Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 20

STUDIJA: Daktaro laipsnį turintys asmenys labiau nei kiti "abejoja dėl vakcinų"

(Paranormal.lt) Naujajame tyrime nustatyta, kad labiausiai išsilavinę pasaulio žmonės mažiausiai linkę "skiepytis" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19).

Carnegie Mellon universiteto (CMU) tyrėjų duomenimis, beveik kas ketvirtas mokslų daktaras atsisako pasiskiepyti, o tai yra maždaug tiek pat, kiek vidurinę mokyklą baigusių ar mažiau baigusių žmonių, kurie "nesiryžta" pasiskiepyti.

Toliau tyrime nustatyta, kad labiausiai norinčių pasiskiepyti grupė yra magistro laipsnį turintys žmonės, po jų seka bakalauro laipsnį turintys žmonės, profesinę kvalifikaciją turintys asmenys ir galiausiai "šiek tiek aukštąjį išsilavinimą" turintys asmenys.

Šios išvados tiesiogiai prieštarauja pagrindinės žiniasklaidos naratyvui, kad tik kvaili kaimiečiai ir Trampo šalininkai atsisako Donaldo "vakcinos tėvo" Trampo "operacijos "Warp Speed" bjaurasties.

Remdamiesi daugiau kaip penkiais milijonais atsakymų į apklausos, kurioje žmonės buvo suskirstyti pagal demografinius požymius ir tai, ar jie "tikriausiai", ar "tikrai" skiepytųsi, CMU mokslininkai nustatė, kad asmenys, turintys aukštąjį išsilavinimą, yra bene labiausiai "abejojantys", kai kalbama apie eksperimentinę genų terapiją.

Duomenys rodo, kad "ryšys tarp neryžtingumo ir išsilavinimo lygio atitinka U formos kreivę, o labiausiai neryžtingi yra mažiausiai ir labiausiai išsilavinę asmenys.

"Mažiausiai abejojo magistro laipsnį turintys žmonės, o labiausiai abejojo turintys daktaro laipsnį", - toliau apie rezultatus pranešė Unherd.

Labiausiai vakcinų "neryžtingumas" sumažėjo tarp mažiausiai išsilavinusių žmonių

Ir atvirkščiai, greičiausiai nuomonę, remdamiesi žiniasklaidos ir vyriausybės propaganda, pakeitė mažiausiai išsilavinę asmenys.

Per pirmuosius penkis 2021 m. mėnesius asmenys, turintys vidurinį ar žemesnį išsilavinimą, buvo labiausiai linkę dėl viso smegenų plovimo per televiziją ir socialinę žiniasklaidą įtikinti ignoruoti savo geresnius pojūčius ir pasiraitoti rankoves, net jei prieš tai turėjo abejonių ar nuogąstavimų.

Daktaro laipsnį turintys asmenys ir vėl buvo mažiausiai linkę keisti savo nuomonę. Jei iš pradžių jie nenorėjo injekcijos, tikėtina, kad mokslų daktarai šio sprendimo laikėsi iki šiol.

"Taigi labiausiai išsilavinę žmonės ne tik skeptiškiausiai žiūri į Covid vakcinos vartojimą, bet ir mažiausiai linkę keisti savo nuomonę dėl jos", - toliau pranešė Unherd.

Teisybės dėlei reikia pasakyti, kad visoje visuomenėje yra palyginti nedaug daktarų ir daug daugiau žmonių, turinčių minimalų išsilavinimą, dar vadinamą indoktrinacija. Tai gali turėti įtakos tam, kad procentiniai skirtumai yra tokie, kokie jie yra.

Kita vertus, galbūt tie, kurie švietimo piramidėje nužengė toliausiai, matė už uždangos ir žino, kad šios injekcijos nėra tai, kuo jas pristato valdžia.

Be to, "Big Tech" aktyviai cenzūruoja pranešimus ir kitą turinį, kuris, kaip manoma, gali paskatinti daugiau žmonių nesiskiepyti. Ar mokslų daktarai naudojasi "Facebook" tiek pat, kiek, pavyzdžiui, darbininkai, kuriems gali būti pateikiama kitokia informacija apie vakcinas?

Šis klausimas vertas gilesnio nagrinėjimo, tačiau jis verčia susimąstyti, ką "elitas" iš tikrųjų mano apie šiuos skiepus, palyginti su tuo, ką galvoja dauguma kitų žmonių. Spėjame, kad labiausiai dėl vakcinų abejojanti grupė yra piramidės viršūnėje esantys žmonės, nes jie tiksliai žino, kas yra tuose buteliukuose, ir nenori su tuo turėti nieko bendra.

"Tarp labiausiai neryžtingų žmonių dažniausiai minėtos tokios priežastys: nepasitikėjimas vakcina ir nepasitikėjimas vyriausybe, o mažiau dvejojančios grupės buvo labiau linkusios aiškinti, kad laukia, kol įsitikins, ar vakcina yra saugi", - pranešė UPMC.

Naujausias naujienas apie kinų viruso injekcijas galite rasti svetainėje ChemicalViolence.com.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šio straipsnio šaltiniai:

Unherd.com

Archive.is

NaturalNews.com

UPMC.com

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais faktais, kas jiems naudinga, cituoja be leidimo, naudojasi tokioms pačiomis priklausančiomis žiniasklaidos priemonėmis, nepateikdamos jokių įrodymų, o tik pasakojimus. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikiame savų šaltinių nuorodas.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 10:31 Dėl smarkaus lietaus Algarvėje (Portugalija) kilo potvynis
Smarkios liūtys Algarvėje sutrikdė Vila Real de Santo António miesto eismą - buvo užlietos kelios gatvės.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:19 Smarki kruša ir potvyniai Toledo mieste, Ispanijoje
Po smarkios krušos ir vėlesnio jos tirpimo įvairiose regiono sostinės vietovėse prasidėjo potvyniai.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:13 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Kanadoje
Kanados aplinkosaugos tarnybos paskelbtame specialiame meteorologijos pranešime teigiama, kad kai kuriose Toronto dalyse iškris iki 75 milimetrų lietaus. Mieste iš tiesų iškrito nemažai kritulių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau