Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Spalio » 13

Honkongą užklupus taifūnui žuvo vienas žmogus

Po 18-ojo šio sezono taifūno Ramiajame vandenyne, pavadinto "Compassu", Honkonge vienas žmogus žuvo ir penki buvo sužeisti. Trečiadienį pranešė vietos valdžios informacijos skyrius.

Meteorologijos observatorija antradienį iki darbo pabaigos paskelbė aštuntą įspėjamąjį audros signalą pagal 10 balų skalę. Nurodoma, kad jis galios iki šios dienos vidurdienio. Tai reiškia, kad bus nutraukta rytinė prekyba Honkongo vertybinių popierių biržoje, uždarytos visos mokyklos, biurai, bankai ir valstybinės įstaigos. Sustabdytos krovos operacijos uoste, keltų ir autobusų paslaugos. Čelapkoko tarptautiniame oro uoste buvo atšaukta keletas skrydžių.

Šiuo metu taifūno epicentras yra Pietų Kinijos jūroje, už 380 km į pietvakarius nuo šio Kinijos specialiojo administracinio regiono, ir juda vakarų kryptimi link Hainano salos. Tačiau prognozių rengėjai aiškina, kad dėl Ramiojo vandenyno šiaurės rytų musono įtakos ciklonas labai sustiprino savo poveikį ir paveikė visą didžiulį regioną, įskaitant Kinijos Guangdongo provinciją ir Vietnamo šiaurines provincijas.

Anksčiau "Compassu" (japoniškai "kompasas") praslinko virš Filipinų, kur žuvo mažiausiai devyni žmonės, o 11 laikomi dingusiais be žinios.

Tai buvo antrasis taifūnas, kuris per tris dienas smogė Honkongui. Praėjusį šeštadienį didmiestį užklupo ankstesnis, 17-asis šio sezono atogrąžų ciklonas "Lionrock". Tada observatorija taip pat paskelbė aštuntąjį perspėjimą dėl audros, kuris galiojo 22 valandas - ilgiausiai nuo 1978 m. Prieš atkeliaujant naujam taifūnui vietiniai gyventojai pradėjo šluoti maistą iš parduotuvių lentynų.

 

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
18.10.2021 laikas 22:21 Gydomuosius mišinius vartosite - ligų nepažinosite!
Žolelių gydomosios jėgos žinomos nuo neatmenamų laikų. Žiniuoniai ir liaudies gydytojai po kruopelę rinko laiko patikrintus gydomųjų žolelių ir jų mišinių liaudiškus receptus.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 21:43 Airijos miestelyje, kuriame 99,7 proc. gyventojų yra "visiškai paskiepyti", pastebėtas masinis kovidų "protrūkis"
Airijos anklave Voterforde (Waterford), kur 99,7 proc. visų suaugusiųjų šiuo metu yra "visiškai paskiepyti" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), pastebimas didžiulis ligos protrūkis.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 16:29 Buvęs JAV valstybės sekretorius Colinas Powellas mirė nuo kardiologinių komplikacijų
Buvęs JAV valstybės sekretorius Colinas Powellas (Colin Powell) mirė nuo "Covid-19" komplikacijų, kaip buvo paskelbta pirmadienį.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 09:45 Ar kovidų "vakcinos" sukelia žmonėms AIDS? Skiepytųjų imuninės sistemos funkcijos kiekvieną savaitę sumažėja maždaug 5 %

Naujausi Jungtinės Karalystės PHE vakcinų priežiūros ataskaitos duomenys rodo, kad žmonės, kurie buvo "visiškai paskiepyti" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), per savaitę praranda apie penkis procentus savo imuninės sistemos.

...

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 19:12 Televizijos stotis, ieškanti istorijų apie mirtinus neskiepytų žmonių atvejus, sulaukia pranešimų apie sužeidimus dėl skiepų

Maždaug prieš mėnesį WXYZ-TV 7 kanalas savo Facebook puslapyje paskelbė ieškantis vartotojų, norinčių pasidalinti istorijomis apie mirčių atvejus tarp nepaskiepytų nuo koronaviruso (COVID-19). Vietoj to ABC filialas Detroite sulaukė daugybės istorijų apie koronaviruso vakcinos padarytą žalą ir mi...

Skaityti daugiau

Kaip pasigaminti naminės sardelės - šviežias pieniškas dešrelės?
18.10.2021 laikas 11:41 Receptai | Patiekalai Kaip pasigaminti naminės sardelės - šviežias pieniškas dešrelės?
Labai mano pamiltos naminės šviežios pieniškos dešrelės - sardelės. Kai atradau šį receptą, parduotuvėje jų stengiuosi niekada nebepirkti. Jos gaunasi tikrai puikios, labai rekomenduoju išmėginti.

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 14:48 Receptai | Patiekalai 4 naminės starkos receptai

Tvirtą statinę nuo vyno – geriausia nuo vengriško arba maderos – neseniai nupilto, kad nebūtų statinėj pelėsių ir suplėkusio kvapo – apipilniai pripilti grynos degtinės iš rugių.

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 14:18 Receptai | Patiekalai Ką reikia žinoti prieš verdant naminę?

Prieš imantis varyti naminę, reikėtų įsidėmėti, kad ne iš bet kokios paprastos naminės galima paruošti subtilaus skonio ir geros kokybės gėrimų. Pavyzdžiui, pirmojo varymo naminė iš cukrinių runkelių ir išspau­dų visiškai netinka kokybiškiems gėrimams ruošti, ta­čiau ji labiau dera taisan...

Skaityti daugiau