Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Liepos » 29

Federalinė vyriausybė pataria nekeliauti į šalis, kuriose skiepijama daug žmonių, nes jose kilo covido protrūkis

(Paranormal) Ligų kontrolės ir prevencijos centras (CDC) ir Valstybės departamentas įspėjo žmones nekeliauti į kelias šalis dėl didėjančio Vuano koronaviruso (COVID-19) atvejų skaičiaus. Tarp jų yra šalių, kuriose skiepijimų lygis yra aukštas, pavyzdžiui, Ispanija, Portugalija ir Kipras.

CDC padidino kelionių rekomendacijas kelioms šalims iki "ketvirtojo lygio: Labai aukštas". Tuo pačiu metu Valstybės departamentas šioms šalims išleido patarimus "Nevykti".

Reikėtų pažymėti, kad Ispanijoje, Portugalijoje ir Kipre yra aukštas skiepijimo lygis. Ispanijoje ir Portugalijoje daugiau kaip 50 proc. gyventojų yra visiškai paskiepyti, o Kipre daugiau kaip 40 proc. gyventojų yra gavę bent vieną vakcinos dozę.

Kyla klausimas, kodėl CDC ir Baltieji rūmai nori paskelbti kelionių rekomendacijas šalims, kuriose skiepijimų lygis yra aukštas. Jei jie tikrai tiki, kad COVID-19 vakcinos veikia ir turėtų apsaugoti užsienyje keliaujančius amerikiečius nuo užsikrėtimo, tuomet šie kelionių patarimai turėtų būti nereikalingi. (Susiję su šia tema: "Kokia skiepų prasmė?" Britų keliautojams iš Portugalijos nurodyta 10 dienų laikytis karantino, nors jie yra visiškai paskiepyti).

Be to, CDC ir Valstybės departamentas taip pat išreiškė susirūpinimą dėl didėjančio COVID-19 atvejų skaičiaus Izraelyje. Tai vyksta nepaisant to, kad Izraelis yra viena iš labiausiai paskiepytų šalių pasaulyje - jame visiškai paskiepyta apie 61,2 proc. gyventojų.

CDC paskelbė Izraeliui "trečio lygio: aukštą" įspėjimą, o Valstybės departamentas jį įvertino kaip "trečio lygio: Persvarstykite keliones".

CDC ir Valstybės departamentas paskelbė panašius kelionių patarimus šalims, kuriose skiepijimo lygis yra didelis, bet ne toks aukštas. Tarp jų yra Kirgizija ir Kuba, kurioms nustatytas "Ketvirtas lygis: CDC ir Valstybės departamentas atitinkamai paskelbė labai aukšto lygio rekomendacijas ir rekomendacijas "Nekeliauti".

Amerika draudžia keliautojams vykti į šalis, kuriose yra aukštas skiepijimo lygis

Be Jungtinių Valstijų kelionių rekomendacijų, šalis vis dar riboja ne JAV piliečiams nebūtinas keliones iš kelių pasaulio šalių.

Tarp šių šalių - vietos, kuriose yra aukštas skiepijimo lygis, pavyzdžiui, Jungtinė Karalystė, visa Europos Sąjunga ir Europos šalys, kurios nepriklauso Europos Sąjungai, bet priklauso Šengeno erdvei be sienų kontrolės.

Penkiasdešimt šeši procentai Jungtinės Karalystės gyventojų yra visiškai paskiepyti, o dar 14 procentų laukia antrosios vakcinos dozės. Europos Sąjunga taip pat pasigiria 27 šalių bloko vakcinacijos lygiu. Neseniai ji paskelbė, kad pasiekė pagrindinį tikslą - 70 proc. visų regiono suaugusiųjų gauti bent vieną COVID-19 vakcinos dozę.

Pirmadienį, liepos 26 d., Baltųjų rūmų spaudos sekretorė Džen Psaki (Jen Psaki) pareiškė, kad kol kas bus tęsiama politika, pagal kurią žmonės iš šių šalių nebus įleidžiami.

J. Psaki minėjo, kad europiečių ir žmonių iš kelių kitų šalių neįsileidimo į JAV politika vykdoma dėl susirūpinimo, susijusio su koronaviruso delta atmaina, atsiradusia po skiepijimo.

"Atsižvelgdami į dabartinę padėtį, susijusią su delta variantu, šiuo metu toliau taikysime galiojančius kelionių apribojimus", - sakė ji. "Labiau užkrečiamas delta variantas plinta ir čia, ir visame pasaulyje. Dėl delta viruso varianto daugėja atvejų čia, namuose."

Delta variantas šiuo metu sudaro apie 83 proc. visų naujų atvejų JAV.

Į šalį taip pat uždrausta atvykti ne JAV piliečiams iš Pietų Afrikos Respublikos, Irano, Indijos, Indijos, Kinijos ir Brazilijos dėl nebūtinų priežasčių.

Ši politika vykdoma po to, kai buvo pratęstas sausumos sienos tarp JAV, Kanados ir Meksikos uždarymas. Iš Kanados ir Meksikos į JAV bus draudžiama keliauti ne dėl svarbių priežasčių iki rugpjūčio 21 d. Taip elgiamasi nepaisant to, kad 56 proc. gyventojų Kanadoje yra visiškai paskiepyti, o dar 15 proc. laukia antrosios vakcinos dozės.

Sužinokite daugiau apie Jungtinių Valstijų kelionių rekomendacijas ir apribojimus skaitydami naujausius Pandemic.news straipsnius.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Tarp šaltinių yra ir šie:

News.Yahoo.com

NYTimes.com

Graphics.Reuters.com

TravelAndLeisure.com

APNews.com

USAToday.com

Straipsnio autoriaus Arsenio Toledo nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji" remiasi tais faktais, kas jiems naudinga.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 10:31 Dėl smarkaus lietaus Algarvėje (Portugalija) kilo potvynis
Smarkios liūtys Algarvėje sutrikdė Vila Real de Santo António miesto eismą - buvo užlietos kelios gatvės.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:19 Smarki kruša ir potvyniai Toledo mieste, Ispanijoje
Po smarkios krušos ir vėlesnio jos tirpimo įvairiose regiono sostinės vietovėse prasidėjo potvyniai.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:13 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Kanadoje
Kanados aplinkosaugos tarnybos paskelbtame specialiame meteorologijos pranešime teigiama, kad kai kuriose Toronto dalyse iškris iki 75 milimetrų lietaus. Mieste iš tiesų iškrito nemažai kritulių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau