Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » NSO, Ateiviai » 2021 » Rugpjūčio » 9

Marsiečiai ruošiasi mūšiui dėl Žemės?

Kaip šiandien pranešė NSO instituto ufologijos kanalas, 2021 m. liepos 2 d. virš Šveicarijos buvo pastebėtas šis objektas:

Tokie senoviniai NSO yra gana reti. Šeštajame dešimtmetyje jie buvo dažnai matomi ir įtariami Trečiojo reicho, kuris kūrė panašias transporto priemones, išsisukinėjimai, tačiau jei tai vokiečiai - jie nuo 1945 m. nepasistūmėjo į priekį technologijų srityje, nes 2018 m. virš Švedijos skraidė beveik toks pat daiktas:

Stebėtojams yra paslaptis, kas lėmė vizitą, ir niekas neturi laiko perprasti skraiduolių statybos subtilybių - skraiduolių yra daug, o ufologų skaičius yra labai ribotas ir kasdien jiems tenka spręsti naujas mįsles:

Šis stebuklas nufilmuotas liepos 27 d. JAV. Pastaruoju metu NSO, skrendantys priešais lėktuvus, pastebimi gana dažnai, tačiau šis atvejis labai neįprastas. Pavyzdžiui, jis yra gerokai didesnis už bepilotį orlaivį ir prilygsta C-130 kabinos dydžiui. Be to, jis nėra disko formos ar lygus, o panašus į skraidančią jūros miną. Žmonės komentaruose rašo, kad prieš kelias dienas tas pats buvo nufilmuota virš Meksikos:

Iš pirmo žvilgsnio tai atrodo kaip oro balionas, bet po NSO priešais C-130 lėktuvą mes taip nebegalvojame. 

Tai Čilė, rugpjūčio 5 d:

Tokius debesis, dažniausiai juodus, žmonės nuolat fotografuoja, tačiau jiems paaiškinama, kad tai magai, kuriantys dūmų žiedus. Kadangi dūmai iš tiesų gali sudaryti žiedą - paaiškinimas yra gana įtikinamas, tačiau čia dūmai taip pat švyti neonu. Burtininkai turi būti labai šaunūs magai ir netgi gali skraidyti į kitas planetas. 

 Kalifornija, liepos 31 d:

Brazilija, liepos 29 d:

Prie skraidančių lėkščių, švytinčių sferų virš miestų ir strypų danguje visi kažkaip pripratome, tačiau dabar ši mašinų formų įvairovė kelia šiek tiek streso. Atrodo, tarsi virš planetos būtų susibūręs kažkoks kosminis internacionalas, kur kiekviena būtybė yra poroje. Marsiečiai tikriausiai sukvietė visus savo sąjungininkus galvakojus ir ruošiasi epiniam mūšiui, tad laukite. 

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 10:19 Smarki kruša ir potvyniai Toledo mieste, Ispanijoje
Po smarkios krušos ir vėlesnio jos tirpimo įvairiose regiono sostinės vietovėse prasidėjo potvyniai.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:13 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Kanadoje
Kanados aplinkosaugos tarnybos paskelbtame specialiame meteorologijos pranešime teigiama, kad kai kuriose Toronto dalyse iškris iki 75 milimetrų lietaus. Mieste iš tiesų iškrito nemažai kritulių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:15 Stiprėja ugnikalnio išsiveržimas Kanarų salose
Šeštadienį La Palmoje, atsivėrus naujai ugnikalnio angai, ugnikalnio sprogimai į orą išmetė įkaitusią lavą, todėl maža Ispanijos sala buvo priversta uždaryti oro uostą, o kai kurie žmonės negalėjo išvykti.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau