Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Rugpjūčio » 17

Pasaulis sustingo laukdamas antrosios 9-11

Prasidėjus COVID-19 pandemijai, internete susidarė labai keista situacija: atrodė, kad pasaulyje nėra nieko kito, tik ši korona, kad žmonės nesidomi niekuo kitu, tik skiepais ir uždarymais. Kas antras, o kartais net du iš trijų forumų vienaip ar kitaip yra susiję su pandemija:

konspirologija, Afganistanas, video, paranormal.lt

Daugelis juokavo, kad dabar į Žemę turi trenktis kilometrinis asteroidas, kad žmonės kaip nors atitrauktų dėmesį nuo koronos ir atkreiptų dėmesį į ką nors kita.

Laimei, asteroidas neatskriejo, tačiau prasidėjo įvykiai Afganistane, kuriuos dabar su baisia jėga aptarinėja visas pasaulis. Ir viskas kartojasi: jei anksčiau pirmavo Kovidas, tai dabar jo vietą užėmė Afganistanas:

Situacija labai keista, nes prieš mėnesį niekam nerūpėjo Afganistanas. Niekam tai nerūpėjo nei prieš metus, nei prieš dvejus, nei tada, kai ten buvo kas nors susprogdinta. Porą kartų talibai labai smarkiai ir sėkmingai atakavo amerikiečių karines bazes, amerikiečiai ir britai patyrė didelių nuostolių, bet tai niekam nerūpėjo, išskyrus žuvusiųjų artimuosius. Dabar visi labai susijaudinę, ypač Irano patriotai, kurie šioje keistoje evakuacijoje įžvelgė Amerikos imperijos pabaigą. Tačiau protingi žmonės šiame mažame lėktuvėlyje įžvelgė gryną filmo improvizają "Grenlandija" arba "Pasaulių karas Z":

Be to nežinia, ar sutapimas, ar ne.... Kad, tokiame dalyke dalyvauja ir "belarus airways" linijos... O, tai jau buvo užprogramuota filme "Pasaulinis karas Z". Klausymas, ką šis lėktuvas mums vežą, pabėgelius, mirtį, ar išgyvenimą ir viltį?

konspirologija, Afganistanas, video, paranormal.lt

Be to, negalima nepastebėti puikaus žiniasklaidos ir botų fermų trolių darbo, kurie vien GLP portale kas antrą įrašą parašė apie Afganistaną, nes vidutinis amerikietis neturi jokio supratimo, kur tas Afganistanas yra, ir jam visiškai nerūpi, kas ir kaip ten atėjo į valdžią. Amerikiečiai nebuvo nužudyti? Amerikiečių diplomatai nebuvo paimti įkaitais? Tuomet velniop Afganistaną; niekas apie jį nediskutuos ir nekurs temų su trimis komentarais. 

Kai viskas tapo aišku, žmonės ėmė atidžiai žiūrėti į Afganistano nuotraukas, ieškodami jose slaptų žinučių ar ritualinių ženklų. Paieškos netruko užtrukti, kai žmonės pažvelgė į šio epinio C-17 borto numerį:

Pasaulis sustingo laukdamas antrosios 9-11

Ir čia, blogodrome, buvo šokas, nes tokių fenomenalių sutapimų nebūna. Lėktuvas su tinkamu numeriu buvo tinkamoje vietoje tinkamu laiku. Žmogus su kamera taip pat buvo ten, o paskui vaizdą perėmė visi televizijos kanalai. 

Sąmokslo teorijų šalininkai viską įžvelgė beveik iš karto, tačiau iki šiol niekas nežino, kaip interpretuoti šią žinią.  Šiuo metu dauguma mano, kad tai tam tikra antrosios rugsėjo 11-osios, kuri įvyks, žinoma, neaišku kur ir kada, bet akivaizdu, kad gana greitai.

Taip pat neaišku, kokia bus netikra vėliava, tačiau šiuo metu daugelis mano, kad tai bus pasaulinė kibernetinė ataka, kai visame pasaulyje bus išjungtas internetas ir nutrauktas elektros energijos tiekimas.  Per pastarąsias porą savaičių buvo nemažai jautrių įspėjimų apie tai, įskaitant ir rusų kalba.

Rugpjūčio 6 d., į kurį jau atkreipėme skaitytojų dėmesį:

Rugpjūčio 7 d. visiškai kito asmens įrašas:

Nors kibernetinė ataka ir elektros energijos tiekimo nutrūkimas tikrai nebūtų blogiausias variantas, nei branduoliniai smūgiai, todėl tikėkimės, kad globalistai pirmą kartą tik išgąsdins avis mirksinčiomis švieselėmis, bet ūkio nesunaikins. Tačiau, kad ir ką jie sugalvotų -  pasaulinis planas tuo nesibaigs, nes prie jo dirbama jau 20 metų. 

Kaip šiandien visi žinome, rugsėjo 11 d. sugriautų bokštų dvynių vietoje buvo pastatytas paminklas - Pasaulio prekybos centras 1 (One World Trade Centre). Šis pastatas yra septintas pagal aukštį dangoraižis pasaulyje, aukščiausias pastatas Vakarų pusrutulyje ir, ko gero, vienas aukščiausių. Ne visi mūsų skaitytojai yra ten buvę, bet net ir tie, kurie ten buvo, vargu ar atkreipė dėmesį į įstaigos logotipą, todėl atkreipiame dėmesį:

konspirologija, Afganistanas, video, paranormal.lt

O dabar įtikinkite mus, kad tai stilizuotas dangoraižis, o ne kas nors kita. Taigi, po tokio Amerikos pabėgimo iš Afganistano pasaulyje viskas tik prasideda, tad būkite su mumis.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau