Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Spalio » 5

Naujas 41 000 žmonių tyrimas atskleidė, kad vakcinų vartojimas didina hospitalizacijos riziką

(Paranormal) Naujausiame "New England Journal of Medicine" (NEJM) paskelbtame naujausiame "vakcinų veiksmingumo" tyrime yra daugiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Aptariamą tyrimą "Kovid-19 vakcinų veiksmingumas ambulatorinėse ir pacientų priežiūros įstaigose" iš karto pristatė Ligų kontrolės centras (CDC), reklamuodamas kovid-19 vakcinas.

Atlikus tolesnį duomenų tyrimą paaiškėjo, kad šis tyrimas ir jo interpretacija buvo sukurti siekiant apgauti visuomenę. Sukonfigūravus tikrąjį sergamumo po vakcinacijos lygį, vakcinos veiksmingumą buvo galima interpretuoti kaip neigiamą 13 proc. Atrodo, kad vartojant covid vakcinas padidėja hospitalizacijos rizika.

Tyrime praleisti neseniai paskiepytų asmenų hospitalizacijos duomenys, siekiant padidinti "vakcinos veiksmingumą"

Tyrime buvo vertinamas kovid-19 vakcinų veiksmingumas, taikant testinį-neigiamą planą, kuriame dalyvavo 41 552 dalyviai. Tyrimo metu buvo ieškoma "į kovidą panašios ligos" diagnozių, simptomatinių ligų ir teigiamų testų rezultatų pagal vakcinacijos statusą 50+ amžiaus grupėje. Tyrime buvo nagrinėjami skubios pagalbos skyrių ir skubios hospitalizacijos duomenys devyniose valstijose nuo 2021 m. sausio iki rugpjūčio mėn.

Tyrimo metu nustatyti 41 552 hospitalizavimo atvejai dėl "į kovidus panašios ligos" (angl. covid-like illness) CLI. Šis platus diagnostinis terminas galėjo apibūdinti daugybę įvairios kilmės kvėpavimo takų infekcijų. Šis terminas galėtų įkūnyti įvairių rūšių alergijas, astmą, inhaliacinį apsinuodijimą ar pagrindines kvėpavimo takų ligas. Šiuo terminu gali būti apibūdinamas nepageidaujamas vaisto ar skiepo poveikis. Šis terminas gali reikšti sunkų ligos atvejį po skiepijimo.

Nuo pat pradžių tyrimo metu devyniose valstijose iš viso užfiksuoti 103 199 hospitalizavimo atvejai. Siekiant susiaurinti duomenis, tyrime buvo naudojami konkretūs kriterijai (50 metų ir vyresni ir CLI). Tyrime naudoti hospitalizacijų duomenys sudarė tik nedidelę dalį visų bendroje populiacijoje stebėtų hospitalizacijų ir sudarė dar mažesnę dalį vyresnių nei 50 metų žmonių užregistruotų hospitalizacijų. Paprasčiausiai atmetus hospitalizacijas dėl visų priežasčių pagal skiepijimo būklę, toks tyrimo planas galėjo lengvai pašalinti dešimtis tūkstančių hospitalizacijų skiepytųjų kohortoje. Iš 61 647 hospitalizacijų, neįtrauktų į tyrimą, daugelis buvo jaunesnių nei 50 metų žmonių sveikatos problemos. Ar kovido vakcinos galėjo be reikalo sukelti skubios medicininės pagalbos ir sveikatos problemų jauniems žmonėms, kurie galėjo lengvai įveikti infekciją? Šie duomenys nepateikti, todėl sunku pasakyti. Tyrime taip pat nepateikti duomenys apie pakartotinį hospitalizavimą ir apie atvejus, kai nebuvo įrašų apie skiepijimą ar covid-19 tyrimą.

Labiausiai šokiruojantis duomenų praleidimas apėmė neseniai paskiepytų asmenų hospitalizacijas. Dauguma nepageidaujamų reiškinių ir hospitalizacijų įvyksta pirmąją savaitę po skiepijimo, tačiau tyrime visos šios hospitalizacijos, jei jos įvyko po pirmosios dozės, praleistos. Šioje neseniai paskiepytųjų kategorijoje buvo 1872 hospitalizacijos, t. y. kategorijoje, kuri sąmoningai nebuvo įtraukta siekiant apgauti visuomenę.

Diagnostinis sukčiavimas ir duomenų iškraipymas, naudojamas visuomenei apgauti

Sukčiavimas tuo nesibaigia. Tyrime sukonfigūruotas "vakcinos veiksmingumas" dirbtinai sumažinant bendrą CLI skaičių paskiepytųjų grupėje. Tai buvo padaryta naudojant skirtingus ciklų skaičiavimus PGR "patvirtinant" covid-19. Tyrimas priklausė nuo apgaulingai sukalibruoto PGR testo, kuris naudojamas siekiant išpūsti oficialius kovidozės atvejus neskiepytųjų grupėje, dirbtinai sumažinti kovidozės atvejų skaičių skiepytųjų grupėje ir galiausiai reklamuoti aukštą vakcinos veiksmingumo procentą. Mažesnis paskiepytųjų ciklų skaičius pašalino visus klaidingai teigiamus rezultatus, sumažindamas oficialų kovido atvejų skaičių tik tarp paskiepytųjų. Iš tiesų, iš lygties pašalinus PGR tyrimą, visose trijose grupėse - neskiepytų, iš dalies skiepytų ir visiškai skiepytų - KOVI atvejai išlieka stabilūs.

CDC, kovidų sukčiavimas, pavojinga medicina, duomenų iškraipymas

Nors CLI diagnozė visose trijose grupėse išlieka pastovi, tačiau visiškai paskiepytiems asmenims praneštų "kovidų atvejų" skaičius yra gerokai mažesnis (dėl to, kad visiškai paskiepytiems asmenims taikomos žemesnės ciklo ribos). Tai yra diagnostinis sukčiavimas ir manipuliavimas duomenimis, siekiant, kad produktas (covid-19 vakcinos) atrodytų taip, tarsi jis sustabdo tam tikrą ligą. Ši liga nėra tinkamai apibrėžta, PGR ciklai nėra absoliutūs ar galutinai diagnozuojami, o dėl to iškraipyti duomenys naudojami siekiant apgauti visuomenę dėl eksperimentinio genus keičiančio produkto "veiksmingumo".

CDC, kovidų sukčiavimas, pavojinga medicina, duomenų iškraipymas

Jei tyrime apskaičiuotas vakcinos veiksmingumas, atsižvelgiant į visas hospitalizacijas dėl CLI (įskaitant praleistas 1872 neseniai paskiepytų asmenų hospitalizacijas), vakcinos veiksmingumas sumažėja iki grynosios neigiamos vertės -13 proc. Tai reiškia, kad šių eksperimentinių vakcinų vartojimas iš tikrųjų didina hospitalizacijos riziką.

CDC, kovidų sukčiavimas, pavojinga medicina, duomenų iškraipymas

CDC, kovidų sukčiavimas, pavojinga medicina, duomenų iškraipymas

Daugiau informacijos apie naujausią sukčiavimą vakcinomis rasite svetainėje ScienceFraud.News.

Šaltiniai:

NEJM.org

Planet-Today.com

Twitter.com

Twitter.com

Twitter.com

Twitter.com

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau