Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 29

Ontarijuje dėl su vakcina susijusių širdies sutrikimų hospitalizuota daugiau nei 100 jaunuolių

(Paranormal) Neseniai Kanadoje paskelbtoje ataskaitoje nurodoma, kad daug žmonių patiria su vakcinomis susijusių širdies sutrikimų, o dauguma jų - jauni žmonės.

Ataskaitos, kurią tyliai paskelbė Ontarijo visuomenės sveikatos biuras, duomenimis, rugpjūčio 7 d. Ontarijuje jaunesniems nei 25 metų žmonėms buvo užregistruoti 106 perikardito ir miokardito atvejai, t. y. šiek tiek daugiau nei pusė visų ten hospitalizuotų širdies uždegimo atvejų. Trisdešimt vienas iš šių atvejų buvo užfiksuotas 12-17 metų amžiaus žmonėms, o 75 atvejai - 18-24 metų amžiaus žmonėms. Aštuoniasdešimt procentų visų šių atvejų buvo pastebėti vyrams, o beveik 70 procentų atvejų įvyko po antrojo serijos šūvio.

Ataskaitoje teigiama, kad po to, kai Izraelyje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose buvo gauta pranešimų apie panašų šalutinį poveikį, šios šalies visuomenės sveikatos priežiūros skyriams buvo nurodyta sustiprinti šio šalutinio poveikio stebėseną. Ontarijo visuomenės sveikatos biuras birželio mėn. pradėjo reikalauti tą pačią dieną pranešti apie miokarditą ir perikarditą po vakcinacijos. Simptomai gali pasireikšti jau praėjus kelioms minutėms po skiepijimo ir praėjus maždaug trims mėnesiams po skiepo.

Ataskaitoje teigiama: "Pranešimų apie miokarditą ir (arba) perikarditą skaičius buvo didesnis po antrosios mRNA vakcinos dozės nei po pirmosios, ypač tiems, kurie gavo "Moderna" vakciną kaip antrąją serijos dozę (neatsižvelgiant į pirmosios dozės produktą)."

Ontarijo visuomenės sveikatos biuro (Public Health Ontario) duomenimis, pranešimų apie širdies uždegimą tarp 18-24 metų amžiaus asmenų buvo septynis kartus daugiau tarp tų, kurie gavo "Moderna" vakciną, nei tarp tų, kurie gavo "Pfizer" vakciną. Tik "Pfizer" vakcina siūloma 12-17 metų amžiaus asmenims, todėl nėra galimybės atlikti palyginimą tarp jaunesnių žmonių.

Iš viso visose amžiaus grupėse jie pastebėjo 202 apsilankymus skubios pagalbos skyriuje dėl širdies sutrikimų po vakcinacijos, 146 iš jų teko hospitalizuoti, o tris iš jų teko paguldyti į intensyviosios terapijos skyrių.

Tarp vyresnių asmenų į bendrą skaičių buvo įtraukti 54 25-39 metų amžiaus žmonės ir 44 40 metų ir vyresni asmenys.

Dvi širdies ligos, pastebėtos po COVID-19 vakcinacijos, yra miokarditas, t. y. širdies raumens uždegimas, ir perikarditas, t. y. širdies gleivinės uždegimas. Šių problemų simptomai yra dusulys, širdies plakimas arba daužymas, krūtinės skausmas ir bloga savijauta.

Ontarijo tyrimų rezultatai patvirtinti papildomais tyrimais

Širdies uždegimo po COVID-19 vakcinos problemos pastebimos visame pasaulyje, ypač jauniems vyrams. Izraelyje, kuris šiuo metu yra viena labiausiai skiepijamų šalių pasaulyje, nustatytas tikėtinas ryšys tarp Pfizer COVID-19 vakcinos ir miokardito, daugiausia 16-30 metų amžiaus vaikinams.

Šios šalies mokslininkai nustatė, kad po COVID-19 vakcinos paskiepijimo šia liga gali susirgti vienas iš 3 000-5 000 jaunų vyrų nuo 16 iki 24 metų amžiaus. Kadangi po antrosios dozės žala yra didesnė, šalyje svarstoma galimybė paaugliams skirti tik vieną injekciją, kad jie būtų apsaugoti nuo širdies rizikos.

Tuo tarpu Kalifornijos universiteto mokslininkų atliktas tyrimas, kuriame buvo analizuojamos nepageidaujamos reakcijos į COVID-19 vakcinas Amerikos vaikams, parodė, kad sveiki 12-15 metų berniukai po skiepo keturis-šešis kartus dažniau patenka į ligoninę dėl širdies uždegimo, nei patenka į ligoninę dėl pačios COVID-19 vakcinos.

Šie tyrimai suteikia vertingų įžvalgų, kurias turėtų pasverti visi tėvai, spręsdami, ar verta jų vaikams, ypač jaunų berniukų tėvams, skiepytis šia vakcina.

Šio straipsnio šaltiniai:

HumansAreFree.com

TorontoSun.com

TheGuardian.com

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 19:56 Šiaurės Ispaniją užklupo smarkus snygis: daugiau nei 60 cm per 6 valandas
Šiąnakt Ispanijos šiaurėje gausiai snigo - vos per 6 valandas iškrito daugiau nei 60 cm sniego. Labiausiai nuo sniego nukentėjo Navaros, Larreso, Hueskos ir Aragono miestai.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau