Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Lapkričio » 6

Kovido "vakcinos" smailiosios medžiagos baltymai sunaikina DNR taisymo kelius, sudarydami sąlygas VĖŽIUI augti ir plisti

(Paranormal) Nustatyta, kad tie baisūs buteliukai, pilni paslaptingų cheminių medžiagų, kuriuos jie vadina "vakcinomis" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), naikina organizmo gebėjimą apsaugoti DNR vientisumą, o tai laikui bėgant gali sukelti vėžį.

Naujame tyrime, paskelbtame atviros prieigos žurnale "Viruses", buvo nagrinėjamas SARS-CoV-2 spyglių baltymų - jų yra ("Johnson & Johnson", "AstraZeneca") arba sukurtų ("Pfizer-BioNTech", "Moderna") Fauci gripo vakcinose - poveikis žmogaus organizmui. Tai, kas buvo atrasta, gali sukelti šiurpą.

Iš esmės kinų viruso injekcijos smaigalio baltymai slopina natūralų DNR pažeidimų taisymą, kuris yra esminis organizmo adaptyviojo imuninio atsako komponentas. Jab spike baltymai lokalizuojasi ląstelių branduolyje ir blokuoja pagrindinių DNR taisymo baltymų, tokių kaip BRCA1 ir 53BP1, darbą.

Paskutinis tyrimo santraukos sakinys apibendrina šį atradimą:

"Mūsų rezultatai atskleidžia galimą molekulinį mechanizmą, kuriuo spyglių baltymas gali trukdyti adaptyviajam imunitetui, ir pabrėžia galimą šalutinį pilno ilgio spyglių pagrindu sukurtų vakcinų poveikį."

Covid jab spike baltymai sukelia imunodeficitą

Toliau tyrime aiškinama, kad įšvirkšti į organizmą spike baltymai "užgrobia ir sutrikdo šeimininko ląstelių mechanizmų veiklą, kad galėtų daugintis, surinkti ir platinti virusų palikuonis".

Blogiausiu atveju dėl to smarkiai sumažėja T ląstelių, pagalbinių T ląstelių ir slopinamųjų T ląstelių, kurios visos reikalingos kovai su piktybinėmis ląstelėmis, kurios nekontroliuojamos gali sukelti auglių vystymąsi.

"Imuninė ir DNR atstatymo sistemos, kaip dvi svarbiausios šeimininko priežiūros sistemos, yra pagrindinės sistemos, kuriomis aukštesnieji organizmai pasikliauja gindamiesi nuo įvairių grėsmių ir užtikrindami audinių homeostazę", - rašoma tyrime.

"Atsirandantys įrodymai rodo, kad šios dvi sistemos yra tarpusavyje susijusios, ypač limfocitų vystymosi ir brendimo metu."

Kai dėl minėtų spygliuotųjų baltymų sutrinka tam tikros pagrindinės DNR taisymo funkcijos, tiek T, tiek B ląstelės patiria didžiulį smūgį, o tai lemia imunodeficitą. Tai reiškia, kad spyglių baltymų švirkštimas į organizmą kenkia imuninei sistemai - jis nepadeda imuninei sistemai, kaip teigia kai kurios "sveikatos priežiūros institucijos".

"Jei DNR pažeidimai negali būti tinkamai pataisyti, tai prisidės prie virusinės infekcijos sukeltos patologijos sustiprėjimo", - toliau įspėjama tyrime.

Atrodo, kad "Jab spike" baltymai buvo sukurti siekiant sunaikinti imuninę sistemą

Tai, kad kovidų "vakcinos" smailių baltymai kaupiasi ląstelių branduoliuose, yra ypač problemiška, nes būtent čia vyksta svarbiausi DNR taisymo aspektai.

Kad būtų užtikrintas genomo stabilumas, visi DNR taisymui ir priežiūrai būtini komponentai turi susiburti branduoliuose, kaip ir numatyta. Tačiau tai negali įvykti, kai tam trukdo spygliuoti baltymai.

"NHEJ remontas ir homologinės rekombinacijos (HR) remontas yra du pagrindiniai DNR remonto keliai, kurie ne tik nuolat stebi ir užtikrina genomo vientisumą, bet ir yra gyvybiškai svarbūs adaptyviosioms imuninių ląstelių funkcijoms", - tyrime aiškinama apie vieną iš tokių DNR remonto komponentų, kuriam neigiamą įtaką daro spyglių baltymai.

Pastebėta, kad dėl smailių baltymų tam tikri DNR taisomieji baltymai per daug arba per mažai išsiskiria, o tai savo ruožtu mažina NHEJ ir kitų DNR taisomųjų komponentų suaktyvėjimo efektyvumą.

Tyrime yra daug papildomų detalių, kurias galite išsiaiškinti patys, jei norite įsigilinti į tyrimo metodiką. Tyrimas atveria akis ir yra vertas daug didesnio dėmesio nei dabar.

Skiepuose esantys pilno ilgio spyglių baltymai daro didelę žalą imunitetui

Reikia pabrėžti, kad didžiausią žalą padarė pilno ilgio spyglių baltymai, kurie, kaip pastebėta, buvo naudojami adenoviruso ir mRNA injekcijose.

Daugelį mėnesių iki "Operacijos "Warp Speed" injekcijų paleidimo 2020 m. mums buvo sakoma, kad injekcijose rasti spyglių baltymai yra "saugūs" ir nesukels tokios žalos, kokią tariamai sukėlė pats "covid". Dabar paaiškėjo, kad visa tai buvo melas.

Nors esama vadinamųjų RBD pagrindu sukurtų "vakcinų", kuriose nėra pilno ilgio spyglių baltymų, šiuo metu Jungtinėse Valstijose jos nenaudojamos. Skiepuose, kuriuos visi gauna, yra tikrai mirtinų medžiagų, ir laikui bėgant tai vis labiau išryškės, nes palaipsniui pradės veikti nuo antikūnų priklausomas stiprinimas (ADE).

Kadangi švirkštai platinami bangomis, o kai kurios partijos ir siuntos, atrodo, daro didesnę žalą nei kitos, tiesa apie tai, kas vyksta platesniu mastu, vis dar šiek tiek slepiama.

Gatvėse dar nekrenta negyvi žmonės, todėl paprastam žmogui dar nėra visiškai aišku, kad vyksta masinis naikinimas. Tačiau, kai ilgalaikis imuninės sistemos degradacijos poveikis pasireikš visiškai, viskas gali labai greitai pasidaryti labai baisu.

"Jei norėtumėte išnaikinti populiaciją ir ketintumėte tai padaryti mirtina injekcija, tikrai nenorėtumėte iš karto išžudyti krūvos žmonių, kad sukeltumėte aliarmą, jog ši medžiaga yra nuodai", - rašė vienas komentatorius.

"Tokiu būdu vis tiek galėsite meluoti, kad injekcija yra saugi... tik ne kai kuriems".

Kitas atsakė tuo pačiu, pritardamas, kad visa tai darantys "norėtų, kad mirtis būtų lėta, bet užtikrinta".

"Šios "vakcinos" yra puiki priedanga, nes daugumai reikia laiko, kad pasigamintų pakankamai spyglių baltymų ir nuo jų mirtų, o mirtys, atrodo, įvyksta dėl įvairių priežasčių."

Norėdami sekti naujausias naujienas apie kovidų injekcijų sukeltus sužalojimus ir mirtis, būtinai apsilankykite svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai:

MDPI.com

Paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.01.2022 laikas 23:37 Paslaptingi ratai laukuose gamtos mistika?
Įvairiose pasaulio vietose atsirandančios piktogramos jau nieko nebestebina ir lyg įprasta, kad staiga, dažniausiai iš po nakties, atsiranda šie unikalūs, nepaaiškinami kūriniai.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 19:29 Paslaptingi statiniai: Unikali kolona Indijoje

Qutub Minar – tai ne tik aukščiausias akmens bokštas Indijoje, bet ir visas architektūrinis kompleksas, kurio papėdėje yra senovės šventyklų ir kapų liekanos, o tarp jų, ant akmeninės platformos stovi gerai išsilaikiusi septynių metrų aukščio geležinė kolona.

...

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 18:33 Švytintys objektai virš Ričlando, Oregono valstijos, Google žemėlapis!

Kaip tik šiandien apie tai pranešė Ričlande gyvenanti moteris. Ji "Google Earth" žemėlapyje aptiko tris švytinčius objektus, judančius virš kalnų vietovės. Taigi turėjau tai nufilmuoti.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 16:59 Patarimai ką vartoti vėlyvą pavasarį (video)

Šį kartą svečiuojamės pas Neringą sodyboje, kurioje ji su savo mažaisiais pagalbininkais mus supažindins su gamtoje augančiais augalais, kuriuos galima vartoti ir kaip maistą ir kaip vaistą.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 14:01 Konspirologiškai: Apie NSO Mėnulyje

Mėnulis – artimiausias Žemei kosminis kūnas. Ir nors jis tėra nutolęs nuo mūsų vidutiniškai tik 384 400 km, apie jį žinome gana nedaug. Mėnulyje apsilankė „Apollo“ erdvėlaiviai, viso jame buvo nusileidę 12 astronautų.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau