Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 12

Nauji "Pfizer" ir "Moderna" vakcinų šalutiniai poveikiai: inkstų uždegimas, inkstų veiklos sutrikimai ir odos reakcijos

(Paranormal) Europos vaistų agentūra (EMA) praneša apie naujus nepageidaujamus reiškinius, susijusius su "Pfizer" ir "Moderna" gaminamomis eksperimentinėmis COVID-19 vakcinomis. Šie nauji nepageidaujami reiškiniai, tarp kurių yra odos reakcijos ir inkstų negalavimai, yra daugiau nei tik šalutinis poveikis - tai apsinuodijimo simptomai, požymiai, rodantys, kad recipiento kraujas ir filtravimo organai užteršti svetimais toksinais. Būtent tam ir skirtos šios vakcinos - į kraują ir organus įsiskverbti sukurtais smailių baltymais, kuriuos priverstinai replikuoja paties organizmo ląstelės.

Naujai nustatytos sveikatos problemos - odos mikrokraujagyslių problemos, inkstų uždegimas ir pernelyg didelis baltymų netekimas

Šios naujai nustatytos odos reakcijos ir inkstų negalavimai gali būti neįtraukti į EMA praneštinų nepageidaujamų reiškinių po skiepijimo sąrašą, todėl agentūra negali surinkti tikslių duomenų ir suprasti apsinuodijimo masto. Naujai nustatyti negalavimai apima daugiaformę eritemą - odos reakciją, kuriai tarpininkauja odos ir burnos gleivinės paviršinės mikrovaskulatūros imuninės ląstelės. Odos reakcija gali būti lengva arba sunki, dėl jos gali atsirasti odos pažeidimų. Daugiaformė eritema gali atsirasti po infekcijos arba po vaistų poveikio. Kadangi skiepo baltymai smaigaliai iš vakcinos patenka už ląstelės ribų, gali įtikinamai cirkuliuoti kraujyje ir sukelti mini krešulių susidarymą mikrovaskulatūroje, tikėtina, kad ši odos būklė yra vakcinos pažeidimo simptomas. Šis pažeidimas gali būti ženklas, kad "spike" baltymai cirkuliuoja toliau į širdies ir kraujagyslių sistemą, nei iki šiol buvo manoma, ir sutrikdo imuninių kompleksų veiklą odoje.

Kitas naujai nustatytas negalavimas yra glomerulonefritas - inkstų uždegimo tipas. Kadangi spyglių baltymai gali cirkuliuoti kraujyje, iš prigimties yra uždegiminiai ir gali koncentruotis gyvybiškai svarbiuose organuose, pavyzdžiui, inkstuose, ši vakcinos žala yra daugiau nei įmanoma.

Galiausiai EMA tiria, kaip COVID vakcinos sukelia nefrozinį sindromą. Dėl šio inkstų sutrikimo su šlapimu netenkama daug baltymų. Kadangi vis daugiau žmonių praneša apie šį sveikatos sutrikimą po vakcinacijos, tai gali būti vienas pirmųjų požymių, kad ši mRNA vakcinų technologija perkvalifikavo imunines ląsteles atakuoti natūralius organizmo baltymus. Ši eksperimentinė technologija yra pirmasis bandymas sukurti svetimus toksinus paties organizmo ląstelėse. Jei imuninės ląstelės išmoks pulti tai, ką pagamino paties organizmo ląstelės, gali atsirasti bėgimo efektas, kai imuninės ląstelės ims atakuoti natūralius organizmo baltymus. Kita vertus, organizmas gali išmesti baltymų perteklių, bandydamas iš organizmo pašalinti smailiuosius baltymus, dėl to gali per daug sumažėti kitų svarbių baltymų.

Sisteminės autoimuninės, širdies ir kraujagyslių bei uždegiminės ligos lieka nediagnozuotos, nes spygliuotieji baltymai niokoja gyventojus.

EMA atskleidė šiuos naujus šalutinius poveikius, kai atnaujino savo vakcinų duomenų bazės saugos skyrių, taip papildydama vis didėjantį vakcinų sukeliamos rimtos žalos sąrašą naujomis galimomis sveikatos problemomis. Tačiau, kaip ir dauguma nepageidaujamų reiškinių, šios inkstų problemos ir odos reakcijos nebus atskleistos vakcinos etiketėje. FDA jau įspėjo, kad pasiskiepijus jauniems pacientams be reikalo kyla širdies uždegimas. Šie skiepai taip pat sukelia kraujo krešulius, aklumą ir kitus sunkius širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimus. Šiuo metu nė viena iš šių rimtų sveikatos problemų nesvarbi FDA, CDC, PSO, NHS, EMA ir kitoms reguliavimo agentūroms. Šios reguliavimo agentūros mano, kad šie nuodai teikia naudos, kuri verta kančių. Daugelio šių naujų sveikatos problemų, vykstančių paskiepytų žmonių organizme, negalima tiksliai įvardyti kaip nepageidaujamo įvykio ar šalutinio poveikio, nes problemos, vykstančios jų organizme, yra sisteminės, skirtingai veikia daugelį organų ir pasižymi įvairiais nežinomais autoimuniniais poveikiais, kurių negalima nuosekliai išmatuoti.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šaltiniai:

ZeroHedge.com

Planet-Today.com

Planet-Today.com

Straipsnio autoriaus Lance D Johnson nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais faktais, kas jiems naudinga, cituoja be leidimo, naudojasi tokioms pačiomis priklausančiomis žiniasklaidos priemonėmis, nepateikdamos jokių įrodymų, o tik pasakojimus. Todėl mes, prieš skaitant jums, pateikiame savų šaltinių nuorodas.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau