Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 22

NEJM, klaidingai teigęs, kad kovidų vakcinos yra saugios nėščiosioms, išleido pataisą, kurioje pripažįstama, kad "nėra įrodymų"

(Paranormal) Dar birželio mėnesį "New England Journal of Medicine" (NEJM) paskelbė melagingą tyrimą, kuriame teigiama, kad Wuhan koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" yra visiškai "saugios ir veiksmingos" nėščioms moterims. Po kelių mėnesių NEJM buvo priverstas paskelbti pataisymą.

Pirminiame daktarės Lauros E. Riley (Dr. Laura E. Riley) tyrime, pavadintame "mRNA Covid-19 vakcinos nėščiosioms", buvo teigiama, kad nėščiosios turėtų vartoti Fauci gripo vakcinas, nes "Moderna" duomenys apie gyvūnų vystymąsi ir reprodukciją nerodė jokių saugumo problemų".

L. Riley taip pat teigė, kad "nėra jokios biologiškai tikėtinos priežasties, dėl kurios mRNA technologija būtų kenksminga nėštumo metu", nors skiepai nė karto nebuvo išbandyti nėščiųjų saugumui.

Šis absurdiškas netikras mokslinis tyrimas buvo parengtas taip, kad skambėtų kuo moksliškiau. Tikslas, žinoma, buvo įtikinti kuo daugiau jį perskaičiusių žmonių priimti melagingus teiginius net nesusimąsčius vien todėl, kad jis buvo paskelbtas "autoritetingame" žurnale NEJM.

Tačiau vėliau paaiškėjo, kad Riley teiginiai buvo pagrįsti melu ir kad iš tikrųjų, kaip teigiama neseniai paskelbtame patikslinime, "NĖRA JOKIŲ ĮRODYMŲ", kad Donaldo "vakcinos tėvo" Trumpo "operacijos "Warp Speed" injekcijos nėščiosioms yra saugios ar veiksmingos.

"Tuo metu, kai buvo paskelbtos preliminarios išvados su šia redakcija susijusiame Originaliame straipsnyje, savaiminių abortų skaičius buvo 104 ir buvo 1 negyvas gimęs kūdikis", - rašoma pataisyme.

"Tačiau nebuvo galima nustatyti savaiminių abortų rizikos proporcijos tarp dalyvių, paskiepytų iki 20 nėštumo savaitės, nes apie daugumą šių asmenų dar nebuvo informacijos apie tolesnius veiksmus."

Covid skiepijimas yra genocidas

Pasirodo, Riley net savo įtrauktų duomenų nepateikė teisingai. Redakcinio straipsnio 2342 puslapio penktoje pastraipoje Riley neteisingai nurodė registro dalyvių, kurie pranešė apie baigtą nėštumą, skaičių, taip pat savaiminių abortų ir negyvų gimusių kūdikių, įvykusių po skiepijimo, skaičių.

Tokių dalykų mes jau galime tikėtis iš tradicinės medicinos institucijų, kurios per pastaruosius kelerius metus įrodė, kad nesustabdys nieko, kad primestų savo plandeminę darbotvarkę masėms.

Akivaizdžiai daroma prielaida, kad tiek mažai žmonių iš tikrųjų pasidomės melagingais teiginiais, kad "Branch Covidians" galės įgyvendinti savo darbotvarkę su minimaliu pasipriešinimu.

Covid-19 ankstyvojo gydymo fondo (CETF) įkūrėjas Steve'as Kirschas (Steve Kirsch) tviteryje pranešė apie pataisymą, pažymėdamas, kad dabar jau per mažai ir per vėlu, nes potencialiai tūkstančiai nėščių moterų jau buvo įskiepytos remiantis melagingais Riley duomenimis ar kita propaganda.

"Ups", - pajuokavo Kirschas apie Riley tyrimą, kuriame melagingai teigiama, kad "Covid-19" injekcijos nėščiosioms yra saugios ir veiksmingos. "Jiems prireikė kelių mėnesių, kad atsakytų mūsų grupei".

"Trumpai tariant, CDC neturi jokio pagrindo rekomenduoti vakciną nėščiosioms. Ar įrodymų trūkumas turės įtakos CDC rekomendacijai? Žinoma, ne. Mes eksperimentuosime su visuomene", - pridūrė Kirschas.

Kirschas taip pat atkreipė dėmesį, kad pataisyme buvo padarytas dar vienas prisipažinimas apie tai, kad į duomenis buvo įtrauktas "palyginti nedidelis baigtų nėštumų skaičius", todėl jie buvo neišsamūs.

"Shimabukuro ir kt. pripažįsta, kad jų galimybės daryti išvadas apie savaiminius abortus, įgimtas anomalijas ir kitas galimas retas naujagimių pasekmes yra ribotos", - toliau citavo jis.

Kitas "Twitter" vartotojas prisidėjo prie pokalbio atkreipdamas dėmesį į tai, kad į mRNA tyrimus nebuvo įtrauktos ne tik nėščiosios, bet ir asmenys, sergantys autoimuninėmis ligomis ar turintys susilpnėjusią imuninę sistemą.

"Tai buvo taip neteisinga, turint omenyje, kad jie sakė, jog tai saugu mums visiems", - rašė šis asmuo.

Kitas pažymėjo, kad 30 metų nėščia moteris, kuri vartojo šį preparatą, vos po trijų dienų patyrė didelį kraujo krešulį tarp gimdos ir amniono maišo. To krešulio prieš injekciją nebuvo, todėl galima daryti prielaidą, kad ji sukėlė krešulį.

Dar vienas dalykas, į kurį verta atkreipti dėmesį, yra tai, kad Riley yra patekusi į akivaizdų interesų konfliktą, nes yra priėmusi "asmeninius honorarus" iš vaistų milžinės GlaxoSmithKline (GSK). Riley juos įvardija kaip "konsultacijų" (angl. consult) mokesčius už vakciną nuo CMV (angl. cytomegalovirus) "Moderna".

Riley taip pat gauna honorarus "už parvovirusą, raudonukę, herpesą ir vėjaraupius nėštumo metu, taip pat už UTI", kaip nurodyta jos ICMJE (Tarptautinio medicinos žurnalų redaktorių komiteto) formos, skirtos galimiems interesų konfliktams atskleisti, skiltyje "atitinkama finansinė veikla, nesusijusi su pateiktu darbu".

Beje, Riley šiuo metu yra NEJM redakcinės kolegijos narė. Tai reiškia, kad ji daro įtaką kitiems dalykams, kurie publikuojami šiame žurnale, todėl kyla abejonių dėl žurnalo, kaip patikimo šaltinio, kuriame galima susipažinti su naujausiais mokslo pasiekimais, patikimumo.

Vuchano koronaviruso (Covid-19) apgaulė yra visur, taip pat ir medicinos žurnaluose. Jei norite sekti naujausią informaciją, apsilankykite Deception.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

NEJM.org

NEJM.org

Independent.co.uk

Twitter.com

NaturalNews.com

NEJM.org

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

PS: Jei jums patinka toks formatas, koks pateikiamas (receptai, liaudies medicina, pasaulio naujienos kitaip), prisijunkite, diskutuokite, rašykite prie paranormal.lt ir sekite naujienas (dabar galite ir telegrame ar telegrame chate) ir reddit.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau