Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2021 » Rugpjūčio » 25

Psichosomatika: pasakykite, ką jums skauda ir sužinosite, kokių problemų turite gyvenime

Nuo seno sakoma, kad „visos ligos - nuo nervų“. Iš tikrųjų mūsų kūnas ir emocijos yra labai susijusios. Šį tarpusavio ryšį nagrinėja psichosomatika, aiškinanti apie ką perspėja įvairiuose kūno vietose atsiradę skausmai.

Galva

Jei dažnai skauda galvą, galima įtarti, kad Jūsų smegenys gauna pernelyg daug informacijos, su kuria nesusidoroja. Galvos skausmai perspėja ir apie tai, kad mąstote apie kažkokį dalyką, kuris Jums neduoda ramybės.

Galvos skausmais dažnai skundžiasi racionalūs, vien protu gyvenime besiremiantys žmonės, kurie savo emocijas tiesiog slopina. Be to, galvos skausmai gali byloti apie žemą savivertę, vidinius priekaištus sau ir baimę, kuri gali būti ir neįsisąmoninta.

Plaukai

Problemos su plaukais (ankstyvas žilimas, silpni sparčiai slenkantys plaukai) - streso, bejėgiškumo ir beviltiškumo ženklas. Plaukai yra laikomi gyvybinės energijos simboliu. Jeigu žmogus gyvena nuolatinėje įtampoje, ilgainiui tai paveikia ir plaukus. Vos tik labiau pradėsite pasitikėti savimi, ims keistis ir Jūsų plaukų būklė.

Kartais plaukų problemos gali perspėti apie tai, kad Jūsų ego (savivartė) yra pernelyg didelė. Tokiais atvejais patariama peržiūrėti savo vertybes ir santykius su aplinkiniais.

Kaklas

Kaklas jungia protą (galvą) su jausmais (kūnu), todėl kaklo skausmai perspėja apie konfliktą tarp kūno ir jausmų. Metafizine prasme kaklą galima laikyti tiltu tarp dvasinio ir materialaus mūsų gyvenimo aspektų. Dažniau kaklo skausmais skundžiasi mažiau lankstūs žmonės. Tai galima paaiškinti tuo, kad 

žmogus tarsi bijo pasisukti, jog sužinotų tiesą, kuri slepiasi jam už nugaros. Užuot išsiaiškinęs ir išsprendęs situaciją, jis ją ignoruoja. Jei skauda kaklą, pabandykite pritariančiai linktelėti arba papurtyti galvą į abi priešingas puses. Tai parodys, su kuriuo iš aspektų turite problemų „taip“ ar „ne“.

Akys

• Trumparegystė - išmintingumo, matymo į priekį stoka, ateities baimė ir nenoras matyti toliau savo nosies.

• Toliaregystė - nesugebėjimas gyventi dabartimi, šiandienos diena. Tokie žmonės pernelyg ilgai mąsto, užuot darę tai, kas būtina padalyti, nesugeba pamatyti visos situacijos.

• Daltonizmas - akys nepriima spalvų, viską mato pilkai, nes žmogus nesugeba džiaugtis gyvenimu. Svarbu patikrinti tų spalvų, kurias išstumia sąmonė, reikšmę, t.y. su kuo jos yra siejamos.

• Glaukoma, tai tarsi akies šydas, atsirandantis todėl, kad žmogus dabartyje kenčia dėl praeities dalykų, negali kažko atleisti ar priimti.

Dantys

Dantis dažniau skauda neryžtingiems žmonėms, kuriems būna sunku priimti sprendimus. Jie linkę visas užduotis spręsti patikėti kitiems, nes patys nemoka analizuoti savo gyvenimo situacijų ir jų baiminasi.

Problemos su krūminiais dantimis byloja apie tai, kad žmogus nesugeba priimti užgriuvusių aplinkybių. Sakoma, jog viršutiniai dantys atsakingi už sprendimų priėmimą, o apatiniai - už atsakomybę dėl savo sprendimų.

• Kairioji pusė - asmeninė erdvė, dešinioji - socialinė. Taip pat manoma, kad problemos, susijusios su kairiąja kūno dalimi, atspindi bendravimą su motina, su dešiniąja kūno dalimi -bendravimą su tėvu.

Burna

Burnos ertmės ligos, pavyzdžiui, stomatitas susijusios su širdį draskančia nuoskauda.

• Jei įsikandote liežuvį, galbūt baudžiate save už pernelyg didelį šnekumą, jei įsikandote skruostą - jaučiate nerimą ar slepiate kokią nors paslaptį.

• Burna susijusi su naujomis idėjomis. Bet kokios burnos problemos byloja apie nesklandumus šioje srityje.

Lūpos

Lūpos - mūsų jutiminio pasaulio išraiška, todėl ant jų pasireiškia mūsų vidinės problemos.

• Lūpų įtrūkimai - žmogų į dalis plėšo prieštaringi jausmai.

• Lūpų kramtymas - žmogus baudžia save už parodytą jausmingumą.

• Pūslelinė - tai tas pats, kaip ir lūpų kramtymas, tik daug rimčiau.

Nugara

Nugara simbolizuoja atramą gyvenime. Jei skauda nugarą, tai Jums gyvenime trūksta moralinės atramos. Žmogus mano, kad jo niekas nemyli arba yra priverstas slėpti savo meilę.

• Kai žmogus praranda gebėjimą laisvai judėti, vadinasi jis negali reikšti savo meilės kitiems per veiklą.

• Jei labiau skauda kairiąją nugaros pusę, problemos kyla su artimaisiais, jei dešinę - su aplinkiniu pasauliu.

Juosmuo

Konfliktas, kaltės jausmas, nuolatinė savigrauža dėl to, kas buvo praeityje. Taip galima būtų vertinti juosmens skausmus.

• Apatinė nugaros dalis susijusi su materialinėmis vertybėmis, pinigais, partneriu, namais, vaikais, darbu, mokslu ir pan.

• Skausmai juosmens plote byloja apie tai, kad žmogus nori kažką turėti ar pakeisti, kad jaustųsi geriau, bet tai nesiryžta pripažinti nei sau, nei kitiems. Todėl problemos sugula jam ant pečių, kurias jis tempia pats.

Sąnariai

Sąnario uždegimas - užspausto pykčio ženklas, kai žmogus visur siekia tobulybės, netgi smulkmenose. Tačiau, jeigu jis nepatenkintas, neleidžia sau išlieti pykčio, pyktis susikaupia sąnariuose.

• Artritas dažniausiai susijęs su jausmu, kad esi nemylimas, kita vertus, nuo artrito skausmų kenčiantys žmonės yra labai teisingi. Pagrindinis jų žodis - „reikia“. Trūks plyš, bet jie padarys. Be to, šie žmonės savyje turi labai stiprų savikritikos jausmą.

• Išnirimai, ypač jei jie dažni, byloja apie tai, kad žmogus pernelyg dažnai leidžia savimi manipuliuoti.

• Problemos su keliais - tai užsispyrėliškumas, puikybė ir nesugebėjimas nusileisti.

Antsvoris

Jei žmogus ilgą laiką turi antsvorio, jam būtina peržiūrėti savo jausmus ir mintis. Dažnas kūnas kaupia svorį, nes nori apsisaugoti nuo žalingojo išorės poveikio. Turintys antsvorio jaučiasi labiau pažeidžiami savo gyvenime. Kartais antsvoris byloja ir apie užslopintą norą ką nors pasiekti.

Blauzdos

Blauzdų skausmai gali byloti apie vertybinius konfliktus gyvenime. Galbūt subyrėjo Jūsų idealai, o galbūt norite dalykų, kurie prieštarauja Jūsų vertybėms?

Kai skauda blauzdas, sunku normaliai vaikščioti ir bėgioti, t.y. judėti į priekį, todėl šie skausmai susiję su mūsų požiūriu į ateitį ir su mūsų gebėjimu gyvenime eiti į priekį.

Skrandis

Yra žinoma, kad viena pagrindinių gastrito atsiradimo priežasčių -stresas, sunkūs išgyvenimai ir įtampa. Problemos su skrandžiu byloja, kad Jums gyvenime trūksta apibrėžtumo. Jūs tarsi esate pakibęs situacijoje, todėl Jus netgi kamuoja beviltiškumo jausmas. Skrandžio opa perspėja, kad Jūsų gyvenime daug baimės, jaučiatės nesaugūs ir nepatenkinti. Opa atsiranda dėl susierzinimo, kuris neišliejamas į išorę. Jei šie žmonės išsikalbėtų, jie opos neturėtų.

paranormal.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 09:02 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Henane, Kinijoje
Rugsėjo 24-25 d. smarkios liūtys smogė Henanui, Nanyangui, Luoyangui, Pingdingshanui ir daugeliui Henano kaimų, juos užtvindė purvo nuošliaužos ir nuošliaužos, buvo apgadinta daug pastatų ir automobilių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 08:28 Kaimo gyventojai išsigando 5G "spinduliuotės" ir nugriovė mobiliojo ryšio bokštą
Baškirijos kaimų gyventojai išsigando 5G "radiacijos" ir traktoriumi nugriovė mobiliojo ryšio bokštą.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 23:33 Vyras ir tėvas miršta po to, kai ligoninė neleido vartoti ivermektino

Vakarų medicina nužudė dar vieną amerikietį po to, kai jam buvo atsisakyta skirti gyvybiškai svarbų gydymą ivermektinu nuo sunkios Wuhan koronaviruso (Covid-19) infekcijos. 

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 22:58 Tai niekada nesibaigs: Izraelis teigia, kad norint išlaikyti kovidų "žaliąjį leidimą" reikės ketvirtos "stiprinamosios" vakcinos
Jungtinėms Amerikos Valstijoms įžengus į trečiąjį Vuchano koronaviruso (Covid-19) plandemijos "stiprinamosios injekcijos" etapą, Izraelis jau gauna ketvirtąją injekciją.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 19:08 Vėžio atsiradimas ir gydymas
Vėžys - tai įvairių parazitų konglomeratas: mikrobų, virusų, grybelių, pirmuonių. Vėžinis navikas - tai grybiena, kurioje tie parazitai vystosi.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau