Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Kosmosas » 2021 » Rugpjūčio » 28

Žemėje siaučia geomagnetinė audra

Pastaruoju metu NOAA specialistų pastangos prognozuoti "kosminius orus" primena bandymą nupasakoti, o ne prognozuoti. Remiantis naujausiomis prognozėmis, didelių Saulės žybsnių nebuvo, tik "atsiskyrę magnetizmo ruožai", kurių poveikis Žemei negresia.

Rugpjūčio 26 d. "kosminiai meteorologai" pranešė apie "magnetizmo giją", tačiau patikino, kad ji neturės jokio poveikio Žemei, o gal ir turės, bet silpną, ir nesukels geomagnetinės audros.

Rugpjūčio 27 d. jie taip pat pranešė, kad "magnetizmo gija" gali turėti įtakos, bet geomagnetinės audros nebus, ir dienos pabaigoje mielai patvirtino savo "prognozę", patikindami, kad dabar audrų tikrai nesitikime.

Tačiau šiandien, rugpjūčio 28 d., Žemę užklupo stipri geomagnetinė audra, kuri šiuo metu pasiekė Kr5 lygį (raudona spalva). 

Kosminės meteorologijos specialistai nedelsdami pabandė iš naujo "įsirašyti" ir pranešė, kad vakar, rugpjūčio 27 d., Saulėje įvyko vainikinės masės išsiveržimas ir "Žemė eina per stipriai įmagnetintą CME pėdsaką".

Pripažinkime - ne silpnas "pėdsakas", nes, remiantis viešai prieinamais duomenimis, dabartinę magnetinę audrą lydi ne tik stipriausias auroros žybsnis, bet ir kosminiai spinduliai, apimantys praktiškai visą planetą.

Palikime NOAA prognozes ramybėje ir patys pažvelkime į duomenis. Remiantis turimais Saulės aktyvumo duomenimis, vakar įvyko žybsnis, kuris buvo gana galingas. Stebina tai, kad žybsnis Žemėje nušvito beveik akimirksniu, atsižvelgiant į tai, kad plazmos pliūpsnis Žemę padengs tik rugpjūčio 30 d.

Tokie "efektai" leidžia manyti, kad Žemės magnetinis laukas visai nebeatlieka savo kaip "Žemės skydo" funkcijos. Iki rugpjūčio 30 d. pamatysime, kaip Žemės magnetinio skydo silpnumas gali mus paveikti.

Magnetinių audrų diagramą kas dieną galite stebėti pas mus skiltyje orai!

Schumanno rezonansai yra globalūs elektromagnetiniai rezonansai, kuriuos sukuria ir sužadina žaibo iškrovos ertmėje, kurią sudaro Žemės paviršius ir jonosfera. Galite stebėti kiekvieną dieną.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau