Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Liepos » 13

APKLAUSA: atrodo, kad vakcina kraujyje kaupia magnetines nanodaleles...

(Paranormal) Vienas Europos mokslininkas neseniai atliko tyrimą, kurio metu tyrė "magnetizmo" būklę žmonių organizmuose po to, kai jie buvo "paskiepyti" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), ir kurio rezultatai kelia nerimą.

Pasirodo, kad pasiskiepijus nuo Fauci gripo, žmogaus kūnas ilgainiui tampa vis labiau "įmagnetintas", skleisdamas keistą elektromagnetinį lauką, kuris su kiekviena diena vis stiprėja.

Amar Goudjil nusprendė įvertinti 200 Liuksemburge gyvenančių ar dirbančių asmenų. Pusė iš jų pagal vyriausybės rekomendacijas turėjo būti pasiskiepiję nuo kiniškojo viruso, o kita pusė buvo tie, kurie nusprendė apsaugoti savo DNR nuo nuolatinių cheminių pokyčių.

Kiekviena iš šių dviejų grupių turėjo būti padalinta į pusę moterų ir pusę vyrų, ir visi jie pagal savo gyvenimo būdą turėjo būti laikomi "aktyviais", o ne "neaktyviais".

Tyrimo vieta buvo prekybos centras Belle-Étoile ir kelias d'Arlon Strasse. Praktiniais sumetimais visi apklaustieji turėjo būti su marškinėliais trumpomis rankovėmis arba be rankovių, kad būtų galima visapusiškai patikrinti magnetizmą.

Goudjilas (Goudjil) padarė įžangą, paaiškino tyrimo tikslą ir atliko anoniminę statistinę apklausą apie tame rajone gyvenančius žmones.

"Tai apklausa apie informaciją, pagal kurią paskiepytiems žmonėms pasireiškia elektromagnetinis poveikis, o EFVV bandome išsiaiškinti, kokia yra stebima tikrovė", - kiekvienam dalyviui sakė Goudjil.

Toliau jis kiekvienam dalyviui įteikė po magnetą, kurį reikėjo prispausti prie odos. Dalyvių taip pat buvo paprašyta ant pečių uždėti elektrinio ir magnetinio lauko testerį, kad būtų galima patikrinti elektrinius laukus.

Galiausiai dėl įvairių priežasčių Goudjilas apklausė ir testavo tik 30 paskiepytų ir 30 nepaskiepytų žmonių, kiekvienoje grupėje buvo po 15 moterų ir 15 vyrų. Vis dėlto rezultatai buvo neginčijamai aiškūs: pasiskiepijimas sukelia stiprų magnetizmą.

"Neskiepytųjų grupėje iš 30 apklaustų asmenų magneto trauką rodančių žmonių skaičius buvo 0 (nulis)", - aiškinama tyrimo rezultatuose.

"Kita vertus, skiepytųjų grupėje 29 iš 30 apklaustų asmenų rodė trauką magnetui. Tai reiškia, kad magnetas be vargo prilipo prie jų odos."

Toliau tyrime nustatyta, kad 22 iš tų pačių 29 asmenų magnetas prilipo tik prie vieno peties, t. y. to, į kurį jiems buvo suleista injekcija. Įdomu tai, kad šiems 22 asmenims buvo atlikta tik viena Vuchano gripo injekcija.

Likusiems septyniems tos pačios grupės asmenims magnetas buvo prilipo prie abiejų pečių.

Pasak Goudjil, pasiskirstymas pagal tai, kokias injekcijas gavo skiepytųjų grupė, yra toks:

  • 17 gavo bent vieną Pfizer-BioNTech injekciją
  • Septyni gavo bent vieną AstraZeneca injekciją
  • Trys gavo bent vieną injekciją iš Moderna
  • Trys gavo vieną injekciją iš "Johnson & Johnson" (J&J)
  • Šeši gavo abi "Pfizer-BioNTech" injekcijas.
  • Vienas gavo dvi AstraZeneca injekcijas
  • Vienam buvo suleistos dvi "Moderna" injekcijos

Visą tyrimą galite peržiūrėti šioje nuorodoje.

APKLAUSA: atrodo, kad vakcina kraujyje kaupia magnetines nanodaleles..

Kinų viruso injekcijos griauna žmonių gyvenimus, taip pat ir emociškai

Goudjilas taip pat nustatė, kad beveik visais atvejais anksčiausiai paskiepytieji pasižymėjo stipriausiais elektromagnetiniais laukais ir su tuo susijusia kūno trauka magnetui.

Ir atvirkščiai, tų, kurie buvo paskiepyti vėliau, magnetizmas buvo silpnesnis, o tai rodo, kad reikia laiko, kol susiformuoja visas po injekcijos atsiradęs magnetinis "atspaudas".

"Pratimas buvo visiškai destabilizuojantis respondentus, jų niekuomet nebuvo prašoma pridėti magnetą prie bet kurios kitos vietos, išskyrus pečius", - patikslino Goudjilas.

"Būtų buvę labai įdomu sužinoti, ar magnetas taip pat prilipo prie kaklo, krūtinės, kaktos ar kojų ir ar prilipo kiti objektai, pavyzdžiui, šaukštai, žirklės ir išmanieji telefonai."

Goudjil pažymėjo, kad daugelis iš pradžių norėjusių dalyvauti tyrime staiga persigalvojo, kai pamatė, kad magnetas prilipo prie jų odos. Jie, matyt, neįsivaizdavo, kad kiniškojo viruso injekcijos gali sukelti jų tapimą magnetiniais, todėl ėmė bijoti ar apimti panikos.

Gauti rezultatai suteikia patikimumo tebesitęsiančioms spėlionėms, kad Fauci gripo injekcijose yra medžiagos, vadinamos "Magneto", kuri sukurta taip, kad nukeliautų į smegenis ir ten įsitvirtintų, taip sudarydama sąlygas išoriniam valdymui iš išorinio šaltinio.

Pavyzdžiui, pagalvokite apie proto kontrolę per 5G bokštus arba magnetinę operacinę sistemą ar kietąjį diską, į kurį per būsimas vyriausybines injekcijas galima "įkelti" medicininę "programinę įrangą".

Deja, daugelis žmonių, kuriems atliekamos šios injekcijos, neturi apie tai jokio supratimo. Viena apklausoje dalyvavusi moteris, pamačiusi, ką su ja padarė magnetas, iš tikrųjų verkė ir paaiškino Goudjilui, kad ji net nenorėjo švirkštis, bet iš esmės buvo priversta darbdavio.

"Per mainus žmonės aiškiai išreiškė savo siaubą, vėliau sakydami, kad jie yra paimti kaip įkaitai", - pažymėjo Goudjilas, paaiškindamas, kad galiausiai jis nutraukė tyrimą anksčiau laiko, nes negalėjo "susidoroti su žmonių bejėgiškumu, kurių veidai suakmenėja, kai jie supranta, kad jiems buvo suleista medžiaga, apie kurią jie nieko nežino".

"Daugelis pripažįsta, kad ši injekcija yra nesąmoninga ir kad niekuomet jiems nebuvo pateikti racionalūs paaiškinimai, net jei tik naudos ir rizikos santykio požiūriu. Po apmąstymų ir diskusijų jie tada apibūdina šį veiksmą kaip: "klaida, beprotybė, spraga, sprendimas ar net šantažas".

Daugiau susijusių naujienų apie žalą, kurią daro Vuchano koronaviruso (Covid-19) injekcijos, galima rasti svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai:

EFVV.eu

EFVV.eu

Planet-Today.com

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji".

Tai publikuoja ir Dr. Eddy Bettermannas (Eddy Bettermann), MD, kuris sutelkė dėmesį į biologinę mediciną (Biologische Medizin), tamsaus lauko mikroskopiją (Dunkelfeld Mikroskopie), ortomolekulinę mediciną (Orthomolekulare Medizin), ajurvedinę mediciną (ajurveda), psichosomatinę mediciną (Psychosomatische Medizin), žalią maistą (Rohken), nevalgymą (greitai).

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

avatar
0
1
mmm pasirodo, tai jokie pramanai.... o geriausia, kad turi skiepą patiems patikrinti.... pasidalinkite.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 22:07 NESIBAIGIANTIS KOŠMARAS: Didžioji farmacija dabar diktuoja visą viešąją politiką, nes tikrasis mokslas yra nutildytas
Stephane Bancel, dabartinis Moderna generalinis direktorius, paskelbė, kad visi, kurie pasiskiepijo dviem pirmosiomis bendrovės Vuchano koronaviruso (Covid-19) mRNA "vakcinomis", jei tikisi gyventi, visą likusį gyvenimą turės nuolat gauti "stiprinamuosius" skiepus....

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 20:23 Atkirtis pirmiesiems ligos požymiams
Pastaraisiais metais labiau negu anksčiau bijome peršalti ir pasigauti virusinių peršalimo ligų. Ką daryti, kad, pajutę pirmuosius peršalimo požymius, neįsisirgtume? Kaip efektyviai gydytis kuo natūralesniais būdais? Šįkart tokių pasidairykime savo virtuvėse, juolab kad pasireiškus pirmiems peršalim...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 19:54 Polipai skrandyje: ką siūlo liaudies medicina?
Polipai skrandyje - tai nuo 1,5 iki 3 cm dydžio dariniai ant skrandžio gleivinės. Medicina tokius darinius laiko gerybiniais navikais, vadinasi, juos reikia kuo greičiau gydyti. Kiekvienas gerybinis darinys gali peraugti į piktybinį ir, kaip patys suprantate, pasekmės gali būti ne pačios smagiausios...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 18:31 NSO kosminių turistų skrydžio "Inspiration 4" metu

Rugsėjo 19 d. "SpaceX" paskelbė sėkmingai užbaigusi pirmąją istorijoje kosminę misiją "Inspiration 4": turistai leidosi į trijų dienų ekspediciją į kosmosą be profesionalios įgulos ir, kaip paaiškėjo, tai buvo gerai, nes neprofesionalai pradėjo skelbti vaizdo įrašus iš Žemės o...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 12:50 Kanados slaugytojai informatoriai teigia, kad daug žmonių miršta pasiskiepiję, o ligoninės pilnos visiškai paskiepytų

Dvi Kanados slaugytojos tapo informatorėmis ir žurnalistams papasakojo, ką matė Vakcinacijos nuo koronaviruso (COVID-19) pandemijos metu. Tarp jų - žmonės, mirštantys pasiskiepiję, ir ligoninės, pilnos visiškai paskiepytų žmonių, sergančių COVID-19 virusu.

...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:23 Receptai | Patiekalai Baltas spirgučių padažas su pienu kugeliui ar prie cepelinų
Toks baltas spirgučių padažas pagamintas su pienu labai tinka kugeliui arba prie cepelinų. Žinoma, jį galite naudoti ir prie daugelio kitų bulvių patiekalų. Taip pat jį galite naudoti ir gamindami įvairias košes. Tikrai rekomenduoju pamėginti, nenusivilsite....

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:23 Receptai | Patiekalai Keto cukinijų kugelis su faršu, varške ir sūriu pagal Beatą
Neseniai papuoliau į diskusiją, kurioje viena pusė sakė, kad cukinija - labai skanu, o kiti - kad visiškai neskanu. Turiu pripažinti, kad iš dalies pritariu ir tai pusei, ir kitai. Man asmeniškai daugelį metų cukinija nepatiko, blyneliai iš jos - atrodė, kaip pats didžiausias nesusipratimas, o visi ...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:11 Receptai | Patiekalai Varškės pyragas be cukraus
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Varškės pyragas be cukraus. Skanaus!

Skaityti daugiau