Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Spalio » 6

Pasaulyje šiuo metu plinta N-STEMI širdies priepuolių, kuriuos sukelia kraujo krešuliai, pandemija

(Paranormal) Pasaulyje daugėja tam tikros rūšies širdies priepuolių. Škotijoje sveikatos priežiūros specialistai pastebėjo, kad smarkiai padaugėjo potencialiai mirtinų širdies priepuolių, vadinamų N-STEMI priepuoliais. Ši būklė atsiranda dėl iš dalies užsikimšusių arterijų, kurios nutraukia širdies aprūpinimą krauju. Ji mažiau pažeidžia audinius nei įprastas STEMI priepuolis, tačiau gali būti tokia pat mirtina. Siekiant išgelbėti žmogaus gyvybę, į jo arterijas įstatomi stentai. Nors STEMI išpuolių atvejų skaičius jau daugelį metų išlieka stabilus ir siekia apie 750 atvejų per metus, pastaruoju metu padaugėjo N-STEMI atvejų. Auksinio jubiliejaus nacionalinės ligoninės (Golden Jubilee National Hospital) Klaidbanke gydytojai vasarą užfiksavo nuoseklų N-STEMI širdies priepuolių padaugėjimą 25 proc. Šioje ligoninėje paprastai per mėnesį sulaukiama 240 N-STEMI pacientų, tačiau gegužės, birželio ir liepos mėnesiais N-STEMI infarkto atvejų skaičius pakilo iki daugiau nei 300 žmonių per mėnesį.

Gyventojų uždarymas ir jų pragyvenimo šaltinių atėmimas sukelia sunkių šalutinių padarinių

Širdies ligomis sergantys pacientai į Auksinio jubiliejaus nacionalinę ligoninę plūdo iš viso Nacionalinės sveikatos paslaugų tinklo - nuo NHS Greater Glasgow iki Clyde, Dumfries ir Galloway, Ayrshire ir Arran, Forth Valley ir Highlands. Vasarą ligoninėje teko 44 proc. padidinti kardiologinių lovų skaičių, nes pirmosios grandies sveikatos priežiūros darbuotojai sprendė padidėjusį pacientų, patyrusių širdies smūgį, poreikį.

Gydytojai bando nustatyti, kodėl taip smarkiai padaugėjo N-STEMI priepuolių. Per lokautus žmonės turėjo mažiau galimybių pasitikrinti sveikatą ir buvo labiau linkę nesilankyti ligoninėse, jei neturėjo kvėpavimo takų simptomų. Mičelas Lindsėjus (Mitchell Lindsay), vyriausiasis "Golden Jubilee National" kardiologas konsultantas, sakė, kad jie negali rasti "jokių įrodymų", jog N-STEMI priepuolių padažnėjimas "yra kokios nors uždelstos priežiūros ar praleistos galimybės pasekmė".

Per pirmąsias dvi uždarymo bangas panašaus širdies priepuolių skaičiaus padidėjimo nebuvo. Gydytojai mano, kad per pastaruosius dvejus lokacijos metus žmonės tapo sėslesni ir nesugebėjo susidoroti su visais naujais lokacijos sukeltais stresais. Jie taip pat mano, kad daugelis pacientų per lokautus ignoravo širdies smūgio simptomus, nes nenorėjo atvykti į ligoninę ir rizikuoti užsikrėsti bei būti atskirti nuo šeimos. "Tikriausiai yra nuo penkių iki dešimties priežasčių, kurios visos susijusios, - sakė Lindsay.

Uždegimą sukeliančios, kraują krešėti skatinančios kovidų vakcinos prisideda prie širdies priepuolių antplūdžio

Gydytojai nepaminėjo kovid-19 vakcinų vaidmens šiame medicininiame nuosmukyje. Šios vakcinos sukelia įrodomus kraujo krešulius ir sukelia uždegiminius susirgimus skiepytų pacientų širdies ir kraujagyslių sistemai. Tyrimų duomenimis, SARS-CoV-2 spyglių baltymas sutrikdo žmogaus širdies pericitų funkciją ir per CD147 receptorių tarpininkaujamą signalizaciją prisideda prie mikrokraujagyslių ligų. (Susiję: Kardiologas įspėja apie sukčiavimą kovidine vakcina ir dėl skiepų sukeltą hiperuždegiminį imuninį atsaką).

2021 m. vasarą padaugėjo sunkiai sergančių pacientų, nes visoje šalyje ir pasaulyje smarkiai pablogėjo širdies ir kraujagyslių sveikata. Dėl šios pacientų, sergančių širdies infarktu, pandemijos pritrūko ligoninių lovų, o skubios pagalbos skyriuose teko ilgai laukti. Pranešama, kad dėl visų šių naujų, vakcinų sukeltų visuomenės sveikatos problemų greitosios pagalbos automobiliai įstrigo eilėje prie ligoninės durų. Gyventojų uždarymas dėl kraujo krešėjimą mažinančių, smailių baltymų injekcijų turi rimtų (numatytų) pasekmių.

Dėl psichologinės įtampos, fiziologinio streso ir uždegimų, kurie buvo primesti žmonių gyvenimui, ligoninėje 2021 m. teko atlikti rekordinį angioplastikos procedūrų skaičių. Pacientai atvyksta su iš dalies užsikimšusiomis arterijomis, kurioms reikia stentų. Stentai reikalingi kraujagyslėms paremti, kad būtų palaikoma kraujo tėkmė į širdį. Anksčiau daugelis šių pacientų galėjo pasveikti ligoninėje, esančioje arčiau namų, tačiau dabar daugelis pacientų laikomi "Jubilee" ligoninėje, nes mažesnės ligoninės jau yra pilnos kardiologinių pacientų, kurie vis dar bando atsigauti.

Daugiau informacijos apie šią svarbią problemą rasite svetainėje VaccineDamage.News.

Šaltiniai:

Archive.fo

Planet-Today.com

BioRXIV.org

Planet-Today.com

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau