaudai aprašomos smegenis kontroliuojančios biocheminės grandinės, kuriose naudojamas dirbtinio intelekto pagrindu sukurtas grafenas.

Vis daugiau žmonių sužino apie tai, kad grafeno oksidas buvo aptiktas kovidų vakcinose, o bendrovė INBRAIN Neuroelectronics demonstruoja, kad grafeno pagrindu sukurta "neuromoduliacijos" technologija, naudojant dirbtiniu intelektu varomą neuroelektroniką, yra labai reali.

Tai atskleidžiama 2021 m. kovo 30 d. BusinessWire.com paskelbtame pranešime spaudai:

INBRAIN Neuroelectronics gavo 17 milijonų dolerių A serijos finansavimą pirmai dirbtiniu intelektu varomai grafeno ir smegenų sąsajai.

Gavusi finansavimą, bendrovė galės atlikti savo pagrindinio produkto - mažiau invazinio neuromoduliavimo prietaiso, skirto neurologinėms ligoms gydyti naudojant dirbtinį intelektą ir grafeno elektrodus - pirmuosius tyrimus su žmonėmis.

Kad būtų aišku, jokiu būdu neteigiame, kad INBRAIN dalyvauja kovidinių vakcinų kūrime. Veikiau jie teigia, kad jų technologija naudojama "epilepsijai ir Parkinsono ligai gydyti". INBRAIN aprašymo tikslas - atskleisti, kad grafenu pagrįstos smegenų valdymo "bioschemos" iš tikrųjų yra labai reali technologija.

Vadinamieji "faktų tikrintojai", kurie yra ne kas kita kaip dezinformacijos propagandos skleidėjai, nuolat tvirtina, kad grafeno nėra vakcinose ir kad grafeno bioschemos yra sąmokslo teorija. INBRAIN Neuroelectronics rodo, kad faktų tikrintojai meluoja.

Iš tikrųjų, kaip INBRAIN teigia savo pranešime spaudai, jie "siekia įtvirtinti grafeno saugumą kaip naują neurotechnologinių prietaisų standartą".

Jie taip pat apibūdina grafeno bioschemas kaip tam tikrą platformą, kurią galima atnaujinti:

Mažiau invazinės ir pažangesnės neuroelektroninės technologijos, tokios kaip mūsų, galėtų užtikrinti saugesnį gydymą, kurį būtų galima atnaujinti ir pritaikyti realiuoju laiku...

Tai skamba pažįstamai, tai tikriausiai todėl, kad "Moderna", mRNA kovidų vakcinos kūrėjas, savo technologiją apibūdino kaip "operacinę sistemą", kurią taip pat galima bet kada atnaujinti ir perprogramuoti.

INBRAIN Neuroelectronics interneto svetainėje bendrovė save apibūdina taip:

Mes esame mokslininkai, gydytojai, technikai ir žmonijos mylėtojai, kurių misija - kurti neuroelektronines sąsajas smegenų sutrikimams gydyti. Naudojame GRAPHENE, ploniausią žmogui žinomą medžiagą, kurdami naujos kartos neuronines sąsajas smegenų atstatymui, kad padėtume pacientams visame pasaulyje.

Jame taip pat cituojamas profesorius A. Fasano, sakydamas: "Grafenas yra kitas didelis dalykas bioinžinerinių medžiagų srityje, kurios yra naujos kartos elektroterapijos ramsčių komponentai nuolat augančioje neuromoduliacijos srityje."

Bendrovė pabrėžia, kad jos technologija gali "skaityti" žmogaus smegenis, aptikti tam tikrus neurologinius modelius ir tada valdyti to žmogaus neurologiją, kad būtų pakeista jo smegenų funkcija. Jų pačių žodžiais tariant:

Mūsų grafeno ir smegenų sąsajos gali skaityti iki šiol nematyta raiška, taip pat aptikti konkrečiai terapijai būdingus biomarkerius ir paleisti labai židininę adaptyvią neuromoduliaciją, kad pagerėtų individualizuotos neurologinės terapijos rezultatus.

Grafenas taip pat apibūdinamas kaip "ploniausia žinoma medžiaga, leidžianti puikiai pritaikyti stimuliaciją prie tikslinės smegenų anatomijos".

Kiekvienas, teigiantis, kad grafenas nenaudojamas žmogaus neurologijai valdyti, arba beprotiškai neišmano šiuolaikinės neurologijos būklės, arba sąmoningai jums meluoja.

Dar kartą paaiškiname, kad netvirtiname, jog "INBRAIN Neuroelectronics" vykdo kokius nors nešvarius planus ir kad jie dalyvauja kuriant kovidų vakcinas. Kaip ir kiekviena technologija, grafeno pagrindu sukurtos bioschemos gali būti naudojamos tiek geriems, tiek blogiems tikslams, priklausomai nuo technologiją valdančių asmenų etikos ir motyvacijos. Be abejonės, ši technologija gali būti labai teigiamai pritaikyta, tačiau, kaip ir dauguma technologijų, kurios kažkada buvo reklamuojamos kaip suteikiančios daugiau galimybių žmonijai - televizija, vakcinos, internetas, branduolinė energija, robotika ir t. t. - visos jos atsiduria pamišusių, genocidą vykdančių globalistų rankose, kurie jas naudoja kaip ginklus prieš žmoniją.

Kitaip tariant, nėra technologijų, kurių bepročiai neišnaudotų, kad pavergtų žmoniją ir padidintų savo galią bei kontrolę. Grafeno bioschemos suteikia valdžios trokštantiems bepročiams tiesioginę prieigą prie jūsų smegenų, o daugelio analitikų teigimu (žr. toliau), vakcinos yra dingstis įšvirkšti žmonių aukoms grafeno pagrindu pagamintų medžiagų, kurios žmogaus smegenyse savaime susijungia į bioschemas.

TIKĖJIMAS: Covid vakcinose yra didelis kiekis grafeno oksido, kuris savaime susijungia į bioschemas, surenkant elementus (pvz., geležį) iš žmogaus kraujo.

Kaip pranešė Orwell.city, grupė La Quinta Columna išanalizavo covid vakcinas ir nustatė, kad 98-99 % vakcinos ne skystos masės, atrodo, yra grafeno oksidas. Rikardas Delgadas (Ricardo Delgado), atstovaujantis La Quinta Columna, sako:
 

Tai reiškinys, kuris ilgą laiką buvo neigiamas, bet šiandien jau įrodytas. Yra milijonai vaizdo įrašų, kuriuose žmonės keliauja po pasaulį.  Vaizdo įrašų apie šį reiškinį, pavadinkime jį "pseudomagnetizmu, įgytu po skiepų", tačiau jį galima įgyti ir kitais būdais.  Taigi, atlikę šį pagrindinį epidemiologinį tyrimą, pradėjome domėtis, kokios medžiagos ar nanomedžiagos gali sukelti magnetizmą organizme. Ir ne tik magnetizmą, bet ir tai, kad gali veikti kaip energijos kondensatoriai, nes aš taip pat multimetru išmatavau svarbų krūvį...

Tai elektromagnetinės indukcijos reiškinys metale, kuris prilimpa šalia inokuliacijos vietos.  Be to, nustatėme, kad vėliau magnetizmas juda galvos link. Ir tai yra labai svarbu.  Be abejo, tam tikslui, kurio jie gali siekti.  Be to, multimetru išmatuojamas potencialų skirtumas: žmogus tampa superlaidininku.  Tai reiškia, kad jis skleidžia ir priima signalus.  O kai radome medžiagų, galinčių sukelti tokius pokyčius organizme, pradėjome kalbėti apie grafeną.  Įtarėme, kad tai grafeno oksidas, nes jis pasižymėjo visomis savybėmis, kurias po skiepų išreiškė įmagnetinti žmonės.

Grafenas yra toksiškas, tai cheminė medžiaga, toksiška cheminė medžiaga.  Patekęs į organizmą dideliais kiekiais, jis sukelia trombus. Jis sukelia kraujo krešulius.  Turime visus tai patvirtinančius mokslinius straipsnius. Jis sukelia potrauminį uždegiminį sindromą, keičia imuninę sistemą.  Kai pažeidžiama redokso pusiausvyra, t. y. kai organizmo atsargų glutationo yra mažiau nei įvesto toksinio veiksnio, pavyzdžiui, grafeno oksido, tai sukelia imuninės sistemos žlugimą ir citokinų audrą.  Kitaip tariant, kažkas labai panašaus į madingą ligą, ar ne?

Vaizdo įrašą žiūrėkite čia:

Delgado toliau tvirtina: "Tai, ką jūs darote, yra labai svarbu:

Ir atsižvelgiant į tai, kad visi žmonės, paskiepyti "Pfizer" vakcina, kurią mes siuntėme analizei, taip pat "Moderna", "AstraZeneca", "Johnson&Johnson", "Janssen", "Sinovac" ir visų rūšių vakcinomis, įgyja magnetinių savybių, pagal daugelį požymių įtariame, kad visose jose yra didesnės ar mažesnės grafeno, grafeno oksido dozės.

...žinome, kad būtent N-acetilcisteinas arba glutationas pats ardo grafeno oksidą.  Todėl manome, kad tikriausiai pataikėme tiesiai į ligos sukėlėją arba etiologinį veiksnį.

Šiandienos "Situation Update" podkaste aprašau daugiau detalių apie šią egzotišką nanotechnologiją, įskaitant "savaime susiformuojančias" grafeno bioschemos nanostruktūras ir tai, kaip jos gali kurti anteną, priimančią komandas ar nurodymus iš išorinių elektromagnetinių laukų.

Jei taip ir vyksta, tai reiškia, kad pasaulio vyriausybės galėtų kontroliuoti paskiepytas mases, perduodamos signalus iš 5G korinio ryšio bokštų. Nors tai skamba kaip mokslinė fantastika, ši technologija jau buvo įrodyta eksperimentais su pelėmis, kuriuose dalyvavo ir SPION (superparamagnetinės geležies oksido nanodalelės), skirtos tiksliniam vaistų pristatymui į audinius, ir "magneto" baltymai, kuriais pasiekiama neuromoduliacija (smegenų valdymas).

Šiandienos podkaste taip pat aptariu Elono Musko požeminius tunelius ir požeminius miestus / bazes, taip pat kodėl manau, kad globalistai turi žinių apie išnykimo lygio įvykį, kuris kelia grėsmę pačiam žmonijos civilizacijos išlikimui. Išsamią informaciją rasite čia:

Straipsnio autoriaus Mike Adams nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji".

P komentaras: Beje, norėčiau priminti, kad viena žiniasklaidos priemonė, pateikė mano verstą straipsnį (APKLAUSA: atrodo, kad vakcina kraujyje kaupia magnetines nanodaleles...), kaip melagieną... Įdomu, kuo jie paneiks šį mokslininkų patvirtintą straipsnį? Beje, noriu pasakyti, kad niekas, čia netvirtina, neneigia... tik patys galite susidaryti nuomone.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.07.2021 laikas 22:17 Kai VAKCINUOTI žmonės suserga kovidu, žiniasklaida iškraipo tikrovę ir kaltina NEVAKCINUOTUS
Tariamas naujas Vuchano koronaviruso (Covid-19) "klasteris" neva plinta Masačusetso valstijos Cape Cod rajone, o didžioji žiniasklaida, kaip įprasta, kaltina "neskiepytus".

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:39 Australijos kakadu išmoko įsilaužti į šiukšliadėžes ir aktyviai to moko jaunąją kartą

Kakadu su žaviais kuokšteliais taip gerai prisitaikė prie didmiesčio, kad išmoko malšinti troškulį viešuosiuose fontanuose ir ieškoti maisto gatvėse.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:22 69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios per potvynius Henane, Kinijoje
69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios dėl potvynio Henano provincijoje, Kinijoje - 12,9 mln. žmonių nukentėjo - 972 000 hektarų žemės ūkio paskirties žemės nuniokota.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:15 Potvyniai ir nuošliaužos Cox’s Bazare, Bangladeše, nusinešė aštuonių žmonių gyvybes
2021 m. liepos 27 d. smarkios liūtys Kox's Bazaro pabėgėlių stovyklose Bangladeše (Bangladesh) sukėlė mirtinus potvynius ir nuošliaužas.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 18:56 Potvyniai Italijoje - "išprotėjęs klimatas
Potvynis Italijoje: dešimtys žmonių išgelbėti po to, kai nuošliaužos ir smarkios liūtys užklupo miestus aplink turistų pamėgtą Komo ežerą.

Skaityti daugiau

24.07.2021 laikas 11:30 Receptai | Patiekalai Varškės keksas su šokolado lašeliais
Varškės keksas su šokolado lašeliais - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

23.07.2021 laikas 22:34 Receptai | Patiekalai Patiekalas Vištiena "Egzotika"
Vištiena "Egzotika" - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

20.07.2021 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Nekeptas tortas su želė gabaliukais, grietine ir šokoladu
Tokį nekepto torto receptą su želė gabaliukais, grietine bei šokoladu gavau labai seniai ši savo mamos. Jis gaunasi itin gardus, gaivus bei vasariškas. Paranormal, Virtuvė, Šiandiena, Jums, Siūlo, Pasigaminti, Patiekalą, Pagal, Receptą, Nekeptas, Tortas, Želė, Gabaliukais, Grietine, Šokoladu, Skana...

Skaityti daugiau