Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Liepos » 7

STUDIJA: 82 % nėščiųjų, paskiepytų nuo kovido per pirmąjį ir antrąjį nėštumo trimestrą, patyrė persileidimą

(Paranormal) Nauji tyrimai, paskelbti žurnale New England Journal of Medicine (NEJM), netyčia atskleidė, kad net 82 proc. nėščių moterų, "paskiepytų" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), galiausiai patiria persileidimą.

Straipsnyje, pavadintame "Preliminarios išvados apie mRNA Covid-19 vakcinos saugumą nėščiosioms", teigiama žodžiais, kad tarp nėščiųjų [moterų], gavusių Covid-19 vakcinas, "nėra akivaizdžių saugumo signalų". Tačiau, kaip tyrimo dalis paskelbta lentelė rodo, kad didžioji dauguma nėščiųjų, kurioms buvo suleista vakcina, niekada negimdė gyvo kūdikio.

Tyrime konkrečiai nagrinėtos "Pfizer-BioNTech" ir "Moderna" mRNA (angl. messenger RNA) injekcijos, kurios yra dvi plačiausiai šalyje vartojamos nuo Kinijos viruso.

Tyrime apgaulingai pateikiamas dar ryškesnis teiginys, kad tik 13,9 proc. visų "užbaigtų nėštumų" baigiasi persileidimu, nors į šį duomenų punktą įtrauktos moterys, kurios nebuvo skiepytos iki antrosios nėštumo pusės.

Iš to, kaip dokumentas pateikiamas, atrodo, kad dėl injekcijų nekyla jokių problemų. Norint atidžiau pažvelgti į duomenis, reikia atidžios akies, ką ir padarė vienas Didžiosios Britanijos onkologijos tyrėjas, kad prieitų prie kitokių išvadų.

"Tyrėjai nepaaiškinamai subendrino pirmojo trimestro savaiminius abortus - iki 20 savaitės imtinai - į užbaigtų nėštumų / praradimų visumą - 104 [persileidimus] iš 827 nėštumų", - rašė ji dviem žinomiems britų gydytojams.

"Tačiau kadangi buvo siekiama išsiaiškinti, ar skiepijimas Covid vakcina turėjo kokį nors neigiamą poveikį skirtingais nėštumo trimestrais, NEJM straipsnių autoriai iš visų 827 moterų turėjo atimti 700 moterų, kurios iš tikrųjų buvo paskiepytos tik trečiąjį trimestrą, paliekant tik tas, kurios buvo paskiepytos per pirmąsias 20 savaičių, t. y. 127 moteris, kurios turi būti įtrauktos į tą 4 lentelės dalį."

Medicinos įstaigos meluoja apie persileidimus ir savaiminius abortus, kuriuos sukėlė Kinijos viruso injekcijos

Taigi, "tikrasis savaiminių persileidimų procentas" tarp moterų, kurios buvo paskiepytos per pirmąsias 20 nėštumo savaičių, yra ne 12,6 procento, o 82 procentai, nes 104 iš 127 nėštumų buvo prarasti po injekcijos.

Nors tyrime tai buvo pripažinta labai smulkiu šriftu, iš viso 700 tyrimo dalyvių, t. y. 84,6 proc. gavo pirmąją tinkamą skiepo nuo gripo dozę per trečiąjį trimestrą. Taigi iš viso 96 iš 104 savaiminių abortų, arba 92,3 proc. įvyko iki 13 nėštumo savaitės.

"Taigi NEJM tyrime iš tikrųjų yra įrodymų, tačiau visiškai iškreiptai pateikti duomenys apskritai", - perspėja britų onkologas.

Prieš Fauci gripo skiepams tampant visuotiniu reiškiniu, pirmojo trimestro persileidimų skaičius siekė nuo 10 iki 26 proc. Tai, kad šis rodiklis šoktelėjo iki 82 proc. po Fauci gripo injekcijos, reiškia "daugiau nei trigubai didesnį savaiminių persileidimų, tiesiogiai susijusių su mRNA vakcinomis, dažnį", toliau rašė onkologas.

"Taigi, taip, čia yra didžiulė raudona vėliava [prieš] nėščių moterų skiepijimą."

Kitas su "Life Site News" susisiekęs asmuo tai patvirtino, nurodydamas, kad, jo nuomone, tyrime pateikti duomenys neatitinka susijusio teiginio, jog skiepai nuo Wuhan Flu yra saugūs ir veiksmingi nėščiosioms.

"Tai akivaizdus melas ir akivaizdus beveik kiekvienam", - rašė šis asmuo.

"Darant prielaidą, kad likusios 127 moterys buvo iki 20 nėštumo savaitės, lieka 82 proc. persileidimų (104 iš 127). Tai tas pats, kas sakyti, kad buvo tirta 700 vyrų ir 127 moterys ir tik nedidelis procentas pastojo. Na, iš pat pradžių 700 negalėjo pastoti", - pridūrė ji.

Daugiau susijusių naujienų apie tebesitęsiančią apgaulę, susijusią su kinų viruso injekcijų saugumu ir veiksmingumu (ir jo nebuvimu), galite rasti svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai:

Archive.org

Archive.org

Planet-Today.com

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.07.2021 laikas 22:17 Kai VAKCINUOTI žmonės suserga kovidu, žiniasklaida iškraipo tikrovę ir kaltina NEVAKCINUOTUS
Tariamas naujas Vuchano koronaviruso (Covid-19) "klasteris" neva plinta Masačusetso valstijos Cape Cod rajone, o didžioji žiniasklaida, kaip įprasta, kaltina "neskiepytus".

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:39 Australijos kakadu išmoko įsilaužti į šiukšliadėžes ir aktyviai to moko jaunąją kartą

Kakadu su žaviais kuokšteliais taip gerai prisitaikė prie didmiesčio, kad išmoko malšinti troškulį viešuosiuose fontanuose ir ieškoti maisto gatvėse.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:22 69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios per potvynius Henane, Kinijoje
69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios dėl potvynio Henano provincijoje, Kinijoje - 12,9 mln. žmonių nukentėjo - 972 000 hektarų žemės ūkio paskirties žemės nuniokota.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:15 Potvyniai ir nuošliaužos Cox’s Bazare, Bangladeše, nusinešė aštuonių žmonių gyvybes
2021 m. liepos 27 d. smarkios liūtys Kox's Bazaro pabėgėlių stovyklose Bangladeše (Bangladesh) sukėlė mirtinus potvynius ir nuošliaužas.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 18:56 Potvyniai Italijoje - "išprotėjęs klimatas
Potvynis Italijoje: dešimtys žmonių išgelbėti po to, kai nuošliaužos ir smarkios liūtys užklupo miestus aplink turistų pamėgtą Komo ežerą.

Skaityti daugiau

24.07.2021 laikas 11:30 Receptai | Patiekalai Varškės keksas su šokolado lašeliais
Varškės keksas su šokolado lašeliais - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

23.07.2021 laikas 22:34 Receptai | Patiekalai Patiekalas Vištiena "Egzotika"
Vištiena "Egzotika" - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

20.07.2021 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Nekeptas tortas su želė gabaliukais, grietine ir šokoladu
Tokį nekepto torto receptą su želė gabaliukais, grietine bei šokoladu gavau labai seniai ši savo mamos. Jis gaunasi itin gardus, gaivus bei vasariškas. Paranormal, Virtuvė, Šiandiena, Jums, Siūlo, Pasigaminti, Patiekalą, Pagal, Receptą, Nekeptas, Tortas, Želė, Gabaliukais, Grietine, Šokoladu, Skana...

Skaityti daugiau